Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jsem si oddechl.
    Pod vlivem našich médií jsem šťastný, že Ukrajinci jsou v teple a nemrznou. 
    Ubozí Rusové, jdou od porážky k porážce a teď ještě ta zima.  

  • mun.go

    ... zima přinese větší komplikace ruským vojákům než ukrajinským, kteří mají lepší zimní vybavení. Kdo asi zaplatil a dodal na Ukrajinu lepší zimní vybavení? 

  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého, jen samá reakce, zpátečnictví."

    To se psalo už před dvěma sty lety.

  • Mě zas fascinuje, jak Jegl a jemu podobní, píší za každou cenu zle o ruské armádě. Jegl a jemu podobní celou dobu píší, že rusové likvidují pouze civilisty, protože nikdy žádná zmínka o mrtvých vojácích Ukrajiny nebyla. A hle, Lejno z EU se prokeclo na kamery, že na Ukrajině již padlo více než 100 000 ukrajinských vojáků. Asi se zastřelili sami. Opravdu, Jegl a jemu podobní si myslí, že svými opsanými žvásty z britských médií přesvědčí sami sebe a nás všechny o tom, jak udatná armáda NATO vítězně postupuje a drtí nepřítele na každém kroku. Ptám se, proč to Jegl a jemu podobní píší. Jediné vysvětlení je, že potřebují prachy na energie nebo jsou totální fanatici.

    • To máte jako z naším "Občanem", ten také píše stále to samé (pokud se náhodou někdy nezapomene a přečte si někde něco jiného). Prostě ctí již 200 let staré přísloví, že opakování je matkou moudrosti; což je, mezi námi, pěkná kravina. Ještě jsem nepotkal člověka, který zmoudřel tím, že stále opakoval jednu někde vyčtenou blbost. V tom může být náš výše zmiňovaný komentátor zářným příkladem.

  • Nejlepší je když vojenskou situaci řeší laici ale jedno je jisté je že ani rudá armáda ani tato sovětská nikdy neoplývali velkým zájmem o své lidi. Takové hromadné znásilňování ,které provádí a prováděla slavná rudá armáda to je vrchol barbarství.

    • Milý hermafrodite, reagoval jsem, samozřejmě slušně, ale vyběhlo na mě upozornění, že jde o skrytý příspěvek. Tož asi tak. Jak říká fiala - s jiným názorem nebojujme cenzurou. Spolu to dokážeme! 

    • mun.go

      Hromadné znásilňování se praktikovalo i v bývalé Jugoslávii: Znásilnění během bosenské války - Rape during the Bosnian War

  • Diwa

    Mě se líbí jak bláboly kolují internetem, jak se ruští vojáci mají špatně a co se jim všechno nedaří. Kdyby tohle všechno měl brát člověk vážně, tak mě musí logicky napadnout, že už ruská armáda neexistuje protože jsou pod drnem ! Pořád mi chybí informace o Ukrajinských vojácích, kteří tak slavně postupují a bojují a vypadá to, že tuto válku do týdne vyhrají ! Mě to prostě tak přijde, Vám ne ? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit