Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vida, stalo se to, co jsem předpokládal od začátku, že Babiše nakonec osvobodí. Sice se státní zástupce určitě odvolá, ale dopadne to zase stejně. Totiž kde nic není, ani smrt nebere a Babišovo obvinění bylo postaveno na tom "nic". Bylo bláhové si myslet, že by zrovna oligarcha Babiš si okolo Čapího hnízda předem všechno patřičně právně neošéfoval. To není žádný blbec, který by ponechal něco náhodě.  V podstatě v kauze Babiš jde jen o okopávání Babišových kotníků ze strany lumpů současné vládní koalice, přes jejich slouhy v policii, justici a médiích, v naději, že to Babišovy voliče umoří jako pověstného osla a přestanou ho volit. 

    • S nadhledem a výstižné . Děkuji.

  • Nejsem ani volič, ani přívrženec Babiše, ale musím se smát, jak nyní těm nenávistným antibabišovcům, kteří nepředvádějí nic jiného než tu nenávist, hanobení a nadávky, teď začnou praskat cévky vzteky.

    Stejně tak očekávám, že hlavně veřejnoprávní média, které ve své době neříkala "premiér", ale "premiér ve vyšetřování" (nebo tak nějak), budou od nynějška informovat o "křivě obviněném a osvobozeném premiérovi" 😛

  • Pokus kriminalizovat Babiše a Nagyovou nevyšel. 

    • Pro příznivce Bureše:

      Školní statek, Olomoucký kraj i školy. Ti všichni přijdou o dotace z operačního programu IROP, které dohromady můžou přesáhnout 40 milionů. Ministerstvo pro místní rozvoj nyní rozhodlo, že je neproplatí, případně je začne vymáhat zpět. Důvod? Střet zájmů expremiéra a kandidáta na prezidenta Andreje Babiše (ANO). Příjemci dotací totiž v rámci projektů ve výběrových řízeních vybrali firmy z holdingu Agrofert a podle resortu v rozporu se zákonem.

      Toto tady  obhajujete?!

      • ale to přece příznivcům koblihára z pod tatranské kanceláře eštébé nevadí neb se na to skládaj s těma ostatníma a pro svoji hloupost chtějí makat za 16 hrubého aby guru patřil mezi nejlépe vyžírající světoobčany a ještě jim diktoval co můžou a nemůžou .

  • tobro

    Cituji: 

    "Malá aktualizace: Andrej Babiš byl dnes ráno osvobozen. Protiproud od počátku celé kauzy vždy tvrdil, že jde o politickou kauzu vyrobenou na odstranění AB z politiky. Každý, kdo si dal tu práci, aby se alespoň v základních rysech seznámil s vyšetřováním a později i obžalobou, musel - tak jako my - dojít k jednoznačnému závěru: Nikdy o žádný trestný čin nešlo. Tím méně mohl být Andrej Babiš čímkoli vinen.

    Že to dnes prvoinstančně potvrdil soud, je šokem pro Kavárnu a Šafry všeho druhu (Šafrův web byl založen primárně na podporu kauzy Čapí hnízdo byznysmeny spojenými s TOP 09). Nic to však nemění na tom, že nežijeme v právním státě, ale v totalitě. Snad jediné, co bylo potvrzeno, že platí: Žádný plán nikdy (zcela) nevyjde. 

    Soudce Lynč-Šott vlastně rovněž nepřekvapil. Naprosto platí, co o něm dál praví tento text textu. Pouze si vyhodnotil, že pro jeho osobní "imidž" bude zajímavější, když (na rozdíl od někdejšího stejně šokujícího rozsudku v případě Věcí veřejných) Babiše osvobodí. Andreji Babišovi gratulujeme, že ho (zatím) nesemlela kola totatlitní represe - od policie přes prokurátory a soudy. Protiproud takové štěstí ve své snaze o nápravu bezpráví tajných služeb a vlády při pokusu o jeho likvidaci (zatím) neměl. Zbytek textu tedy neměníme ani o jediné písmenko.

    K souvislostem celé kauzy se autor vrátí ve "zvláštním vydání" Tea Party, kterou na Protiproud TV budete moci shlédnout ve středu navečer."

    https://tinyurl.com/2mms57bn

  • V Česku je ráj na zemi , výborně se tady daří cigánům , zlodějům , buzerantům ... Pro poctivého člověka tady není místo , když tak , aby na ně makal ...

    • Na druhou stranu se nespokojenci mohou přestěhovat třeba do Bruselu a tam užívat

  • Ano , pan Babiš vyhraje volby a bude prezidentem ... a na standartě se upraví nápis ...

    • Diwa

      Ano, přesně tak. Ale význam pro českou republiku to nebude mít vůbec žádný......

    • Jj - to by tam pak bylo - mám prachy tak vítězím...

    • Ano. "Pravda vítězí, jen když si to zaslouží". 😉

      • čí pravda ? když tě celý život bude někdo učit že ta zed je bílá a ona bude pro jiné černá , máš či nemáš pravdu ? Ono to není tak jednoduché , od toho má míti člověk vzdělání co nejširší a poznávat svět okolo sebe , pak to nasypat do té kulaté věci s výplní co má na krku , co nejlépe si udělat nejdříve vlastní názor , ten pak konfrontovat s těmi názory z vnějšku . Pro některé  lidi  bohužel nemožné .

      • mun.go

        Možná by bylo vhodnější "Naše pravda vítězí" ...

        • No, pokud vyhraje některý z koňů vládní koalice, tak by to bylo i zbytečné; to by  se přece rozumělo samo sebou. 😉

          • mun.go

            Pak ještě dovětek: Kdo není s námi, je proti nám ...

  • České soudy jsou nezávislé, nemusí se řídit vůbec ničím, ani Ústavou ČR, ani zákoníky, ani precedenty. Mezi právem a spravedlností tak často vzniká obrovská nedohledná propast.  

    • Musím uznat odvachu soudce, který na základě nevěrohodných udání musel konat. Prostě skutek nenastal!!!   V tak protlačované kauze je to opravdu nezávidění hodné. Můžete mi prosím objasnit , kde v této věci soud porušil Ústavu, zákon???

    • Proto má každý paragraf dva konce ...

  • Co a kolik, přesvědčilo Šotta, že přes víkend změnil názor...?


    • ASi nebude takový zaprodaný zmetek jako ty. Nejsou podklady není soud. To je demokracie a spravedlnost . Kapišto.

      • Nazývat někoho, koho neznáš, zaprodaným zmetkem může jen ten, kdo jim skutečně je...

        Spravedlnost u nás...?

        Tak ta je minimálně dvojí - skutečně slepá je ta dáma s váhami a zavázanými očima...

        • A ty znáš soudce Šotta???  Nejsou všichni špatní, jen někteří nám to kazí.

        • kolobrnda to není jen u nás , tak to je co svět světem je a není třeba tuhle zemičku v srdci Evropy hanit , nejlepší je pokud ta spravedlnost může pořád spát z důvodu že svět je spravedlivej , ale to je utopie 😎

    • vanhorne

      Mozna mel nejake zle sny?

    • Paní kolobezko, to Vás nebylo hodno, takový komentář bych očekával od jiných zde se vyjadřujících pašáků; chápu, nemáte ráda Babiše, nechcete jej za prezidenta, to je v pořádku. Ale tohle jste přehnala. Jedna věc je, že dotace jsou svinstvo od samého počátku, dobře vymyšlená lumpárna pro ty, co spolu mluví, kteří pěkně potichu a aby se na ně nemohlo toho zneužívají. No a Babiš to zkusil také a odpovědní pracovníci mu ji odsouhlasili a přidělili. A to se nemělo stát, to byla chyba, ale nikoli Babišova.

      • A co jsem přehnala...?

        Že se ptám, co Šotta přesvědčilo přes víkend změnit názor...?

        A kolik - důkazů, lidí...?

        Jinak máte pravdu - kobliháře, toho StBáka, nemám ráda a je mi z něho na 🤮...

        Ale to je pouze má věc...

        Stejně jako to, že nechápu, jak ho někdo může podporovat...

        • STBák je pracovník   "státní bezpečnosti" můžeš mi ukázat smlouvu , že Babiš byl zamestnán u STB??? To že na někoho vedou spis neznamená, že tam pracuje. Máš v tom guláš. Na tebe taky vedou složku u Seznamu , to neznamená že tam pracuješ.

          • Byl agent StB krycí jméno Bureš, evidenční číslo 25085...

            Agent = donašeč, udavač, bezpáteřní sviňa...

            Dokáže mi, že na Seznamu mají na mě nějakou složku...

            Guláš v tom máš ty...

            A zastávat se takového jedince, jakým agent Bureš je, říká o tobe dost...

            • Asi nejsi důležitý, jinak Státní a bezpečnostní složky musí a vedou na každého nějakou evidenci. To bylo , je a bude. Pokud pracuješ ve prospěch státu  tak je logické , že jsi sledován. Ale to nebude asi tvůj případ  jinak bys nebyl z toho tak paf. Nevím o nikom , koho by Babiš poškodil svým podáním vysvětlení na výsleších Statní bezpečnosti. Prostě pracuješ na takto exponovaném místě tak musíš být sledován. Zkus třeba bez prověrky vejít na hrad, do A-elektrárny  atd.  Dnes je to jednodušší. V době  STB jsme na to měli školené rozvětčíky .Pavel by mohl vyprávět.

            • A Víte co znamená to číslo podívejte se na datum založení možná to pochopíte a také tam jsou uvedeny další sledované osoby jeho rodiny kteří určitě nebyli spolupracovníky ne STB jak je mylně uvedeno ale

               v mnohých novinách ale tajné hospodářské kriminálky tedy FNV kdy si Pana Babiše prověřovali do desátého kolena jestli je vhodný kandidát na zahraniční obchod.

              Vždyť největší důkaz je tam uveden neboť ho museli vyzpovídat v kavárně a dokonce to doložit účtem a proč by to dělali kdyby si ho jako údajného spolupracovníka mohli pozvat do konspiračního bytu.Nebo s ním pohovořit někde v parku na domluveném místě.

              Mě také podezírali že jsem spolupracovník(byl jsem také sledován a prověřován jestli svou práci nešulím kvůli mé práci v atomové elektrárně ani Husák nechtěl chodit holohlavý z ozáření) a nejvíce tyto zvěsti roznášeli po revoluci skartovaní pracovníci STB.

        • Z toho, co jsem napsal, nelze rozumně vyvozovat, koho podporuji a koho nikoli. Bohužel, žádný z těch, které bych podpořil určitě, nekandiduje. Ale volit půjdu, aby můj hlas nepropadl zcela ve prospěch prospěchářů a pletichářů, kterým bych ho určitě nedal. 😐

          • Já se také vůbec nevyjadřuji k tomu, koho budete volit...

            Po pravdě - je mi to šumák...

          • Ještě bych dodal: volit půjdu určitě v prvním kole; pokud do druhého kola postoupí Pavel s  Nerudovou, nemám koho volit. 😐

            • Vol si svého slovenského Führera ,to právo ti nikdo nepopírá ,ale v očích slušné společnosti furt Bureš zůstane Burešem ! Vysvětli svoje názory jeho synovi ,ten kdo dělá ze svého syna debila a magora je bezcharakterní zmetek! 

              • Reakce na příspěvek:

                Magora zněj udělal spolek Šafr a spol. , když ho poštvali proti svému otci. To jsou ty správné politické hyeny.

              • Reakce na příspěvek:

                Jste hlupák, rozdvojený hermafrodite, můžete si vybrat zbraň. 😎

  • stejně je to ksindl a hotovo a navíc zbabělec co se svojí tupostí nejde ani do diskuze v televizi , koukám jak tady pějí chválu na justici ti co ji ještě včera proklínali . No někteří prostě mohou fungovat v jakémkoliv režimu.😎

    • Diskuze je když máte prostor pro doknčení alespoň věty. Redaktor, který vám nedá prostor pro dokončení myšlenky si nezaslouží to privilegium být vmé přítomnosti. S blbcem a ignorantem se nediskutuje.

      • Tak nediskutuj , jak prosté

        😎

    • josef.chmela

      Jsi pouze reprezentant fialové lidské spodiny. S takovými  šmejdy se nediskutuje, ti se rovnou hází do vody aby vychladli.

      • tak proč diskutuješ respektive odepisuješ , nech se léčit

        Dobrou noc  😎

    • Gorobilypes

      Kapesníček?

      • není třeba 

        • Gorobilypes

          Evidentně jo 

    • goyim

      Říkáš, že soud s Fialou za porušování ústavy a šíření dezinformací nebude?

      • chápu že dělat trolla za 16 hrubého , není ouplně ono

        • goyim

          Vlastní zkušenost?

          • ne , ale ty podle přezdívky asi děláš zadara , respektive tvůj příjem zcela spolknou splátky úvěrů co sis vlastní hloupostí nabral  , změň si tu přezdívku . Uvěr je dobrý sluha a zlý pán , tak si to pamatuj až si příště budeš půjčovat na .íčoviny .😎

            • goyim

              Tak dělám za 16 nebo zadara? Nějak se nemůžeš rozhodnout. Měl by sis přeleštit tu skleněnou kouli.

    • A copak jsi ty udělal tak bohulibého, že soudíš a nadáváš??? Závist až za hrob.!!!!

      • žádná závist za hrob nesahá yntelygente😎

  • soud rozhodl jak rozhodl a v případě pochybností či nejednoznačnosti důkazů dobrý soudce rozhodne ve prospěch obžalovaného , to ještě neznamená že skutek nenastal 

    • Kdyby skutek nastal , tak o něm nejsou pochybnosti. Přání a závist je otcem myšlenky .

      • tady vidíš jak daleko jsi vzdálen realitě , když někdo zfalšuje podpis a není prokazatelné kdo , nemůžeš odsoudit konkrétní osobu a souzeného osvobodíš . Rozsudek se mi nemusí líbiti , ale existuje ta konkrétní průkaznost a zpochybení , to zpochybení už je o penězích , právnící a td . Nemá cenu to dále rozebírat neb rozsudek není pravomocný a tím diskuze končí . Dobrou noc a už neodepisujte .

        😎😎😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit