Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vláda by měla udělat tažení proti cizincům.
  • josef.servit.9
    Chovanec si může posvítit na svůj diplom z Plzně!To mu stejně nestojí za to, nikdo ho volit již nebude! Zákeřnost je nevolitelná !
    • Chovanec je bezcharakterní nedůvěryhodná osoba. Nejde jen o ten diplom z plzeňské Kindlšvindlišůle, ale on se také podílel na puči organizovaném SPOZ - Sebrankou Poskoků Ožralého Zemana. Další jeho křivárna je nedávná "reforma" policie, což se v podstatě už zametlo pod koberec, Bylo to provedeno v rychlosti, bez řádné přípravy a posouzení důsledků, takže je jasné, že to bylo učiněno ve prospěch "někoho".
      • Já jsem tady na diskuzi ze všech nejchytřejší, říkají mě Simon Simonovič Simonov.
  • Automobilový průmysl hledá 70 tisíc kvalifikovaných pracovníků. Opravdu nevím proč kvalifikovaných když 80% výroby udělá klidně opice za banán. Nedostatek kvalifikovaných pracovníků mají vytrhnout "odborníci" z Ukrajiny a Vietnamu. To jsou většinou takoví odborníci kteří vidí auto porvé u nás. Hlavní důvod nedostatku českých pracovníků je v neochotě zlodějských podnikatelů a zlatokopů řádně své zaměstnance zaplatit.
  • V první řadě bych zakázal personální agentury jako největší výžirky. Dále bych všechny škody tvrdě vymáhal na těch kteří trestnou činnost páchají. Pokud ti nezaplatí tak částky vymáhat po zaměstnavateli který si tento povl najímá proto aby nemusel Čechům zaplatit vyšší mzdu. Přivandrovalce, po spáchání přestupku, ihned vyhostit s celou rodinou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit