Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta stejná skupina lidí, která se nechala napálit prodavači hrnců za 70 000,-Kč a zázračnými plastovými struhadly za 10 000,- jen za oběd a výlet zadarmo, dnes volí Babiše a Zemana.
    Za koblihu a sladké řeči prodávají "šmejdům" svoji svobodu, čest a demokracii -
    nešťastné Zemanovy ovce. Zapomněli, kdo SE JICH PROTI ŠMEJDŮM ZASTAL - nebyl to ani Zeman, ani Babiš, ale NEZÁVISLÁ SVOBODNÁ A STATEČNÁ NOVINÁŘKA.
    • vanhorne
      "nebyl to ani Zeman, ani Babiš"
      Chlubit se cizim perim, neni prece trestny cin a i kdyby byl, tem uz prosly jine krivacke kousky.
  • Bratislava má tiež "kaváreń"? Čo teraz, Fico, čo bude? Ako sa mi pozdáva, Slováci sú nieni taký duraki ako Čehúni.
    • Slovák je to co se narodilo maďarovi po styku s opicí. Tak že asi tak.Na víc jak sám říkáš co je na východě není dobré .
      • vanhorne
        "Slovák je to co se narodilo maďarovi"
        Ty ses narodil czechunovi po styku prestarleho opicaka nad hrobem s nedospelou oveckou.
        Lepsi jeden Slovak, nez stado takovych podopicaku jako ty.
        • slovensko=MAROKO -Maďaři,Romové,Kokoti
      • Zajímavý postřeh. A co je to se narodí Rusákovi po styku s opicí? Asi komunista.
        • Buble maďar
  • Je čím dál tím jasnější, že Italové nemají s popravou slovenského novináře a jeho snoubenky mnoho společného. Evidentně to provedl někdo z Ficova okolí, aby zakryl stopy, má to rukopis nepříliš inteligentní policejní mlátičky - přeraženy nos snoubenky čili taková správná estébácká facka, to jim jde moc dobře. Ondráček by mohl vyprávět, jak mlátil a kopal do studentů a co s nimi pak vyváděli na Gestapu - Pardón služebně SNB.
    • Vy jste chytrej pane vachmaister??? Vás je škoda.
  • Čest soudruzi, nikdy jste v kavárně nebyli a závidíte.
    Není ale čemu, stačí se slušně obléct, nastudovat trošku společenskou etiketu a poprosit obsluhu o kvalitní pražený nápoj, denní tisk, nejlépe odborný, nestranný a svobodný ! Jo, a při odchodu se musí zaplatit ! Docela podstatné pro komunisty. Pak se slušně poděkuje a rozloučí. Inventář se nechá na místě, ten není v ceně. Pokud použijete toaletu, tak to jsou dveře označeny písmeny WC nebo symbol panáčka ženy nebo muže, také nejsou na jedno použití, ale slouží všem. Jak se chovat na WC popíši příště, protože ( připomínka pro soudruhy z východu) to není obyčejná latrína.
    • Opravdu si myslíš , že někdo touží sedět u jednoho stolu např. s členy tzv. skupiny 100 hov., kteří dávají sousedům do pošt. schránky výkaly??? Tak to máš opravdu dobé kamarády. *13*
    • Napiš mi,kde taková kavárna je.Já takovou znám pouze ve Vídni.Představ si,že soudruzi z východu mají stejné WC jako soudruzi ze střední Evropy,ale ty turecké jsem zažil v Turecku,Bulharsku a Rumunsku,Itálii,někde v bývalé Jugoslávii,Francii,Belgii atd.A o tom v Rakousku.Dnes tam odjel můj syn,aby mi přivezl noviny ,které nebudou překrucovány a jel si překrásně zalyžovat za normální ceny ,ne jako ve Špindlu a jinde v tomto Absurdistánu,ale kvalita pro lidi.
    • ... tak jsem se vám tu duševně vyprděla a zase jdu na své stránky, pa Simča!
  • trenýrky,vajíčka,viroza,prsa,ztracené boty atd-kdo to je?
    • Schwarzenberg si sušil zaneřáděnÿ trenýrky od Kalouska,vajíčko má jedno,kazdy správný kníže z Bildebergu jest jednokulák,prsa vytahaný z Oktoberfestu a boty? Na sloní nohy se nešijí.
    • No prece ten, ktery hleda popelnicek a kteremu pes shrnuje koberec... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit