Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude moc těžké, dostat ty lotry z politiky a následně za mříže. Zřejmě bude muset pomoct EU. Zde je vše provázané politikou a zlodějnou.
    • Dokonce si myslím,že už od samého začátku za razií Brusel stojí. Konečně diskuze,na kterou se dalo hledět! Šlachta, Ondráček, Láska, Dienstbier,Šándor, Doucha, přehlídka bezvadných názorů.Musíme držet palce a věřit si,že to dobře dopadne. Zeman by měl říct jasné né, paní Němcová, byla jste u všech dvacet let, každému premiérovi jste lezla do zadku,hltala jejich názory a proti ničemu se nezpouzela,tak raus! Ráda bych si viděla doma za záclonou jak se bojí vylézt na chodník kvůli hněvu lidí. Rupnik u Moravce jasně řekl,že jsme blbí,v Anglii nebo ve Francii by si tohle politici nemohli vůbec dovolit. A co to plká Kalousek? Kupčení s politickým mandátem, nedodr.žení slibu, ti lumpi když nechtěli hlasovat, tak měli jít, ale bez zajištění, jako všichni lidi v práci. Jednoznačně se dohodli, nebudeš proti nám hlasovat a my ti dáme dobře placený fleky. *10*
      • Dnes na Primě - skvělé. Konečně jsme si mohli poslechnout názory odborníků a ne jen stále se opakující žvásty vládní sebranky. Ministr Blažek i předsedkyně sněmovny vyhrožují, že nechají přezkoumat práci policie a st.zástupců. Kde to jsme! Prý byla ohrožena demokracie! Copak jsou politici víc než obyčejní lidi? Úřad vlády je snad nějaká svatyně? Je to hnus velebnosti!
        ČT 24-Moravec - hrůza.Ten p. Šlachtu vyslýchal a vyhrožoval mu stejně, jak to dělali v padesátých letech s politickými vězni. A stejně tak se zaštiťoval veřejností, tedy lidem - jako tehdy. Asi nesleduje průzkumy veřejného mínění. Měl by se nad sebou zamyslet, jestli je profesionál nebo hlásná trouba koalice - tedy darebáků. Chce se mi zvracet!
        Takže dnes u mě na plné čáře zvítězila Prima nad ČT.
        • Ano stejný nebo podobný názor jsem tady dnes hned po obědě napsal.bohužel cenzor zaúřadoval a můj příspěvek je fuč.Doufám,že začne očista společnosti po 24 letém marazmu jaký tady nebyl ani za Masaryka.ČT pro mě skončila.Prima jasná jednička vč.účastníků.Pane Roberte Šlachto konejte národ je při Vás.Jsou tady další hrdinové ne lokajové.
          • dosud se mi zdálo, že se tu necenzuruje.Zato se kradou nicky. Třeba jste to chybně odeslal. *4*
        • naprostý souhlas, Václav Hlodavec už byl dnes za hranicí dobrého vkusu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit