Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tady bekotu tupých ovcí na podporu toho ožraly. Že by ovčák tak dobře platil neb je to jen projev jejich tuposti?
    • Simone, ty jsi profesionalni, ukazkovy, teply bllbec..hi..hi..hi
    • Vážený až budete v takovém věku a s tímto intelektem a přehledem jako p. preziden, tak se budete moci vyjadřit, jinak jste morálně nedospělí ,proto používáte invektivy , protože vaše slovní zásoba je velice chabá. Škoda , předpokládám že máte alespoň základní vzdělání, i tak je to špatný výsledek. *3*
      • Nehodnotím jeho intelekt ani přehled, jistě to není hlupák. Ale inteligence a znalosti se nikoli vždy pojí s morální úrovní, jak tomu bývalo dříve. Pokud jde o mé vzdělání, intelekt a přehled... to nechť posoudí jiní. Stejně tak jestli jsem morálně dospělÝ (píše se y) a jakou mám slovní zásobu. Rozhodně jsem ale nikdy na mezinárodním fóru nevykládal, že mi řízek chutnal jako "bublinková p*del" (bubble bum), nebyla by to ostatně pravda, poněvadž nemám zkaženou chuť alkoholem. A dovolím si říci, že bych to dokázal říci angličtinou s "angličtější" výslovností.
  • Husička si popletla soutěž, i dobu, tohle nebyl Sokolov -fesťák politické písně, ale pěstičku po bolševicku zatíná pěkně.
  • Milosek nesnese jakoukoliv kritiku na svou osob -'a to je u nas pry svoboda slova - a kdyz je pravdiva kope kolem sebe.
    Sam velmi sproste kritizuje sve odpurce...
    • už jste se někdy pustil do diskuze s p. prezidentem??? *3*
  • Naši umělci jsou kapitola sama pro sebe,a že peníze nesmrdí je taky známá věc.
    Paní nebo slečna Dusilová vyjádřila svůj občanský postoj to je v pořádku, ale že
    jí nevadilo koncertovat v té zatracené Číně,což uvedla i na svém profilu kde po projevení
    svého občanského postoje tuto informaci smazala.Tak ted nevím ,co ovlivnuje její občanské
    postoje,jsou to juany,eura,dolary,ruble ?
  • Takovihle kumstyri jako ta dusilova, kterou mikdo nezma a koller, kterej je uz dost za zenitem jsou nekterejma blbeckama dost precenovany a sami si vsugerovali, ze muzou kecat do cehokoli. Je potreba jim jasne rict at neserou a staraj se vo svy a chytrejma kecama krmej doma svy homosexualni partnery !!!!!
  • Umelci at se nechaj vycpat, netreba resit.
    • Ta husička si musí uvědomit, že brzy bude nosit hidžáb a cokoliv proti prezidentu Receptovi ji bude stát svobodu, ne slova, ale její.
  • Zeman ať drží hubu. Když chtěl být zvolen za prezidenta tak nebýt zpěváků, herců tak by zůstal na vysočině a objímal by tam stromy. Hůlka byl nepřetržitě s ním a kde je, teď si Zeman na něj ani nevzpomene. Zaňáková cikánka mu krákala na jeho politických proslovech.
    Zeman má již velice krátkou paměť. Já proti Zemanovi nic nemam, ale raději on ať zavře hubu. Příště může kandidovat na prezidenta někde na rozsáhlé dálné sibiři tam může vykřikovat svoje hloupá moudra, tam ho bude poslouchat tak nějaký medvěd, ale tomu to bude jedno.
    • Vážený vy nemůžete být "křesťan" ve vašem textu je tolik porušení desatera ,že to není možné. Atakové peníze stálo vaše vzdělání a výsledek je nevalný!!! *9*
      • Jsem rád, že aspoň někdo jako jsi ty zná desatero. Píšeš tolik porušení desatera, tak mi napiš kolik jsem jich porušil, že to není možné? Je to možné, já jsem nikdy nebyl komunista jako Zeman, nikdy jsem nikoho nezabil jako komunisté. Jinak si oprav svůj článek když se ti nepozdává moje vzdělání.
    • Dočkej času, až nastoupí Recept první. Budeš se Zemanovi omlouvat i na veřejnosti, ale to už bude pozdě.
  • MirekB
    "Umělci" by se bez dotací státu, krajů, obcí a firem, vůbec neuživili. Chtějí se prostě zviditelňovat.
  • Dusilová má rovnou páteř, prezident ji má pokřivenou, jak se snaží celý vtlačit někomu do jistého otvoru.
    • Marto máš to v hlavě pomotaný, je to přesně opačně. Víme. *1* *1* *1*
    • ty si snad uplne pomatena !!!!!!!!! at zije havel, ze jo ?!!!
  • Mají být rádi že jim (tzv. umělcům) za takové umění je někdo ochoten platit *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit