Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase jeden propagandistický článek.... made for $
    "USA skutečně hrají roli světového četníka a jako každý policajt se občas dopouštějí chyb."
    Hm a oni se ostatní státy dohodli na tom že USA mají dělat nějakého četníka?
    A když už, nepracuje ten "četník" hlavně pro svůj prospěch?
    Zatím kam vpadnul vždy se pod zástěrkou demokracie vynořily surovinové a mocenské zájmy USA.
    Podle mne je nesmysl dělit lidi na ty pro USA a pro Rusko.
    Největší demokraté jsou Ti lidé, kteří hodnotí jednotlivé činy systémem padni komu padni.
    Jestli se prokázalo že Irák neměl chemické zbraně kvůli kterým byl napaden, pak musí být ten četník potrestán.
    Jestli se prokáže, že za úmyslnou destabilizací Ukrajiny stojí Rusko, pak také musí nést následky.
    Problém však je neobjektivnost našich médií, které většinou pouze přejímají zprávy velké zpravodajské trojky a názory druhé strany zcela chybí, nebo jsou vyděleny z kontextu. Naprosto zřejmé to bylo v době majdanu, v ČTV sestříháno, že poklidní demonstranti jsou blokováni kordonem policistů s obušky, ale pak člověk zjistí, že tomu samému záběru předcházelo upalování policistů a střelba z řad demonstrantů atd. To se však nehodí. Při rozhovoru o válce na Ukrajině dají jako podtext záběry z vojenského cvičení Ruského letectva, tak že to vypadá, že Ruské vrtulníky střílejí do měst na Ukrajině. Prostě kdo zná termín Mainstream, ví o čem píši.
    • PAPko! Mýlíš se, carové chtěli dělat četniky Evropy! Nějak se jim to rozesralo, a gtak
      trpajzlík s krátkýma nohama na to jde z druhé strany! Jeden Kadyrov vyletěl dlo luftu!
      Ať si trpajzl dá pozor na kamarády! Stalin svoje kamarády podcenil, a přece ho dostali!
      Takoví zakrslí diktátůrci s poškozeným mozkem se přeceňují!
    • Máte pravdu. Včera jsem sledoval pořad Hyde Park s jakýmsi Romancovem, politickým geografem. Politické školení jak vyšité. Byť většina otázek položených diváky se tázala na roli USA v Ukrajinské krizi, vybrány byly otázky šité panu geografovi na tělo. Moderátor mu nechával velký prostor k jeho monologu o špatném Rusku a skvělých USA a o nenávisti k prezidentu Zemanovi. Velice dobré bylo, jak pan Romancov omlouval vpád USA do Iráku tím, že proti tomu přece ostatní státy časem přece protestovaly (sankce nebyly?). A podle pana Romancova také USA za posledních 50 let neporušily územní celistvost žádného státu. Lituji studenty, kteří mají takového učitele. Je to jako když se díváme na filmy z období minulého režimu, jen ten velký bratr se změnil.
  • Místo slušné diskuse jenom osobní napadání.
    Inu demokracie made in Češi.
  • A co na to proruskofašističtí kolaboranti z KSČ?
    • Alino, je úsměvné, jak si sama odpovídáš pod různými nicky, např. rudý práskač. Když se na diskusi nezmůžeš, tak se bav alespoň tímto. V podstatě jsi chudák.
      • soudruhu Bohouši, úsměvné je, jak se snažite ovlivňovat ovčany naklikáváním mínusových bodů svých oponentů, pravda vám holt smrdí, jako vždy. Alina si neodpovídá, to odpovídám já za sebe, za rudého práskače.
    • stále naklikávají, aby jim ovce skákaly na lep
      • správně soudruzi práskači, během půl minuty 14 mínusových hlasů, tady je vidět jak blafujete.
  • celý svět mi ubližuje, jenom soudruzi v KLDR mě mají rádi, Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • Béééééééééééééééééééééééééé, oni my všichni ubližují, Béééééééééééééééééééé
    • Béééééééééééééééééééééééééé, oni my taky vsichni ublizují, Buuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • Jsem zhrozená z příspěvků zdejších soudruhů.

    Jedni mě tu oslovují jako bůůů a druzí na mě nechutně pokřikují jako na svou manželku.
    Jedni ze mě neustále dělají kluka. Ani za všechny poklady svěra bych se chlapem
    stát nechtěla. Hrubé a chlupaté stvoření na tahání břemen. Tsssss.

    Pokud mě chcete oslovovat tak jedině lady dámo nebo slečno.
    • oni jsou za to placení, musí vykazovat nějakou činnost a čím větší hnůj, tím více chechtáků pro ně, tak jim to odpusť, práskačům.
  • Dodneska jsem netušil, co si mám myslet. Tápal jsem. Celé probdělé noci a pět ráno na poštu. Ještě ten blbý kocour. Díky Jirko! Teď už to vím. Díky, Díky, Díky.
  • Kam jsem se v pidistátečku poděla? Ach jo, umírám *9*
    • komoušský pras@ta tě zadusila
    • Normo slušnosti, to komunisti tě umučili. *16*
    • Bum a bác *1* *1* *1* *1*
  • Brekeke šprt *2* *2* *2*
    • Oprava/correct: brekeke žbluňk *2* *2* *2*
      • no proto *10*
        • žbluňk, jinak to nedává zbla smyslu
  • Kdože? Hlavenka? To ani nemá smysl číst.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit