Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousku omluva to je jako když soukáž ostnatý drát z huby ! přeji ti šťasné nepořízení a čert tě vem.
  • Já tedy nevím, kdyby mě pan Kalousek obvinil z čehokoliv, tak zrovna od něho bych se určitě
    neurazil a byl by mi úplně u p.dele. Tím se nechci nikoho zastávat ale pouze konstatuji, že tento
    pán je pro mě naprostý lidský a politický odpad. Ať mi jeho příznivci prominou...
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!!!!!
    • Krásně se čte jak ty obyčejná sprostá chamraď se tady snažíš vzbudit soucit.Ale klidně natáhni ráfy i celou vypečenou rodinkou.Nikomu tady nebudete chybět.Hlavně se nepřežírejte!
    • Máš tečko pravdu, stojím za tebou ale proč se pěstovaly slepice v příhradě a ne v kurníku, je to sice už asi 60 let ale není mi to jasné, ani ta husa mi není jasná, jen před vánoci?? A kolik bylo těch králíků??
  • Jsou velmi zajímavé "názory" zdejších fašistů z KSČM.
    • Jsem rád, že ses přidal soudruhu *14*
    • Ty jsi dokonce fašista?
  • že takový lidský odpad a chátra jako lidovecký zloděj a jemu podobní neomezeně rozhodují o veřejných penězích. není divu že tato země je tam kde je. systém který umožňuje nekontrolované vedení státu takové spodině je velmi podivný a nešťastný. nevidím perspektivu této země pokud nevyřeší PROBLÉM KVALITY VE SVÉM ČELE.
    • No, nejnižší spodina jsou bolševíci a taky největší zloději století. *12* *12* *12*
  • Zavřít a aby věděl že ruce nejsou jen hrabání peněz,tak makat,jako lidi v tomto státě aby uživily poctivě svojí rodinu.
    • Tady není co zavírat, leda dveře, ať zmízí do nicoty.
  • ON by se měl omluvit celému národu a nakopat se do p*ele blbeček.Ale všimli jste si když je u slova Babiš tak televize se hned musí ptát na názor k*téna kalouska proč? mě ten jeho názor vůbec nezajímá a co si on kecá mě je u p*dele.
    • Tak jak je zaplacena spousta posr.nců, tak je i zaplacena "sr.vná" nečeská televize.
  • Všichni šmejdi typu Kalouska se musí přehlžet jak ho*no na asfaltu. Za víc nestojí.
    • Mluvíš (píšeš) jak fašista Putin!
      • Myslíšže Putin zná toho čského zloděje.
      • Alina je blb tečka, dnes opět v sukni. - bisexuál. a navíc bez mozku.
      • Jsi stejná jako šmejd Kalousek. Taky si pleteš pojem a průjem.
        • S tebou by jistě souhlasil tvůj soudruh fašista Putin.
          • Nechtěl jsem ale musím,jseš .ráva.
  • Jak by se asi zachoval fašista Putin?
    • Putin je mírumilovný státník, byl na ZOH v SOči, věnoval se sportu, udělali pro hladký průběh všechno, šmejdi mudžahedýni - islamisté teroristé mu na příkaz USSá ve Volgogradě odpalovali bomby a zabíjeli lidi a strašili všechny, že budou zabíjet i na ZOH v SOči, , mirumilovný PUtin a vláda Ruska zabezpečila na ZOH bezpečí pro všechny, a zatím v době ZOH , kdy má být mír, USSá a CIA s fašisty banderovci a vory v zakoně rozpoutávali na Ukrajině v Kyjevě majdan, upalovali policisty, řezali jim hlavy, platili mládeži, za demonstrace za údajnou "demokracii" a za přidružení k EU, přitom lidí v EU se nikdo neptal v referendu, zda chceme bankrotáře a giga zloděje přijmout,, nechali snipery od Muzičky fašisty postřílet stovku demonstrantů, USSá a NATO se sápali na Krym, aby si tam postavili svoji NATO USSá zkladnu a školící středisko i centrálu NATO na Krymu proti Rusku. Takže fašisté jsou v USSá a EU je podporuje, takže také hnědáci.

      Máš v tom Alino tečko guláš, sám jsi topnácek, Kárl von Sajrajt je nácek, , náckové jsou v USSá v Bilderbergu, - oni ho totiž náckové z Německa, co utekli po druhé světové, také založili, protože USSá jim poskytla ochranu a dnes chtějí vládnout celému světu jako Hitler pod značkou Bilderberg-NWO. Svět je ale nechce a Rusko i Čína a Latinská Amerika a další státy se jim postaví a nepustí je k ovládnutí všech. a všeho. A to je dobře.
  • Nevím co to musí být za voliče, který dává hlas ožralovi Kalousovi a senilovi Švancnberkovi. Asi někdo s intelektem mezi těmito dvěma pány!
    • chudinko .. je mi tě líto ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit