Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman vám ukáže zač je toho loket pravičácká holoto!! *3*
  • Hloupej a trapnej, to je vrazedna kombinace...
  • Buďme rádi že máme inteligentního vzdělaného prezidenta a ne nějakého negramotného pandrholu! *14* *14* *14*
  • Manekýna určitě ne. Ale také ne vyžraná prasnice.
  • Táhni do KLDR, bolševiku!
  • Dobry!!! *1* *1* *1*
  • Do očí bys mu to ubohý dobytku neřek, takovou by ti vyťal že bys polkl protézu, pos..al se a slončil na IPce.. *2* *15* *12* *16*
  • Mně je jedno, co nemáte rádi, já prostě nemám ráda Zemana. Respektuju volbu nadpoloviční většiny, ale ráda nejsem. Ale že bych kvůli tomu kopala jako kobyla v posledním tažení /jestli tento výraz není rovnou blbost......... kobyla v posledním tažení kolem sebe asi už nekope........../, to mi za toho naboba sebestřednýho nestojí.........
  • Měl by si sbalit ranec a emigrovat na Kubu.Jak to bylo vlastně tenkrát s tim Jandákovým rancem?Nejednalo se o podvod? *2*
  • A máte po ptákách, rudí fašouni!
  • Tak vidíš, jiný názor než ten tvůj neexistuje...je blbej, ale mám ho rád!!!
  • Nemušíš mít ráda Zemana, o tom to není. Jednou je to právo prezidenta, jmenovat či nejmenovat a je třeba to ctít ať tam sedí tem či onen. Jinak jsou potom všechny zákony na h o v n o .
  • Já zas nemám rád tlustý, akční krávy.
  • Promluvila manekýna.....
  • Ty jsi tak trochu komutovaná Anna proletářka.
  • My nemáme rádi,když někdo nemůže skousnout prohru hajnýho a kope kolem sebe jak kobyla v posledním tažení,proti tomu nic neuděláš.......
  • Tak se stydte a když se Vám národ nelíbí proč tu setrváváte?
  • To Pintos: Nejsi spíš Pindos, anébrž Pinda.? *3* *1*
  • Já zase nemám rád bu....ranty
  • To falešná Justícia: Jsi schizofrenní *12* , které umí pouze krást slušným lidem jejich nicky...V Afghánistánu je za krádež trestem useknutí ruky. To by chodilo v Čechách lidí s usekanýma rukama....U tebe bych začal, rudej úchy*e.. *10* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit