Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • gaheris

  Tak ruští vojáci umírají na podchlazení a ukrajinští na přehřátí, to jsou vjeci!!!

  • Tak oni mají jen vejce?

 • mun.go

  Podle zpráv ukrajinských médií nedávno (v říjnu a listopadu) několikrát odletělo do Číny 300-tunové obří ruské dopravní letadlo An-124, aby naložilo náklad. 

  Jedná se o neprůstřelné vesty, neprůstřelné přilby, vojenské uniformy a další nouzový vojenský materiál zakoupený v Číně.

  • mun.go

   Stejně tak může An-124 přivézt zimní vybavení.

 • Nejhorší je teplota okolo 2 stupňů  vítr a déšť podle mých zkušeností z mnohaleté práce venku mínus 20 je proti tomu pohoda. A nepomůže vám sebelepší zimní vybavení a to nejen Rusům ale i Ukrajincům, když se stáhnete do budov, nebo vytápěných strojů  jste snadným cílem bomb či raket nebo dronů, neboť ty moderní jsou naváděny infračervenými paprsky. Proto vypnuli topení běžným obyvatelům aby se jim lépe hledaly cíle kde se nešetří.

  Už tři měsíce posílám své řešení(do celého světa) aspoň pro obyvatele nebo obyčejné vojáky a foto svého funkčního generátoru kde k ohřevu stačí baterie z telefonu a pár věcí z odpadu destilovaná voda a kov bohužel jsem z důvodů zachování  obrovských výdělků fašistické energetické loby a jimi ovládanými algoritmy téměř úspěšně blokován.

  • A dobíjení té baterie z fotovoltaického panelu? 

 • Hlavně aby se nám nepodchladil Obcan Jégl.

 • Myslim ze nejlepsi ruska obrana jak neumrznout je lahev vodky, bylo to tak vzdycky a asi se nic nezmenilo. :) Ja jsem ted nakoupil paradni ukrajinskou vodku Nemiroff abych trosku podporil tu spravnou stranu, a je opravdu skvela, kdyz jsem pouzil slevovy kod warehouse1 tak i cenove to vysla jenom o trochu draz nez ceske patoky, co se nedaji pit.

 • Zaplať pánbů, že lidé Ukrajiny nemrznou,  to na tom někteří naši důchodci a bezdomovci jsou mnohem hůř

 • Jak jednoduché at se seberou a táhnou odkud přišli , nemusíte být fanda Ukrajiny ale normální člověk by měl rozeznávat zlo a v tomto případě je Rusák okupant a samozřejmě je zima všem . Jinak když se člověk podívá tak už jde jen o uraženou ješitnost že Rusák nevyhrává neb ted se válčí s normálními lidmi a ze země se stává neobytná zona a to rozhodně ne vinou Ukrajinců . Tipuju že ztráty jsou na obou stranách stejné a hlavně zbytečné . Tuhle válku může ukončit prý jen Čína , no tak pokud zaútočí na Sibiř tak to budeme nakonec svetry posílat Rusům .😎

  • Martinko uklidni se! Ukrajinští vojáci se potí jak dveře od chlíva, hrůzou z toho že by mohli vyhrát?

  • Ono to není tak jednoduché. Jak měli rozeznávat zlo v Sýrii, Libyi, Iráku, Afghánistánu apod., když je napadly vojska EU a USA?

   Myslíte si, že ti obyvatelé byli vděčni a dnes by převážná většina obyvatel těchto zemí toto napadení jen chválila? 

  • Asi to bude všechno trochu složitější. Myslím, že kdyby Rus chtěl, tak je po válce do měsíce. A že na ní mají Ukrajinci svůj podíl, jak se hnusně chovali k etnickým Rusům si taky přiznejme. 
   Ale je pravda, že válka je prostě špatně.
   Myslím, že válku může ukončit geront, Čína i Rusko. EU do toho nemá co mluvit, to je jen užitečný poskok ušatých. 

   • No tak ono chování etnických Rusů ještě za komanče k jiným národnostem určitě nebylo nic hezkého a co si budeme povídat s ukončením totality vše vyplavalo na povrch , ještě vše umocnily vznikající postkomunistické mafie bez ohledu na původ . Kolik asi násobků obětí už je dnes za skoro rok zbytečné  války ? Pokud měla RF nějaké důkazy o popírání práv některých lidí na uzemí cízího státu mohla jednat zcela jinak že ? Těžko jednat  , když tytéž metody a násobně více uplatnuje i Kreml .Nemusíš mít rád EU ani USA  , ale místo nich není alternativa i přes ty chyby co mají .Bavíme se o běžných lidech , nikoliv  o oligarchii napříč světem a i oni si  "ukládaj "  svoje dětičky pokud možno do EU či USA a to o něčem svědčí .😎

    • mun.go

     "Nemusíš mít rád EU ani USA , ale místo nich není alternativa i přes ty chyby co mají ..."  

     Skutečně není jiné cesty? Nevěřím -  alternativa je vždy.

     • jaká? Švajc pustte z hlavy , to nemůžou dělat všichni .😎

    • Proti loby západu zejména dnes aktuálních výrobců léků(kovid), zbrojařům(Vietnam, Irák..................................) a energetické fašistické diktatuře s desítkami miliónů  mrtvých jsou dnešní Rusové jen čajíček. Stalin byl Gruzínec a rusky mluvící Brežněv byl Ukrajinec.

     Jeden filozof napsal tak dlouho kloužeme po povrchu až jednou spadneme a to se na západě děje dnes mu dává za pravdu.

    • Odpověď zase jako skrytý příspěvek. Oligarcha oligarchovi bratrem. 

     • pravdou je že někdy mam chut fotit luxusní káry s uk značkama a ptát se jestli nemají obranu svojí vlasti financovat  třeba prodejem Q7 s okny  jak bota aby nebylo vidět dovnitř , no asi to eu stk nebude . Nic nemnění že Rus at se stará o Rusko a ostatní nechá na pokoji.😎

 • Jégl já myslel,  že jsi už toho tvého blábolení nechal,  ale koukám, že tě Fiala zaangažoval

 • Pane Jégl vy jste se nám probudil po nějaké době a hned taková dezinformace nebo jste se vrátil z Ukrajiny.

 • Makak
  MAP 1527 Pardon, Putin vyhrává! Část II. Nové plány Putina, USA i Ukrajiny! Válka na Ukrajině

  James Rickards, elitní bankéř z Wall Street, který před pár lety učil v tajném programu hlavouny CIA a Pentagonu, jak mají řídit novodobé války, a který je známý tím, že dokáže sehnat mnohamiliardové US-vládní dolarové injekce pro nejrůznější spekulanty, kteří se ocitli v problémech, a hrozí jim krach a bída, a který taky umí předpovídat finanční krize stejně dobře jako Sorosův Nouriel Roubini; 1.prosince letošního roku napsal Pardon, Rusko vyhrává, a ve zdrcující analýze pro nejvlivnější americké lobbisty a pracháče, zveřejnil v kostce toto:

  1. Když čtete a posloucháte západní média nabudete rychle mylný dojem, že Ukrajina vyhrává a Rusko prohrává. Je to proto, že západní média, třeba The New York Times, nejsou nic jiného, než kanál pro šíření dezinformací CIA a MI6(James Rickards hlavouny CIA a Pentagonu podvody v tajných kurzech vyučoval!)
  2. US-Kongres nedávno projednával zprávu o značných zlepšeních úrovně ruských sil nasazených do tzv. Zvláštní operace. USA vyděsily hlavně zpravodajské informace o nové ruské taktické zbrani, která se v listopadu začala objevovat na bojišti, a které tzv. eliminuje systémy HIMARS. Jde o taktický systém Tornádo-S, který odpaluje počítačem řízené termobarické rakety do vzdálenosti 120 km. Rakety jsou odpalovány z obyčejného nákladního automobilu typu Tatra 6×6, a jeden automobil jich může najednou odpálit 6 až 9. Baterie složená ze 6 vozidel tak dokáže jednou salvou zlikvidovat vše živé na ploše malého města o 5000 obyvatelích. Tornádo S (naváděné rakety, dosah 120km) je značně vylepšený systém Burakino (obyčejné rakety, dosah 6km), který jak jsme informovali v MAP 1120, Rusko nasadilo 9. března. Salva baterie raket Tornádo-S vypálená pro Vaši představu z dálnice u Brna, zlikviduje za několik minut dvě třetiny obyvatel města Příbor u Frýdku-Místku i se všema HIMARS, které by tam byly. Termobarickým hlavicím se přezdívá konvenční jaderná zbraň. Její výbuch nepřežije nikdo, kdo není ukryt ve speciální protitlakové kapsli, tedy v bunkru, a nebo v moderním tanku se systémem ochrany proti ZHN....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit