Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kecy kecy a zase kecy...
  • Volím KSČM!
  • ... ta fotrka s troškou fernetu, fantazie a dioptrií vypadá, jakoby si Jandák držel u spánku pistoli :)))
    • (fotka)
  • Ať žije Lewandowski! Jankulovski je vedle něj zasraný povaleč.
  • ČSSD mi začiná vadit i když jsem tuto stranu ve volbách volil,Sobotka není předseda strany na svém místě a dosazuje si na posty své lidi.Nyní jsem si jist,že teto straně už hlas nedám a zklamala mě na celé čaře.
    • ... dobré ráno :)))
  • Jandák je trochu jednodušší. Ale za to, že poukázal na rádoby inteligenty Dienstbiera a Zaorálka, má mou poklonu. Je neuveřitelné, jak může mít nějaká strana dobré preference s takovýma magorama. Nejspíš to bude hloupostí jejich příznivců. Nehlašte se všichni :)))
  • Jak typické, jak již tisíckráte obehrané. Proserou si opět a znova preference jako za Špidly a Grosse. A znova se budou divit co se to zase na ně nahrnulo, čím si to pokazili a proč spadly ty jejich preference do hajzlu. No nic, je tu ještě SPOZ a ze všech těch parlamentních stran nejméně provařená KSČM.
  • Ach, chlapče, když vidím tvůj obličej a trochu přemýšlím o tvé herecké kariéře, když herci cestovali po krajině jako tzv. komedianti, kteří žili životem v tom co věřili a často byli opovrhovanou sebrankou, tzv. maloměstskou smetánkou, říkám si,.....komediant provozoval svoje řemeslo, kterému věřil v lidské pokoře a žil svým proto vlastním životem...ale ty Jandáku??
    Za bolševika jsi hrál námezdnou sílu, postupně k bolševickým kádrům s tou tvojí vizáží...ale to jsi stále ještě byl pokorným hercem, který žil z toho, co ti bossové z KSČ dovolili...ale nyní....jsi proměnil veškeré to řemeslo a pokoru v iluzi, že jsi tím velkou osobností i v reálněm životě...poslanec Jandák!! Vcelku však buran, který nesahá ani těm bývalým."opovrhovaným "komediantům" ani po kotníky.... tvrdím, že jsi paskvil své vlastní živorní frašky....ty POSLANČE, s hlavou, vek teré je na....s..r...á...no...zcela lidsky, primitivně....šašku jeden, socansko-politické bez-kultůty....per si trencle na chalupě a buď rád, že máš něco z toho politického koryta, co sis vysloužil na úkor druhých....blbečku...dle mého názoru....
    • Nekoukej se do zrcadla *3*
    • Možná jsi menší blbeček než Jandák. Ale o moc nepochybně ne. Jenom zakomplexovaný hlupák se vyvyšuje nad tak slabého soupeře. Netušíš, jak jsi se perfektně vybarvil, pako.
      • Zato ty nepochybně nesrovnatelně větší *12* ! A splachovadlo máš za sebou *3*
        • ... jenom prasečí hlava používá prasečí hlavu, mě nenase*eš, trapný bídníku :)))
          • Ty vágusi zmagořenej už máš v tykvi nasráno od narození, tedy vrhu! *16*
          • Ale tobě ta prasečí hlava opravdu pasuje. *1* *1* *1*
  • Že ani ČSSD není stranou demokratickou svědčí to, že se zbavují osobnosti, které podporovali Zemana na hrad. Podobně, jako ODS, likviduji jak oponenty, lidi s jiným názorem, než má vedení, a likviduji organizace, kterým se nelíbí co a jak dělá stranická "vrchnost. A tak proč potom mají v názvu svých stran "...demokratická..."??? Pro matení voličů. *7*
  • Co k tomu všemu napsat. Snad jen to, že koryta zůstavají a nenažraná pras-ta se vymění.
    • napsal bych to jinak: - koryta i nenažraná pras-ata zůstávají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit