Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kalousku,prosím drž už tu svou nevymáchanou hubu a už se konečně chovej jako chlap,který už holt svou kariéru pomalu končí,nerad používám vulgarismy ale ty konkrétně jsi nehorázný kokott.Více už snad ani co k tomu blbečkovi dodat.Vždyť je to psychopat.Ten člověk už je zcela mimo realitu.
  • To je správné, s dodatkem, že jeho kariéru po boku příbuzných a krysáka ukončí provaz. Pokud se neuchlasá.
   • op: neuchlastá
 • hele a nebyl's Kradlousku dlouhy leta jejim clenem ?! z to uz za komancu ?! v narodni fronte ?! to uz si nepamatujes, vid chudacku ... a gde je slozenka pri tvym odchodu ? pri nastupu byla na 125 tisic ty jeden donosenej potrate
  • Přezně. Zapoměl. On totíž nepočítal, že se lidovci dostanou do vlády. Je to stejný šmíed, jako ten Štětina. Do r.89 jako člen KSČ procestoval celé CCCP a dokonce jeho rodiče byly velvyslanci v komunistické Číně a pohladil ho jako chlapečka sám Veký Mao, stejně jako Havla Heidrich a taď je z něj největší komunistobijec.
  • 115 000 byla teď by to bylo 181 000 za pouhých 7 let tenhle "ekonom" utratil / ukradl s kamarády 660 miliard korun což je neuvěřitelná částka. A to ještě nikdo neví co vyleze na povrch. Ne jeho ale na jeho voliče udělat pogrom a žádat zaplacení po nich. Oni už by si to s krysou vyřešili. Takže asi tak.
 • V Česku není a ani nemůže být ani jediná autentická tradiční politická strana - jen Potěmkinova vesnice "standardní" Klauzemanovy prognosťácké vylhané "demokracie", složené ze sulcovitých nesoudržných tlup levorukých žvanilů, parazitů a zlatokopů s těmi nejpřízemnějšími motivy, stran a straniček vzniklých na troskách KSČ z jejich bývalých členů nebo jejich potomků. Nešťastní bývalí „pracující“ se drží zoufale těchto trosek jako trosečníci do sebe zhroucené parodie Titanicu. ODS i ČSSD nepřežijí své podvodné, šarlatánské a falešné "zakladatele" a nebude to žádná škoda. Tuto zdánlivě bezvýchodnou situaci lze výhodně využít pro vznik autentické, občanskoprávní politiky, založené na důsledné osobní odpovědnosti jak voliče, tak zastupitele, na zákonné bázi občanského zákoníku - nikoli na vylhaném "veřejném právu".

  Blíže viz odkaz na konci příspěvku.

  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Komunistické zrůdy patří do kriminálu a ne do parlamentu. Ten lustrační zákon je moc mírný.
  No, zvolili jste si StBáka, který bude stát řídit jako podnik. Máte co jste chtěli.
  • a gde's todle vyrvaval poslednich 25 let ?! to ti to za celou dobu nevadilo ?!
 • ale , že je každý den ve všech televizích a tisku.Vždyť už je politická nula. *12*
  • Němcema ovládaná média a ČT,která pracuje výlučně v zájmu sousedů,samozřejmě vlídně přijímá knížete a Kalouska,který se jim tam může klidně vyzvracet uprostřed debaty a vše ČT uhladí a zajisté se nikdy na tu scénu na obrazovce nepodíváme.Za Zemanem,který jenom nechce abychom jenom něco montovali pro sousedy,slídí celá armáda špiclů z ČT,jen aby se ho podařilo pomluvit a nasadit mu psí hlavu.
 • Kalousku díky tobě nemám na Housku!
  Zatímco DPH jsi nám zvedal přímo Stachanovským tempem daně pro majetné jsi nezvedl.
  A co ty odpustky podnikatelům za nedoplatky na daních? Zatímco jsi škrtal na důchodcích
  a tělesně postižených tvůj kolega Drábek udělal do rozpočtu tunel s názvem S karta!
  Vaše strana sociálním holocautem zhoršila už tak hrozný život mnoha lidem tvůj předseda
  se chodi za královské peníze do práce prospat!
 • Je to tak, lidovci jsou pokrytci, kteří jen křičí. Kalousek to musí vědět, neboť sám je tělem i duší lidovec, ať má na sobě zrovna jakoukoliv jinou nálepku. *11*
 • Kalousek se chce stát lídrem pravice. Bude dále brojit proti ODS i KDU.
  • To by až tak nebadilo, jen ať se klidně s ODS kou i KDU povraždí do posledního...
  • a jaky pravice ? tady kdy nejaka byla ?! haha
 • Naprostý souhlas s ing. Miroslavem Kalouskem z TOP 09. Už jsem se o tom tady asi před měsícem zmínil, že ČSSD a ANO si nasadila veš do kožichu, když do koalice vzala KDU-ČSL.
  Na má slova dochází...
  • to nasadili, vo tom zadna ... ale byla volba ?! meli snad pribrat komance ? z praktickyho hlediska by to snad bylo i lepsi, ale nevypadalo by to dobre *1* *2* *3*
  • Lidovci jsou vší v kožichu, lidovci-kůrovci, ale Topka je to samé. Ona se totiž ta křesťanská měňavka množí dělením a tak nám tu zaplevelila téměř všechny stany. Na jižní Moravě se vždy najde lehce nad pět procent věřících a nemyslících ovčánků, co si nechají vymýt mozečky a dají jim svoje hlasy a ČSSD, která bez lidovecké berličky neudělá po sametovce ani krok, protože vedení je právě z té věřící jižní Moravy. ANO je nechtěla, ale nebyla ve svém názoru na Lidovce důsledná. To se postupem času vymstí všem. Had na tří Lux a jeho zmijí hnízdečko žije téměr ve všech stranách a přináší turbulence a chaos do vládnutí a v podstatě nic pozitivního.
  • Kdo ví proč? Co za tím je? Možnosti jiné varianty vládnutí zde byli.
 • Je legrační,jak Kalousek s Lidoci předvádí jakoby roztržky a přitom jejich cíle jsou naprosto shodné ! Obě party nutí občany platit sádelnatému Dukovi hříšné restituce a zajišťují aby to tak zůstalo nezměněno.Nahoře to všechno zastřešuje Sobotka,který jim zradou svojich voličů všechno umožnil a kterého významně podpírají Štěch s Falbrem.
  • Kalouskova Topka siamské dvojče s lidovci. To je opravdu úsměvné a tragikomické. Problémem je ČSSD se Srálbotkou v čele, který zradil voliče a vzal Lidovce-kůrovce- církevní do vlády, aby v podstatě naplnili restituční megatunel dle Kalouskova schváleného zákona. V ČSSD je třeba udělat průvan a vyhodit celé jeho vedení včetně krajů , tedy Sobotkovce i Haškovce. CHce to novou nezkaženou krev. Jinak pro ČSSD už akorát volební výsledek jednociferný. Komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci, jak se říkalo za totáče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit