Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jandák, tlustý, ožralý prase tak bude něco vykřikovat, ať sklapne. *11*
  • Zemana máme rádi, proto jsme ho zvolili!!, *14* *14* *14*
  • Dnes ses rozhodl ukázat nám celou tvoji rodinku? Hezké podobenky; pozdravuj tvoji starou svini.
  • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce,., *2* *15* *12* *12*
  • Do teho chlíva si zapoměl ještě na sebe (možná, že je to ten manekýn??) On si totiž národ nemoh až tak vybírat. A tak raděj volil ochlastu (m.j. zatím národ neprohejřil jako ten první či ten stávající "slušnej"ochlasta), než navenek slušnej, rádoby " aristokratickej" kšeftař schopnej rozprodat ještě to, co z národa zbylo.....
  • Do očí bys mu to vagabunde neřekl, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu pos..al se a skončil na IPce. *2* *15* *12* *12*
  • A jak ty huso (husáku) můžeš vědět, co se lidem "prostě nelíbí"? O tom jste se usnesli na schůzi uličního výboru ksčM?
  • Vážená(-ý). Pletete pojmy. To nemá s knížetem nic společného. Jste asi jako můj soused - je mi jedno koho volil, ale na knížete měl jediný argument, že oni měli kdysi ve středověku právo první noci... jestli víte co to je. Směšné, to samo vypovídá dost o osobě. Tedy k věci. Jestli nevíte, prezident má určité pravomoci a také povinnosti. To jest i signovat velvyslance navržené vládou. Ať je vláda "levá či pravá". Řekněme - jmenovat je. Může mít výhrady, ale musí podepsat!!!To je protokol. *3*
  • No jo,ale nebýt v Ksč,tak si nikdy nezahrál. *2*
  • Budeš se možná divit, ale není. My máme opravdu smůlu na politickou reprezentaci ať už je to Vámi zmiňovaný Zeman, který nemá k alkoholu daleko, stejně tak Kalousek, který si nemá s ním co vyčítat, či stále spící Swarcenberg ....
    Nyní jsem však v článku reagoval na Putnu, který se svou homosexualitou vyloženě chlubí, jako by to byla nějaká přednost. A proto říkám, nerad bych se dočkal, kdyby tyto "utlačované" menšiny nakonec rozhodovaly o všem co se týká nás všech a měly výhody, o kterých se nám, většině, může jenom zdát. To už přeci známé u naší romské menšiny. A byl bych opravdu nerad, kdybych byl označován za divného, protože do žádné skupiny těchto menšin nepatřím. Tolerance ano, ale vše má své meze. Homosexualita je úchylka stejně jako jiné sexuální úchylky, tak proč se tím ještě chlubit.
  • Oba se k sobě hodí -jak MZ, tak VJ. Oba jsou ochlastové, oba jsou hulváti a oba vypadají jako vepři *12* (jako ten co ho mám ve chlévě - no ten je vlastně oproti nim manekýn...).To jsou představitelé národa... u toho poslance to chápu, v parlamentu je "hnůj", ale že jsme si zvolili presidenta takových vlastností, to už vypovídá něco o voličích, o národu... stydím se... *13*
  • Tvůj rádce doktor má asi tak dvacet jinak by ti tuhle blbost nemohl schválit.Ale pravdou je, že neúctou ke staří jsou vyni právě ti dnes staří. Protože si své mladé nevychovali k úctě ke stáří.
    V tvém příspěvku snad ještě chybí návrh a znovu otevření Terezínského koncentráku.pro stará.. Ale nezapomeň jedno bis tam skončil také.Souhlasím že do vedení státu by měli přijít mladí Ale kde vzít ty správné zodpovědné mladé .Moho by se stát ,že by se zase rychle začlo volat po těch starých..
  • Člověk musí žasnout nad úrovní naší morálky a společenskýho povědomí. Bu- .. pardon gayové, feministky,Romové a ostatní barevní přistěhovalci maj zelenou, kdejaký slovo proti je hned urážkou či diskriminací. Jejich "práva" jsou vynášeny až do nebes. A učitel když pohladí dítě za dobrý chování je okamžitě prohlášenej za pedofila s tím nejhorším popliváním ode všech, včetně sděl. prostředků. Kam se tahle společnost dostala? Cynismus, farizejství, chameleonství, hrabivost přecházející až do zlodějen se vynášej jako moderní ctnosti....
  • Ne, do filmu ne.......... leda, že by točili Obžerství...
  • Kampaň proti hlavě státu není umělá. Ta je opravdu, ale opravdu upřímná a cílená. My prostě Zemana nemáme rádi. Neuděláš nic.........
  • Ožralej prasák to je, nic víc!
  • Ženská patří občas i do porodnice.
  • Spoustě lidí "rádoby" demokratům se prostě nelíbí, že prezident není loutka, které dají do ruky pero a řeknou podepiš a on podepíše. Mnozí intelektuálové se ještě nesmířili s porážkou knížete v prezidentských volbách. Ten by jim podřimujíc podepsal úplně vše, možná by ani nevěděl co. Pane Jandáku, plně s Vámi souhlasím. Nelíbí se mi umělá kampaň proti hlavě státu.
  • Vážený pane Jandáku, Vy jste mi taky putna. Jediné co jste v životě dokázal, bylo tajtrdlíkování před kamerou. Vy můžete táhnout rovněž někam dopryč....
  • A z nejhorlivějších fašistů stali se nejhorlivější komunistí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit