Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro tebe je morální autorita vrávorající ožralej bolševickej podrazák. Uráááá...
  • Putna je mi také putna, ale vy pane Jandáku jste mi taktéž putna.Oba jste stejní žvánilové pro media.Hajzbába má větší cenu .Proč no proto, že je hodně lidí kteří dodnes nepochopili ,že se potřeba děla do mísy a ne vedle. Dělejte film tam je vaše správné místo to umíte dobřen, ale v parlamentu jste jako cvičená opice.Parlament není film,i když to tak pokaždé vypadá
  • Pravda,nic nez Pravda... *3*
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam blahobyt a mír!
  • Kdyby ti dva odešli, odešli by dva populisti a slibotechny !
  • "Katolická buzna", jak se sám Putna nazval nebude pro mě nikdy morální autoritou a proto kroky pana presidenta naprosto chápu. Takže kromě romské menšiny, kde chodíme již dnes po špičkách, tak budeme za chvíli chodit po špičkám kolem homosexuálů a jiných sexuálně zmotivovaných skupin až nakonec my, normální většina, budeme divní, že nepatříme k nějaké té menšině. Zvrácený svět, zvrácená morálka!
  • Politicky turista-tudiz bezcharakterni dobytek!!!Clen fasisticke KSC,posleze KANu a dnes jiz 'pouze' polofasisticke CSSD.
    Takovyto lidsky odpad nema v byt levicove EU co pohledavat! *12*
  • Urcite... :-)))
  • Naprosta pravda. Bravo, pane Jandaku,
  • Společnost je taková, na jakých hodnotách staví. Pokud budeme preferovat buzny, úchyly a jiné exoty, skončíme na smetišti dějin. No a vo tom to je .... *11*
  • .. až všichni, kterým se nelíbí Jandák, nebo Zeman odejdou, zbydou tady jenom mizerný herec a mizerný politik Jandák, a notorik Zeman. Nebylo by lepší, kdyby odešli tito dva, které naše společnost opravdu nepotřebuje ??
  • A ještě musím k p. Jandákovi:
    kam koho vyháníte?
    Já pana Putnu neznám, ale předpokládám,že má nějaké akademické tituly a že vyučuje na nějaké vysoké škole. A jestli dostane toho Prof nebo Neprof tak může vyučovat dál - na rozdíl od nás blbců a Jandáka zvláště - Vy jste jen bývalý herec!
  • Putna je mi taky putna, ale podle mne je nejhorší, že Zeman je starej, Jandák už je taky starej, Klaus je starej, nevím kolik je panu Putnovi - možná..., moji rodiče jsou staří. Já už se cítím taky starej, takže vlastně v těch demokratických volbách o těch mladejch rozhodujou samí staří. Tedˇ zpívá v rádiu OZZY - taky starej. Olympic je starej. Všichni, kdo mají důchodový věk, tak by měli jít povinně (nebo po víně) do důchodu a nezabírat místo mladým. Myslím to tak, že by neměli pracovat za státní peníze. Olympicu se omlouvám, protože si na sebe zřejmě vydělají sami. Měly by se zavést volební průkazy a ty s důchodovým věkem odevzdat a řidičský průkaz je to samé. Když vidím jak řídí můj otec.....
    Věřím, že se můj názor nebude důchodcům líbit, ale zformoval mi ho kdysi velmi chytrý muž - doktor - primář oddělení !!!
  • Haha takovéhle kydy se dají napasovat na cokoliv.
    Nelíbí se Vám současná vláda? tak vypadněte!
  • Jandáku, mě se strašně líbiš v Baronech. Ty jsi živý příklad Darwinovy terorie
  • Buďme rádi že máme Zemana, vzdělaného inteligentního muže a ne nějakého cizího somráka!!,. *14* *14* *14*
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !. *14* *14* *14*
  • Taky B U Z N A ?? *3*
  • Ani smrt nebere.
  • ... průvod s tebou by byl teprve k blití, magore :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit