Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co? Ten krypl by měl spáchat sebevraždu. Co byl on svazáček na chemickotechnologické škole, kterou vystudoval zadarmo a jako povděk těm po něm zavedl "zápisné" školné. Po té co tenhle vir vstoupil do politiky jako mluvčí AČR, měl skončit na skřipci. Gauner!
    • Dovětek: Vy co si myslíte, že pomocníci tohohle "finance" ministra se zlepšila ekonomika, snížením kupní síly, jste pitomové. A s "kamarády, svazáčkem a matematickým "géniem" krysím ksichtem a rentgenologem zničili vše, co ještě fungovalo. Jen že před 7 dmi lety přišla složenka na 115000 a dnes po jeho vládnutí a škrcení ekonomiky je to 184000, po vládě "rozpočtové odpovědnosti", tak je to argument chabý. Už jen proto, že v době koalice soustavně snižovali HDP a utlumovali vše pro lidi, nikoli pro sebe. Odpouštěli daně kamarádům, Nagyová a Nečas zneužívali voj zprav službu, dříve VKR, kterou vtipně sloučili s civilní, spolu s hajzlem Janouškem rozhodovali, kdo bude šéf policie a půjde jim "na ruku". Už tato fakta jsou tristní a nechutná. I absolutní blb už ví co je to za svoloč. Takže tento hnůj může jen mlčet a čekat na provaz.
      • R.EDe, ty jsi úplnej vygum. Nech si na čelo vykérovat hvězdu se srpem a kladivem a utíkej na východ za soudruhem Putinem. Po takovejch jako jsi ty, se nám tady opravdu stýskat nebude. *11* *12*
        • mě teda bude,b-bečku
        • co tak vypustit z jedovýho vaku místo jedu jeden jediný protiargument?!
          • To zde není v módě. Tady se raději nadává a uráží. Je to jednodušší, než něco vymýšlet. *1*
  • Nebojí se říci pravdu o komunistickém fízlovi že je to komunistický fízl *16* *16* *16* *16*
    • Zajímavé, že neřekne já jsem zoděj neboť jsem vás všechny systematicky okrádal.
    • Tak ho vol tečko. Ono vás už moc nebude a tenhle zemský škůdce potáhne do pekel i se svým dementním knížetem.
  • Kalousek se má omlouvat za to, že řekl pavdu? A co ten komunstický fízl? Neměl by se omluvit za to, že byl komunistickým fízlem a neměl by složit mandát a jít se živit prací a nerozvalováním se prdlamentu?
  • Kdy se omluví pohrobci komunistických bestií, že místo v kriminále se roztahují v parlemantu?
    • Problém je jenom v tom,že jsou nalezlí v ODS,ŤOP09,bývalé ODA v různých dozorčích radách a
      teplých trafikách. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Kalousek by měl k omluvě Ondráčkovi přidat ještě omluvu všem spoluobčanům za to, že se narodil a chodí volně po ulicích a slíbit, že to okamžitě bude řešit.
  • Kalous je magor a proto místo omluvy by měl konečně dostat pořádně po čumě. *1*
  • tenhle Prasečák může fungovat pouze v poslanecké sněmovně České republiky
  • Volíme Babiše,aby ten hnuj z FUJ 09 již s ODS neměl již nikdy prostor.
  • Kalousek byl u lidovců, ti v Národní frontě, a ti donášeli a dělali prasárny také, fízlovali, tak to je ten pravý, co má někoho urážet. Byl ve vládě na všech možných postech a nemožně přivedl stát k dluhu 2 bilionů , rozkradl s kamarády co se dalo , sám si nahrabal, měl by sedět za rozkrádání , za padáky, co ohrožovali životy parašutistů a jiná svinstva a bude tady kázat morálku.

    Jak to zpíval Kryl - vrah , zloděj o morálce káže. HNUS:
    • Nelži, Ty kurvo bolševická! Kalousek je sice politický cestovatel, ale Ty jsi, stejně jako
      Zdeněk Ondráčdek, špinavý komunistický fízl KSČM! KSČ je zločinecká organizace,
      dosud nepotrestaná! Komunistické zločiny jsou nepromlčitelné, stejně jako nacistické!
      Komunismus a ncismus jsou dvojčata!
      • Bla, bla, bla, tak si ten náš "český" muromec blábolí a snídá v trávě s fašistou jasenyuukem h.vno.
      • Akorát, že tento Ondráček, nejen že nespálil stranickou knížku jako soudruh kalousek, ale dokonce je mladší a méně vychlastaný z pijatyk s vondrou.
      • Komunisti jsou rudé bestie a patří pověsit nebo alespoň zavřít.
        • Konkretně. Pak ostaní strany jsou zrůdy. Táhnou civilizaci do pekel.
      • To je ten parchant tečka, ale jak ho potkám v Plzni, dám mu takovou fackovačku že mě bude zase prosit, vyhýbá se mi na 100 honů!!
      • Takového trotla těžko hledat.
  • Nejen omluva,ale bejkovcem a šup s nim někde makat na plantáže.Práce mu určitě smrdí,klackovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit