Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buuuuuuuuuuu Buuuuuuuuuuu Bééééééééééé Béééééééééé *16* *12* *11* *9* *13* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *15*
    • Trolle,tvoje bečení soudruhům dobré jméno neudělá *3*
      • Chrocht bééééééééééééééé *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bééééééééééé Béééééééééé Bůůůůůůůůůůů Bůůůůůůůůůůů *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • slušnej výkon *3*
      • A teeeeď všichni Bééééééééééé Béééééééééé Buuuuuuuuuuu Buuuuuuuuuuu *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Kdyby jsi místo kopřiv hulil kvalitní marihuanu tak by jsi tyhle stavy určitě neměl. *3*
          • *9*
            • *13*
            • a nedělej na mě psí oči,víš že jsi můj oblíbený komunista a hned toho zneužíváš
  • Zlý soudruhu pravda není v hlasování protože rudí při něm podvádějí.

    Pokud tu demokrat dostane za 30 vteřin 26 mínusů tak je jasné že mu je najednou dal jeden
    soudruh. Protože 26 lidí tu bude těžko číst naráz všechny nové příspěvky. *2* *2*

    Naštěstí lidé venku netouží po Ruské hrůzovládě a uvažují zcela jinak než vy
    v uzavřeném totalitním Kremelském akváriu.
    • Bééééééééééé Béééééé Buuuuuuu Buuuuuu *8* *8* *8* *8* *8*
    • Chlapče mnohá tváří, stále tady zvracíš? Chtělo by to lékaře, možná celé konzilium.
      • Jsem holka a ne žádný kluk!! Podobné urážky si vyprošuji. *16* *16*
        • Bééééééééééé Béééééééééé Búúúúúúúúúúúúúú *14* *14* *14*
          • A nejsem ani žádná Búúúú ale slečna! *16* *16*
            • nebo/or be?
            • Tak tedy Brekeke žbluňk no *14* *14* *14*
  • pravda je v bodováni diskuzí,obrázek si udělejte sami *3*
  • Na počátku článku se ptá autorka zda není paranoidní. Tak to opravdu nevím. Ale že je úpně blb@, tak to vím na 100%.
    • Jiří Hlavenka je autorka??? Tak nevím kdo je paranoidní. Jiří Hlavenka to určitě není. *1* *1* *1*
  • Vladimyr Putin? Što eto za gnoj? *11*
    • On balšoj gnoj!
  • Dnes jsem tu byla jedním komunistou veřejně zneuctěna!!

    Važte si toho soudruzi že svoboda slova platí i pro vás a můžete na demokracii nadávat.
    V KLDR by vám to neprošlo. Tam komunista zavírá vládní odpůrce do Gulagu!
    A v Rusku by vás čekala kulka nebo polonium v čaji.
    • Bůůůůůůůůůůůůů Bůůůůůůůůůůů Bééééééééé *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • je zajímavé sledovat, jak američtí bolševici se nenávistně snaží vyhladit a okrást o ropu a o zemi nás ruské kapitalisty. Nikdy bych netušil že se něčeho takového dožiju....
  • Sehnat za komoušů solidní (české) jízdní kolo byl taky veliký problém. Ta kola šla na export (netuším kam) a koupit se dala bulharská skládačka Balkán (šmejd), nebo šmejdy z CCCP Ukrajina a taky ještě jakási skládačka. Chceš-li poznat co je dřina, kup si kolo Ukrajina, buď fit!
    • To že někdo nemohl sehnat za komoušů pořádné kolo, to je stené jako dnes sehnat pořádnou práci. Já měl tehdy kolo zn. Favorit, a dnes mám bezva práci. Takže jak kdo, tehdy i nyní. Buď fit.
  • Vladimyr Putin velikyj kakot
  • Ten článek je evidentně z dílny CIA
    • Tvůj mozek byl evidentně nahrazen rudým lejnem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit