Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To spis nehul ty mladym chlapcum vocasy.... *12* *6* *12*
  • No jasně, ale už to nehul!
  • Heslo dne:
    Smrt komunistiske luze a rudemu povlu,jez ''znarodnuje'' cizi nicky!
  • Ale co je nám po tobě kozo pitomá, měj ráda koho chceš my máme rádi Zemana a je nás většina, proto jsme vyhráli volby, kapišto? Nebo jsi tak blbá že ne!! *2* *2* *2*
  • Co čekat do komoušů, že?
  • Staci komunisti,kazdy soudny clovek vi,ze to jsou primitivove,vrazi a zlodeji.
  • Jak se dívám na diskusi, tak o ty primitivy se bát nikdo nemusí. Podle ohlasů a jejich "inteligentního" projevu je jich tu dost....
  • Touto inteligentní slovní hříčkou jsi u mě zabodoval; seš na bolševika mimořádně chytrej, nejspíš to dotáhneš i na pokladníka uličního výboru u vás v Kotěhůlkách.
  • Pane hradecky přečtěte si Ústavu ČR. Výklady kavárenských povalečů (intelektuálů) nejsou ani správné, ani závazné. Jediný, kdo má právo výkladu je Ústavní soud, vy určitě ne (ani "jeho jasnost kníže").
  • Homouši mají zvláštní rituál musí jich být 12 postaví se do kruhu jeden za druhého a jeden zavelí, uzavřete kruh!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Hej, ty rudej zoufalče, podoj si kozla a nekraď nicky!
  • Oprava každý čtvrtý
  • Putna je chytrý jako putna!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • Putna ať se odstěhuje do USA tam je homouš každý čtvetý, takže si tam užije!! *3* *3* *3*
  • A z největších fašistů stali se nejlepší komunisti a zloději nicků!
  • Putna je velká bukvice, tomu bych ani ruku nepodal, štítím se homoušů, stačí si představit ty jejich zvrhlé praktiky a je mi na blití!! *16*
  • Jak se máš, rudej intelektuále? Už se ti podařilo podojit kozla?
  • Nemáme rádi? Kdo nemá rád? Katolické buzny? Kavárenský povaleči? Obdivovatelé Posselta? Ale běžte. Já zase nemám rád nedovzdělané "intelektuály".
  • Abychom ho zachránili a aby tady nezůstali jenom komunisti a primitivové.
  • Aby pomohl slusnym lidem se zbavit komunistu a jejich C U B K A M,jako jsi ty! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit