Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • russ_land

  <ya-tr-span data-index="77-0" data-selected="true" data-translation=" Я сидела на холме в Ужгороде и видела, как у меня над головой пролетает туча самолетов в направлении чехословацкой границы." data-type="trSpan" data-value=" Я сидела на холме в Ужгороде и видела, как у меня над головой пролетает туча самолетов в направлении чехословацкой границы."> Я сидела на холме в Ужгороде и видела, как у меня над головой пролетает туча самолетов в направлении чехословацкой границы.--------да да вся армия и авиация ссср проезжала и пролетала мимо её дома  вот же лживая сочинительница </ya-tr-span>

 • okupanti, žoldáci, vraťte se domů, tři už poslechli

  • přeješ jim smrt?

   • Kdo jde okupovat cizí zemi, musí se smrtí počítat......museli s ní počítat Němci v Sovětském Svazu i Američané ve Vietnamu....nebo ty bys snad vítal agresora chlebem a solí?

    • ano,se smrtí voják počítá.Ale já se ptám jury 72,jestli jim smrt přeje,a to je něco jiného.

     • Každý je tvůrcem svého osudu a každý musí nést následky svého konání. Co ty, přeješ Afgáncům a Iráčanům a ostatním smrt? Pak ti oni jednoho dne zazvoní u tvých dveří.....

      • neodpovídej za Juru 72-napsal příspěvek,který straní nepříteli a přeje škodu vlastním,to je zrada a to by měl vysvětlit.

       Jinak Afghánec a Iráčan jsou slimáci a hamiti,já jsem křesťan a árijec.Takže mi jsou u p.dele a jestli mi ti zm.di vlezou do bytu,tak pak už nepolezou nikam.A to samý uděláš taky,protože tady si na blbýho jen hraješ.

 • Zeptejte se "prostých" Afghánců, co si myslí o "hrdinech" z České republiky.

  Kluci v uniformách jsou ti poslední, které je potřeba nenávidět. někdo je vždycky musí poslat, ale krev teče jiným. 

 • Doporušuji  přečíst knihy nobelistky Světlany Alexijevičové :

   Zinkové chlapci ,Modlitba za Černobyl ,Doba z druhé ruky, tam  je možné se seznámit  se stavem ruské  společnosti ,následcích války v Afgánistánu  nebo doba atomová v prostředí feudalismu...

  Rovněž Deník Anny Politkovské  osvětlí poměry v ruské armádě.

  • jistě zajímavé čtení,ale v principu platí,že do toho co mezi sebou Rusi mají,nám nic není.Nás má zajímat jen to,co nám provedli-narušili naši suverenitu,vraždili a kradli a nemělo to konce.Věc není uzavřená a na straně má dáti nevidím od Rusů nic,takže jsou to zachvátčici na věčné časy a nikdy jinak.

  • KIMCID

   A pak to chce zajet do Ruska a vidět a zažít teď na vlastní kůži.Protože o tom tady lidi vědí ouno.

 • Vzhledem k současnému tvrzení že čeští, američtí a jiní vojáci v Afgánistánu upevňující mír a kapitalismus jsou hrdinové, musíme dle této logiky konstatovat, že taktéž sovětští vojáci v srpnu 68 upevňující mír a socialismus byli rovněž hrdinové. A poněvadž pomatení Afgánci podléhají iluzí "národně osvobozeneckého boje" místo aby se nechali "moudrými zápaďáky radostně okupovat, musíme rovněž podle stejné logiky konstatovat, že Češi taky se nemají nechat zmanipulovat pomatenou doktrínou o "národně osvobozeneckém boji"  a měli být rádi, že je Sověti moudře okupují.  😯

  • realisto,ty v tom máš ale guláš! Já si ty "sovětský osvoboditele" tehdy vychutnal,takže v tom mám jasno a není tak těžký to vysvětlit.

   1.-co seš,Čech nebo Rus?-asi Čech,tak se na to nedívej z jinýho než českýho hlediska-Rusi sem vtrhli,porušili všechny úmluvy a zákony,zavraždili 200 Čechů a smrděli tady dvacet let.Okradli nás o uran a o svobodu,takže jsme díky nim začali zaostávat a měli bídu.Rusi dnes mají všechny informace,takže ví,že byli podvedeni a ví,že konali špatnosti- přesto to nekompenzovali ničím a ještě mají tu drzost se chvástat svým "vítězstvím".

   2.-protože jsou Rusi lidé sprostí a nízcí,dělají všude po světě zlo a špatnosti a neštítí se ani vražd.Proto musíme  před nima hledat ochranu u NATO.Když někoho okupuje Západ,tak je tam lidem líp jak nám pod Rusama,takže neděláme nic špatně,ale naopak dobře když jsme s NATO v cizině.

   3.-aby naši vojcli nebyli jen darmožrouti,tak je třeba aby se válku naučili a tu se naučí jen v poli a tam se umírá.A v tom je velikost těch co tam jdou,že jsou k tomu ochotni.

   • thraxxi nebo "sajmone" zmatek v tom máš v první řadě ty.

     Já jsem Moravan, tedy ani Čech ani Rus. Jestli se ti nelíbí jak se tady Rusové chovali, tak to řekni na ústředí svému řídícímu důstojníkovi a zameťte si v první řadě před vlastním prahem. To co ty vyčítáš Rusům, přesně totéž děláš a schvaluješ u svých kámošů a nadřízených v NATO. Takže jste pěkní pokrytci. Jestli se vám nelíbí že druzí přepadají a kradou, tak  V PRVNÍ ŘADĚ PŘESTAŇTE PŘEPADAT A KRÁST VY. Jinak jsou ty vaše pokrytecké nářky naprosto k ničemu. Že ti hloupí Afgánci Syřané, Ukrajinci, Vietnamci, Jugoslávci, Iráčané a jiní se mají po vašem přepadení, vraždění a rabován líp než předtím? Zvláštní, že si toho vašeho "dobrodiní"ti dotyční nějak nevšimli.Nic si z toho nedělej. Oni nechápou jaké jim prokazujete blaho když jim pozabíjíte rodiny a vypálíte domy. Jsou prostě vůči vám "nevděční" když vás nemůžou ani vystát a považují vás za parazity a pijavice. Jestliže se naši vojáci musí naučit válce, tak dle stejné logiky se musí naučit válce i ruští vojáci. Trochu si to v té hlavě srovnej. Máš tam pěkný chlívek.

    • promiň realisto,ale mluvíš zcestně-opravdu se mi nelíbilo,jak se tu Rusi chovali a nelíbilo se mi,že tu vůbec byli,ale -nemám žádného velitele kterému bych co hlásil,nevím co znamená "zameťte si před vlastním prahem",nikoho jsem nepřepadl a taky nikomu nic neukradl.Takže tady mluvíš k někomu jinému.

     Píšeš,že schvaluju u kámošů to,co dělali Rusi nám.Jenže tak to není-Rusi nás okrádali a izolovali nás od světa,nedovolili nám vlastní vývoj a vnutili nám svou primitivitu.

     NATO takové věci nedělá,resp. dělá to obráceně-snaží se podnítit v těch vzpurných národech vlastního demokratického ducha a mezitím jim buduje infrastrukturu.Bohužel ve své nevědomosti  ti lidé tolik dobrodiní nechápou a bouří se proti němu.A zase NATO téměř nestřílí ani moc nepopravuje a pracně se pídí po konkrétních pachatelích jako kdyby byli nějaká policie a vůbec válku pořádně nedokončí a jen tam sypou další a další peníze.To jsou věci,které jim mám zazlé.

     Válka v Iráku se vůbec nikdy nezaplatila.Kdybych ji dělal já,tak bych Irák rozdělil,část bych dal Kurdům a zbytek bych vylidnil a cucal bych tam ropu dokud by se mi všechno se ziskem nevrátilo.

     Jak víš,Amerika se tam chovala mírumilovně a tak válku nikdy nedokončila a to se pořád opakuje všude kam USA vleze-pro samé ohledy neumí vyhrát.

     • sorry thraxxi ale mluvíš nesmysly. Jestli se ti něco nelíbí u Rusů, logicky by se ti to nemělo líbit ani u jiných. Tvá tvrzení že prý údajně NATO přepadá cizí země a národy pro jejich "blaho" a že jim přináší jakousi "demokracii" hraničí s dětskou naivitou pokud tedy vědomě nelžeš. NATO nemůže šířit něco, co samo nemá. Kromě Švýcarska nikde na světě pokud vím, demokracie není. A i kdyby byla, nemůžeš ji přivézt druhým na pancířích tanků. Představa že vnutíš svému sousedovi svou představu dobra s kulovnicí v ruce a on ti poděkuje, je mylná.  To se potom chováš stejně jako Sověti kteří šířili Socialismus nebo Nacisté kteří šířili fašismus. Není mezi tím rozdíl. Lidé se proti NATO a hlavně proti Americe bouří proto, že navzdory oficiální propagandě šíří teror a vykrádá a decimuje obsazené země. Ale to bys poznal sám až by ti americký voják k tobě domů dovezl "demokracii"  povraždil tvou rodinu a zdevastoval tvou zemi. Do té doby než k tomu dojde, pochopitelně věříš dětským pohádkám, jako Němci svému ministru propagandy Goebblesovi že prý přináší světu mír civilizaci a blahobyt. Teprve když teklo Němcům do bot pochopili že naletěli. Taky tě čeká tohle trpké probuzení z iluze.


      Už to, jak prezentuješ, že bys přepadl Irák a kradl mu ropu, vypovídá o tvé zvrácenosti. Zve tě tam snad někdo? Co kdyby někdo cizí vpadl k tobě do bytu, a začal ti rabovat ledničku s argumentem že ti přináší dobro. Dej si pozor nato, co bys dělal druhým, mohli by to stejně tak druzí udělat tobě. A teprve  pak bys pochopil své zvrácené myšlení. Ale bylo by pozdě....A perlička na závěr...Amerika se chovala v Iráku a jinde mírumilovně....to si snad děláš srandu nebo jsi na drogách a nevnímáš realitu? Co ty desetitisíce mrtvých? Rozbitá infrastruktura? Zamořené území ochuzeným uranem? Všudypřítomný teror? Takovou hloupost snad ani nemá cenu komentovat.....

      • desítky tisíc mrtvých tam nebyly a i kdyby byly,je to pořád málo,prostě notorická chyba USA-nedokončené války.Tobě to přijde zvrácené,ale to je proto,že se na věc díváš z jakéhosi mírového úhlu.Jenže mír nastává až PO válce,ne za permanentního dnes říkáme terorismu,dřív se tomu říkala malá válka.Prostě je třeba nepřítele porazit tak,aby se už NIKDY nevzpamatoval.A taky je třeba mít ohled k vlastním -hledět na vlastní daňové poplatníky,válka se musí živit sama sebou ne aby ji platil dělník doma.Proto je třeba zabíjet kolik je třeba a ne míň a brát co je třeba a ne míň.

       A rozdíl mezi NATO a Ruskem je jako mezi Římem a barbary-Řím přinášel civilizaci ,ti druzí hrubost a víc nic. 

       • Reakce na příspěvek:

        Já ti nevím thraxxi jestli jsi tak pouze mírně řečeno "nevzdělaný" anebo uplacený a šíříš tady bludy a mystyfikace za úplatu? Podle toho, co jsem za posledních pár let o Iráku  četl americké dobrodružství má za následek minimálně desítky tisíc mrtvých Iráčanů. To číslo je spíše blíže statisícům. Nejedná je jen o prosté zastřelení ale vše co Američané tam způsobili. A tobě je to málo???? V příspěvku výše tvrdíš "Rusi sem vtrhli,porušili všechny úmluvy a zákony,zavraždili 200 Čechů a smrděli tady dvacet let". Takže když Rusové pozabíjeli 200 Čechů je to teror a když Američané udělali totéž a pozabíjeli desetitisíce Iráčanů tak je to co? Akt humanity? Buď jsi hlupák nebo zločinec. Pokud jsi hlupák tak prosím tě mlč a nevykládej takové kraviny kde usvědčuješ sám sebe.  A pokud by nějaký zločinec tobě podobného myšlení vtrhl do mého domova a začal s terorem, tak ti garantuji že já osobně takového grázla zlikviduju. 

        • Reakce na příspěvek:

         Jsi zmatený a úplně mimo mísu,ve světě se neorientuješ protože ti chybí tvoje vlastní stanovisko-uvědom si,že jsi Čech a podívej se na svět jako Čech nebo to aspoň zkus.Pak uvidíš co máš společného s hamity,(t.j. nic) a s vlastním národem (t.j. všechno) a podle toho se zařídíš.Zkus to,česky už mluvíš,tak to snad půjde.

         • Reakce na příspěvek:

          Tvou hloupost nemá ani smysl komentovat. Už jsem ti napsal že jsem Moravan. Trochu se vzdělej v historii. Máš evidentní mezery ve vzdělání. Nebo si vyplň dotazník aby sis ujasnil kdo vlastně jsi zde ke stažení http://www.kruhrodu-moravy-slezska.estranky.cz/clanky/dotaznik.html

          • Reakce na příspěvek:

           ale jo,přečetl jsem si to,jako legrace dobrý,ale jestli se podle toho řídíš tak je to s tebou horší než jsem myslel,ale nevadí-prostě se na svět dívej jako Moravan a ne jako Rus nebo Iráčan.

            

           • Reakce na příspěvek:

            No a co ti vyšlo Občane? Jsi nevzdělanec nebo šovinista? Anebo jsi spíš Německý Nacista s vírou "ve vaši nadřazenost"? Tvé pomatené názory totiž tomu  často nasvědčují....😀

            • Reakce na příspěvek:

             naše názory nám oběma přijdou jako pomatené,neb se na svět díváme z různých hledisek.Můj pohled je český,ale tvůj není moravský,jinak bys věděl,že máš stranit svým na Moravě a ne Rusům ani Iráčanům kdesi v p.deli.Udělej si v palici pořádek a řekni si,co máš s kým společného-jsou Moraváci bližší Američanům,nebo Iráčanům?řekni si-co mám společného s Iráčany a co s Amerikou?A podle toho bys měl stranit svým vlastním lidem.

       • Reakce na příspěvek:

        Rozdíl mezi Římem a barbary byl pouze v tom, že barbaři byli vousatí. A, samozřejmě, o římskou civilisaci nestáli, měli své bohy, svou kulturu.

        Vlastně jste použil správnou analogii - prostě i slepé kuře zrno najde. Římané tak dlouho přinášeli civisaci barbarům, až barbaři Řím rozkotali a nastal středověk. Zdá se, že aktuální vývoz demokracie dosahuje své hranice a někteří z přítomných diskutující středověk  v počáteční fázi zase zažijí - inu, kdo se z minulosti nepoučil, musí ji prožít znovu.

        • Reakce na příspěvek:

         Západní svět vznikl bitvou u Actia a Řecko-Římská kultura je jeho základem.Když Clodovicus převzal vládu v západní části říše,římskou kulturu dál rozvíjel a nelikvidoval ji.Tím,že se dal pokřtít 550? a tím,že se Frankové distancovali od Germánů tvrzením o původu z Troje,pokračoval Řím fakticky dál až říši obnovil Karel Veliký.(jemu je zasvěcen Karlov vPraze).

         Pak následuje letitý vnitrofrancouzský spor-otázka dvou ras-,který končí VFR.To,že se Galořímané odlišovali od Franků jako "dvě rasy",vypovídá,že asi vypadali jinak.

         • Reakce na příspěvek:

          Mohl byste dát nějaký příklad, jak byla ve středověku rozvíjena
          římská kultura? Opravdu považujete křest za typický znak římské kultury?
          Nu, je to jeden z mnoha paralelních dějepisů, ale jeho zastáncem
          rozhodně nejsem.

          Kostely jsou zasvěceny kdekomu, co jste svou připomínkou mínil dokázat?

          Karel Veliký konal skutečně v duchu římské kultury a kupodivu zároveň jako obyčejný východostepní nájezdník: V roce 805 přivedl do Čech trojí vojsko, které se spojilo někde
          u soutoku Labe a Ohře. Asi 30 tisíc bojovníků oblehlo hradiště, které se
          v kronikách nazývá Canburg (popisují Annales Mettenses priores a Chronicon Moissacense). Češi se jim
          nemohli postavit v otevřeném boji, ale hradiště po 40 dnů ubránili.
          Karlova armáda sice vyplenila okolí po obou březích Labe, ale pro nedostatek
          potravy se musela vrátit domů. Výprava následující rok pokračovala pod vedením
          Kara Juniora, a aby v Čechách po druhém
          vyplenění nepropukl hladomor (popisují říšské anály Annales regni Francorum a Chronicon Gothanum), Češi se podřídili a
          přistoupili na placení tributu.

   • Ano, Iráčanům je nesporně lépe, než jim kdykoli v minulosti bylo.

   • KIMCID

    Vaše trauma z roku 1968 vám brání žit v současnosti.

    Už se těším blíží se doba kdy už moc pamětníku na tu dobu nebude.A ČR se bude zabývat aktuálními problémy.

    • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu".

     A my jsme se se svou minulostí stále ještě nevyrovnali. Rudé bestie v převlečení nám díky našemu stádu "voličů" stále vládnou.

     • Především by, a to zdůrazňuji, měl mluvit za sebe. Například já jsem se se svou minulostí vyrovnal a v žádném případě ji znovu prožít nemohu. Jeho stádo voličů je mi lhostejné - i to je známka onoho vyrovnání.

     • Jak se s tím chcete "vyrovnat" Občane? Aby zase tekla krev? 

      Jak se vyrovnáme se všemi ostatními tragediemi v naší historii? 

      Pro mě jsou to třeba také zločiny katolíků po roce 1620.

      Myslím, že to můžeme jen brát v úvahu, ale nevyrovnáme se nikdy,


      • o zločinech rekatolizace se mluví a ví málo a přitom jsou snad to nejbrutálnější,co tu vůbec kdy bylo.Ani literárně to není zpracováno.

     • KIMCID

      jinak podle  této logiky by měl němec chodit kanálem.ale nechodí protože jde dál a nerejpe se v ouně historie

      • správně-žije se dopředu,ne dozadu a navíc německé zločiny z války jsou zveličené a Němci neměli nikdy možnost se hájit.Vyšlo by totiž najevo,že Hitler snil o tom,co Stalin dávno dělal a v USA krev z genocidy původního obyvatelstva už zaschla.A o tom co bylo po válce raděj nemluvme,no,užili jsme si to,snad už se na to zapomnělo


      • Němec kanálem chodit nemůže, tam už chodí Francouz kvůli lidem povražděným po celé Evropě v důsledku exportu Francouzské revoluce Napoleonem.

     • KIMCID

      Ano jen si teď říkaji ODS a čssd,Top09 atd.

      Ty co si dali jen jméno KSČM kabát nepřevlékli

 • To u nás máme jiné převeliké spisovatelské šmudly.Zmastili petici proti K. Gottovi. Prý aby nezpíval někde v Lipsku. Prý není mravně nečistší.Ale ejhle pikolík! Pak vyšlo najevo že tady žalovníčci jsou ublíženi. Totiž nikdo tam nepozval je! Hrstka hladových páchnoucích staříků, sedících v páchnoucích zaprděmých křesílkách chtěla ukázat svoji sílu. Zatím pro všeobecné obveselení ukázali svoji nezměrnou blbost a závistivost. Umounění pisálci by chtěli na výsluní. Ale on jaksi není zájem. To zamrzí co vy hladi, že?

 • Vyšší princip schématu. 

  Rozděl, poštvi proti sobě a panuj. Kapitalistický prosperující západ. - Komunistický totalitní východní blok. Otázka kdo, co tehdy stál za oponou skutečné moci, jaký záměr? Z vleklých křivd se dá stále perfektně těžit, využívat. Tato diskuse je perfektní vzorek nikdy nekončícího názorového souboje těch co přináleží k rodinám, komunitám a jedincům na které mělo dění odlišný dopad podle jejich momentálního zařazení, názorových skupin, odlišnosti ve smýšlení ve společnosti. Daná doba, dané postavení, dané zařazení...Názorové tyto odlišné skupiny, odlišných osudů se někdy mají vůbec nějakou šanci dohodnout? Komu to prospívá? Kdo by ale mohl mít vyšší moc a stále ji nemá? Jste to vy. Vy lidé....

 • Tak trochu vyváženosti z "demokracie". Když po osvobození odešla Sovětská armáda domů, měla odejít taky Usácká armáda z Německa. Ta v tam bohužel zůstala dodnes. No a když Západ začal bořit  mírové dohody z války, tak sem zas vojska VS zase napochodovala. A na pár let zůstala a pak zas odešla. Americký vši v Německu jsou dodnes. No a pak dál....Já se připojuji k Tý "strašný hrdince ruský"a jsem zas novodobě proti okupaci Afghanistánu, Iráku, Mali a dalších zemí vojáky České armády" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Nesouhlasím s tím, nemáme tam co dělat, nikoho oplakávat nebudu. Afgháncům se omlouvám, pouze oni mají právo si zajistit svoje směřování země a budoucnosti bez vojenských zásahů cizích zemí !!!!!!!
  • já jsem slyšel,že amíci z Německa odešli,nebo aspoň většina,byly tam z toho problémy-obraty obchodníků a tak..A jestli nechceš někam do Iráku nebo Mali,tož tam nechoď,vždyť tě nikdo nenutí.Sám bych tam nešel-je tam hmyz a hadi a ani si tam kluci pořádně nezastřílí,jsou tam jen slimáci a zrada.Plynem by na ně měli jít.

   • "Ruských vojáků je v současnosti v Evropě o něco víc než Američanů (60 tisíc), ruské síly v Evropě jsou o něco větší, ale zhruba srovnatelné - v západním vojenském okruhu je na několika základnách odhadem 80 až 100
    tisíc ruských vojáků. Ruská federace tyto údaje totiž oficiálně
    nezveřejňuje. Podle ruských obranných serverů jsou v evropské části
    Ruska rozmístěné dvě armády, tři výsadkové divize a dvě brigády
    speciálních sil. Navíc tu má ruské námořnictvo baltskou, černomořskou a  severomořskou flotilu. Největší armádu ze Severoatlantické aliance má na
    hranicích s Ruskem Turecko (510 tisíc vojáků) a Polsko (96 tisíc)."

    Zdroj: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1031069-nejvice-americanu-slouzi-v-nemecku-kde-je-i-nejvetsi-letecka-zakladna

    Předpokládám, že sčítat umí každý.

  • To je dobře, že jsou USA v Německu. Nebýt Stalinova poskoka Beneše, byli by USA nejspíš i u nás a po šesti letech hnědého socialismu jsme si mohli ušetřit půlstoletí rudého socialismu. Zatímco USA v poraženém a rozbombardovaném Německu vytvořili hospodářský zázrak, v "osvobozené" ČSR, které se fronta vyhnula, dokázal  CCCP z civilisačně, kulturně a průmyslově vyspělé země udělat vydrancovanou provincii své stepní říše.

   • KIMCID

    zato 28 let demokracie je opravdu příkladných :D Krom české pošty a ČESKÉ DRÁHY UŽ ČESKU NIC NEPATŘÍ :D

 • Najde se blbec co tvrdí, ře Rus je Viking, hahahaha

  • fakt jsem to zjišťoval,Rus JE viking.Rus se do 18.století překládal jako Švéd.Oni si totiž vikingy pozvali aby jim vládli,tak přišly první vojenské kontingenty a zakládali knížectví na březích řek,hlavní bylo tuším Kyjevské knížectví.Vládnoucí rod byli Rurikovci a v ruštině všechna mužská jména jsou odvozená od severských jmen,třeba Ivan=Ingvar.Ženská jména taková nejsou,tehdy přišli jen muži,ženy brali místní.

   Ještě toto je důležité-nordická árijská rasa vznikla asi před 10 tisíci lety ne na severu,ale mezi Anatolií a Kavkazem a odtud šla před 3 tisíci léty do Evropy a pak třemi proudy do Indie,Číny a ještě kamsi.Do 5.století tak Ukrajinu a Rusko obývali dlouholebí nordici . Pak se to velice rychle změnilo kvůli Asiatům.

   Takže Rusko je vlastně kolébka Germánů,z nichž ti severní se nazývají Vikingové podle řek,která tam na severu nemají jména a říká se jim souborně vik,a ti co žijí na březích těch řek,říkají si Vikingové.

   )(O kousek vedle u Pripjati žili budoucí Slované,tehdy se tak nejmenovali ( asi se jednalo o východní Germány Sueby)odštěpená skupina,rovněž nordičtí árijci.))

   • Blbě si hledal, Rus NENÍ Viking, ani nemůže

  • KIMCID

   ře? a ty jsi co tatar?

   • To nic jsem jen havloidní kokůtek

    • KIMCID

     Ano jsi a vlastní nick nemáš?

 • Probém je v tom, že rusákovi (rusačce) se nedá  věřit ani nos mezi očima. Takže pindy jaké si sovětské pííííí...p  jsou stejně relevantní  jako např. prohlášení že putin je člověk a ne pouze KGB-cká zrůda.

  Rusák je jen prašivý vychodostepní nájezdník a tak je s ním potřeba jednat - nejdříve pár pořádných dělnických přes jeho prolhanou držku, pak z něj možná vypadne alespoň část pravdy, že ano rusácká čmáralko.

  • KIMCID

   Vile jsi hloupí buran nic víc. Nejdál si byl u Lipna tak tu nemluv o Rusku a Rusech

  • Rus je Viking,je to primitivní osobnost ,imponuje mu násilí protože nic jiného ani nezná,teda vyjma chlastu, a kdybyste mu natloukl,tak by si vás vážil,ale taky by vás nenáviděl.

   Rusi a to včetně Brežněva byli obelhaní českými zrádci-Bilak,Kapek,Indra apod.ti přesvědčili Brežněva aby proti nám použil hloupě sílu.

   Myslím,že jsme se nezachovali špatně-ani Rusi přece nepovstali proti Stalinovi když je hubil a posílal na Sibiř.A tady se skutečně neplánovalo nic proti socialismu-jenže naši zrádci nás v Rusku pomluvili.

   A o tom to vlastně bylo.Špatné bylo na nás jen to,že jsme zrádce nepověsili na kandelábr a nepotrestali ty,kteří se na tom podíleli.

   A ta baba ruská raděj kdyby hubu držela.

   • KIMCID

    Moralizuje tu člověk z národa zlodějů :D

    • Ty jsi také rusák? No konečně jsi se vybarvil.

     • KIMCID

      já se tu na rozdil od tebe nehonosil nickem VIL.

      ale když chce někdo osočovat a moralizovat měl by si zamést před svím prahem.

      co jis pro to v čechách udělal ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit