Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prostě odmítám uvěřit že k takovému idylickému článku lze zmastit takový buržoázní příspěvek.Obecně se všichni radují že Lenin a jemu podobní natáhli ráfy a dále neprudí.A pak vyleze z poza zemljanky takový pomatenec tobě podobný a vyblije se tady.Mám za to že taková to sprostá chamraď by neměla mít vůbec přístup na net.Ale zas - je pěkné vidět jak tady bezmocně skučíš.A nic s tím nemůžeš dělat,co?
    • Peppone je známý starý bolševik, kterému zjevně dementia senilis nedovolí pochopit současnost. Nejspíš také teskní po "starých rudých časech", kdy se měl dobře na úkor jiných a kdy se díky své straničké příslušnosti cítil "nadčlověkem". A tak ve vzpomínkách stále pohybuje v dobách maj. Teraskiho.
  • Jenom učení Karla Marxe, která je pravá Bible a jeho následovníka V.I. Lenina, který se skutečně choval jako syn Boží, když bohatým bral a dával chudým. Ať žije proletariát a internacionála. Ať žije pracující lid, který se až po odstranění buržoazních parazitů, opět stane svobodný.
    • Marx pocházel z židovské rabínské rodiny a jistě to nebyl hlupák. Hovořil prý asi deseti jazyky. Ale uvědomme si, že žil v době počínající průmyslové revoluce, rozmáhajícího se materialismu a evolucionismu. Netušil nic o elektromagnetismu, automatizaci, radiotechnice, kvantové fysice, informatice... A tak popisoval to co kolem sebe viděl a jak by asi řešil problémy. Kdyby se dnes probudil tak by si nejspíš nafackoval za to co napsal a hlavně co z toho udělali jeho vykladači.

      Uljanov byl nejspíš pomatenec trpící bludem spasitele, proto si také říkal "Lenin" (podle řeky Leny?). Trpěl také syfilidou, kterážto choroba vede také k duševním poruchám. Bohužel se našlo dost primitivů, kteří v něm toho "spasitele" spatřovali a přijali za své jeho chorobné vize. Pak se našel psychopat Džugašvili, který ty bludy přijal a využil pro presentaci svého chorobně hypertrofovaného ega a zavedl v jím ovládané zemi starověké otroctví. A další psychopat Schickelgruber čili Hitler se to od něho naučil a společně pak vyvolali WW2.
      • Ano, máš pravdu.
      • Uljanov pochazel z rodiny reditele gymnazia a vystudoval prava, ty mentale. Ty mu nebudes sahat nikdy ani po kotniky i kdyby mel k syflu jeste AIDS a horecku Denge. Nejsem komunista, ale takovy demen.ni kydy muze vyplodit jenom zakomplexovany jedinec stizeny mentalni poruchou tretiho stupne. Co to znamena, si vygoogluj.
        • Ty mentale, co ty vis z jake rodiny pochazim a co jsem vystudoval. Ale asi jsem trefil do ziveho.
          *1* *1*
          • A cim jsi jako mel trefit do cerneho? Kdyz pises takove bludy, tak je jasne, co jsi zac.
            • To snad neni mozny. Ty se me ptas na to, co uz jsem ti jednou napsal? Hele, dej si radsi dalsiho panaka, jelikoz bud jsi vozralej nebo uplne vygum.
            • A co konkrétně z toho co jsem napsal není pravda?
    • Peppone včera přebral vodky. *1* *1* *1*
  • Kdybyste to nenapsali, tak to fakt nevime. Zrovna jsem se chystal sfarat do dolu, ale kdyz jste me poucili, tak to necham na zitra. *1* *12* *1*
  • A jakého Krista lidé uctívají? Není nám o něm vůbec nic známo.

    Všechno co se o něm traduje bylo sepsáno až mnoho let po jeho smrti a ne jeho
    současníky. Pokud však opravdu kázal štědrost chudobu a dobrotu pak mu jeho
    katolická církev svou pověstnou nenažraností radost rozhodně nedělá.
    Určitě by neměl radost ani z toho že církve a šlechta po staletí kradou a vraždí ve jménu Božím.

    Jinak říká se že Ježíš přežil ukřižování a odešel do Indie. Má tam i hrob a zůstala tam o jeho
    přítomnosti zachována tradice. Kolem tohoto tématu se však jen opatrně našlapuje.
    Už Pavel psal že pokud Ježíš nevstal z mrtvých je naše učení chybné!!
    • Samozřejmě je kolem Krista spousta legend a ani apokryfy se nedostaly do Písma. Ale nejde ani tak o fysickou osobu, ale o symbol. Církev musela dát lidem nějaké účení, nějaký řád, aby nežili jako divoká zvířátka v džungli. A také vytvářela, chránila a udržovala majetek a kulturní poklady pro příští generace.

      Nebýt křesťanské církve, tak bychom chodili celý den v noční košili s hlavou zabalenou do ručníku a pětkrát denně bychom mlátili hlavou o zem. Ono to stejně bude, protože lidé se vzdali své křesťanské víry a kultury a ručníkáři už zaplavují Evropu.
      • No právě, křesťanská církev "musela dát řád". Řeckým filozofům, učencům a mnoha dalším bylo třeba vnutit "křesťanství" aby neběhali jako divoká zvířata...."ohněm a mečem". Ty si cynik, křesťane. *1* *1* *1*
        • Nebyla jenom antická civilizace, byla i civilizace egyptská, starobabylonská, sumerská... a ty nakonec degenerovaly, jak se to ukázalo v císařském Římě. A jinde v Evropě byly civilizace tzv. pohanské, které neměly tušení o antické civilizaci. Prostým nevzdělaným lidem v těchto zemích se sotva mohla vykládat filosofie a poznatky antických učenců, aniž by se jim dal nějaký pevný řád. To by vedlo k degeneraci a k rozpadu společnosti, jak to vidíme dnes, kdy je věda na výši, ale chybí morálka, tedy ten řád, uvažování o tom kdo jsme, odkud jsme přišli, proč tady jsme a kam směřujeme. Děkuji za oslovení "křesťane", to je pro mne čest. Snažím se nikomu neubližovat a cítím s trpícími, tak snad cynik nejsem. *4* *4* *4*
          • Podpora Němců, šlechty, averze proti Benešovým dekretům, dehonestace prezidenta republiky, nulové národní cítění...to není zrovna křesťanské. A pokud ano, tak jsem rád, že křesťan nejsem.
            A vymezování se k jiným náboženstvím, jako to děláš k islámu, je cynické, nebo hloupé. Já preferuji normální zdravý selský rozum, a to je to nejlepší. Místo kostelů a mešit...bych raději preferoval vzdělávací a kulturní zařízení. To potřebuje každý normální člověk. Aby nebyl tím "barbarem", kterého pro svůj řád "polidšťuje křesťan, nebo muslim", každý "svými osvědčenými prostředky". Na co si to vy lumpové a paraziti hrajete?! *16* *16* *16*
            • Němci jsou Němci tak jako my jsme Češi. Znám mnoho Němců z pracovních vztahů i osobních kontaktů a neznám jediný případ, že bych s nimi měl nějaké problémy.
              Šlechta je šlechta, na tom se nedá nic změnit. Zajímavé, že přislušníci šlechtických rodů mají většinou vybrané chování, inu to šlechtictví mají v krvi.
              Tzv. Benešovy dekrety jsou svinstvo, které nácek Beneš jako soukromá osoba vytvořil na základě nacistických norimberských rasových zákonů a pomoci ooupeživé lůzy je prosazoval. Jsou ostudou našeho národa. Je ovšem třeba ty dekrety si přečíst.
              Pokud jde o presidenta, ten se dehonestuje sám svým chováním a vyjadřováním.
              A národní cítění? Jsem nejprve Člověk, pak Evropan a pak Čech. Nevím, co je na tom nekřesťanského.

              Pokud jde o jiná náboženství, je třeba rozlišovat na straně jedné mezi islámem a věřícími muslsmy a na druhé straně islamisty. To co dělají islamisté je skutečně v rozporu s křesťanským Desaterem.
              Kostel snad není vzdělávací a kulturní zařízení? Slouží také k rozjímání kdo jsem, proč tady jsem, odkud a kam jdu, jaký je smysl mého života. Mešity v naší zemi odmítám proto, že se stávají nástrojem islamistů k ovládnutí a zničení křesťanského světa. A bohužel muslimové se k tomu stávají nástrojem. Jinak křesťanské Desatero je morální kodex, doporučuji si ho přečíst. A je dobré přečíst si také Korán, aby člověk poznal, že islám hlásá poněkud jiné hodnoty.
              *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit