Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poctivou prací ještě nikdo nezbohatl!
    Nebo jste snad viděli někoho, kdo si s lopatou nebo u soustruhu vydělal miliardu? *16*
  • mám střední školu s maturitou, mnohaleté zkušenosti, rozumím si s počítačema, mám řidičáky na vše možné.. a stejně jsem nucen dělat dělnickou práci pro lidi se základní školou abych vůbec zaplatil nájem!
    takový je tento stát
    • nesváděj svojí neschopnost na stát ty fňukno *7*
  • Jiri.Prokes
    Máme nedostatek kvalifikované pracovní síly? No za 15 hrubého to dělat nikdo nebude. A tak spousta schopných lidí jezdí do zahraničí, kde si vydělají za stejnou práci 5x více než u nás. Přičinou tohoto jevu je zlumpačený kapitalismus a politici, kteří tomuto dávají zelenou. Ale nezoufejme, jak řekl Nečas, pořád se máme lépe než lidé v Africe.
    • A právě proto chtějí lidé z Afriky jít do Evropy. A to je dobře?
  • """"Nedostatek odborné síly se projevuje i na celkový výši českých platů, které tak zaostávají za západní Evropou.""""" to jsem nepochopil, tak já dělám odbornou práci ,kde je nedostatek pracovníků,a stejně je to moje chyba že sotva uživím dvě děti....hm ..jen tak dál český státe
    • Logika jak z Bohnic, co??!

      *7*
      • Jiri.Prokes
        Logika z Lidového domu *16*
  • Ivane. Čím víc zalžeš, tím víc rublů dostaneš!
    • Jiri.Prokes
      blb?
      • "Poslušně hlásím, blb. Je to úředně uznanej blb, byl superarbitrován pro blbost, a ještě k tomu notorickou..." *1* *1* *1* *1*
  • gulag, cz
    doporučuji!
  • Putina po přečtení tohoto článku trefil šlak. Hurá!
  • Pěkné povídání o uvědomělém pracujícím člověku a uvědomělém zaměstnavateli. Jelikož u nás aby jeden českou firmu pohledal, manegement zahraničních firem mohu přirovnat k dozorcům v koncentračních táborech. Tlupy většinou nečesky mluvících "Čechů", kteří se sdružují nejrůznějších sportovních a cizineckých legiích, si z rychlovarných kurzů americké pracovní kultury odnášejí pouze povědomí o délce pracovní doby, včasném příchodu, řiťolezectví a keep smiling. Jsou jich dnes plná ministerstva a nadnárodní společnosti. Čecha aby tam člověk pohledal.
    • Fantazie Ivane. +20 rubl!
  • Simon Simonovic von Kretyno, zde?
    • Dělá šéfa v Kremlu.
  • Bc.JaroslavK-VS
    To KOMUNISTI ve funkcich pekne hrabou -predceda Falmer v autech pod milion nejezdi!!! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit