Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poctivou prací ještě nikdo nezbohatl!
    Nebo jste snad viděli někoho, kdo si s lopatou nebo u soustruhu vydělal miliardu? *16*
  • A právě proto chtějí lidé z Afriky jít do Evropy. A to je dobře?
  • "Poslušně hlásím, blb. Je to úředně uznanej blb, byl superarbitrován pro blbost, a ještě k tomu notorickou..." *1* *1* *1* *1*
  • nesváděj svojí neschopnost na stát ty fňukno *7*
  • mám střední školu s maturitou, mnohaleté zkušenosti, rozumím si s počítačema, mám řidičáky na vše možné.. a stejně jsem nucen dělat dělnickou práci pro lidi se základní školou abych vůbec zaplatil nájem!
    takový je tento stát
  • Jo ale tu vaši nadhodnotu si bolševici vytvořili znárodněním tedy tím že ukradli hodnoty vytvořené již před jejich vládnutím tyto hodnoty se postupně spotřebovaly a když jim penízky docházely vytvořili měnovou reformu kterou opět všechny obrali , a tak by to jelo pořád dokola než by se tady všechno totálně rozpadlo protože na opravy budov a investice do technologií a strojního vybavení se nedávalo skoro nic ....
    PS: copak už si tady nikdo nepamatuje jak to tady na konci totálu vypadalo ???
  • Jiri.Prokes
    Máme nedostatek kvalifikované pracovní síly? No za 15 hrubého to dělat nikdo nebude. A tak spousta schopných lidí jezdí do zahraničí, kde si vydělají za stejnou práci 5x více než u nás. Přičinou tohoto jevu je zlumpačený kapitalismus a politici, kteří tomuto dávají zelenou. Ale nezoufejme, jak řekl Nečas, pořád se máme lépe než lidé v Africe.
  • Jiri.Prokes
    To je blbý příspěvek jak sám autor
  • Jiri.Prokes
    blb?
  • Jiri.Prokes
    Logika z Lidového domu *16*
  • Ta totální ignorance i dohledatelnych faktu mne dokáže obcas vytočit... V zájmu komunismu imjsou schopni historii prepsat k obrazu této petiletky.
  • To že školy nemám, i když škola mě nechala ochutnat předchozí režim velmi kvalitně... Navíc oba to víme na které straně posudkove komise jste tehdy asi tak mohl sedět vy. Nejen že mne osocujete ze lzi, ale zároveň doufate že si nikdo nevšimne ze mluvíte z cesty... Jaké školné si mám nechat vrátit?... To nevíte že veřejné školy byly a stále jsou financovány z veřejných rozpočtů? nebo si fakt myslíte že jsou tu pouze idioti a těch pár co nesouhlasí stačí zesměšnit aby ti idioti věřili vám ?


    Zlatá doba to byla pouze pro urcity typ lidí a děkuji že jste se s nimi dobrovolně identifikoval.
  • Logika jak z Bohnic, co??!

    *7*
  • """"Nedostatek odborné síly se projevuje i na celkový výši českých platů, které tak zaostávají za západní Evropou.""""" to jsem nepochopil, tak já dělám odbornou práci ,kde je nedostatek pracovníků,a stejně je to moje chyba že sotva uživím dvě děti....hm ..jen tak dál český státe
  • Já v té zlaté době žil, ty očividně ne. Vše, co jsi zde nablil, ti vtloukli do hlavy propagandisté v dnešním moderním školství. Nic z toho není pravda. Nech si vrátit školné a raději už nic neříkej. Jsi pouze k smíchu.
  • Zlej trolle, do ruska odešla ukrajinská pakáž ruského původu. Ne čistí Ukrajinci.
    Ti odcházejí za lepší prací a za lepším penízem do naší EU. ne do tvého chudého ruska.
  • Ivane. Čím víc zalžeš, tím víc rublů dostaneš!
  • gulag, cz
    doporučuji!
  • gulag.cz
  • Dělá šéfa v Kremlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit