Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mě připadala paní Dusilová jak "sjetá" a číst to z papíru s roztřesenou rukou je dost smutné na této úrovni. Ano diskutujme jako třeba u Jílkové protestujme pišme petice, ale toto bylo zneužití hudebního vystoupení.
  • Kavárna pod vedením TOP 09 a ODS se neštítí ničeho.
 • Bohužel článek je manipulativní a překroucený. Jednalo se o předávání hudebních cen, tak se oba aktivisté měli omezit na řeči o hudbě, plánech do budoucna a podobně.

  K politice se mohli vyjádřit třeba na svých webových stránkách nebo na sociálních sítích, v tom by jim nikdo nebránil a určitě by si pár set příznivců našli. Jejich bláboly na udílení cen však byly stejně nepatřičné, jako kdyby například Hamlet do svého slavného monologu vsunul agitku o nutnosti třídit odpad a snížit spotřebu hovězího masa. Za pár týdnů jdu na Metalfest a je jasné, že Stratovarius nebo Crematory mi tam nebudou proklamovat lásku k EU nebo uprchlíkům a tak je to správné.

  Když se dívám na udílení hudebních cen, očekávám kulturu a ne politiku. Stejně tak, když se dívám na politiku, nebudu čekat, že mi tam ve sněmovně někdo začne zpívat a líčit, jak by chtěl vydat desku. Od obou to bylo hloupé a nekulturní.
 • Na rozdíl od autora článku si myslím, že ke zneužití Andělů nepochybně došlo. A je jedno
  jestli řekla svůj názor, nebo dostala zaplaceno. Když jdu na fotbal, do kina nebo na předávání hudebních cen vím, že tam nebude žádná politická agitace. Pokud ano, je to zneužití té akce!
  Dnes není žádné hrdinství říci svůj názor. Paní Dusilová k tomu může využít svých koncertů,
  pokud o to budou její posluchači stát! *14*
  Tohle mi připadá podobné jako za minulého režimu, když se před promítáním filmu pouštěl filmový týdeník s politickými událostmi. *3*
 • " Když budou mlčet umělci, kdo vlastně zbude, aby mluvil? " .....Lid ty náno!

  Proč má krucifix každej komediant pocit, že má patent na rozum. Chápu, že museji mít vysoký sebevědomí, když vystupujou před publikem, ale ať se doprčic odpustěj veřejný výroky mimo svoje naučený scénaře......dělaji ze sebe voly
  • Ten "lid" už "mluvil" a jednal: stačil podrazácký článek StBáka Zavadila a "lid" si zvolil to ostudné co straší na hradě. Stačí kobliha a slib levnějšího piva a ...
 • Umělci třeba ano,ale Dusiové a Kollerovi do umělců schází mnoho
 • Chalupa, lžeš a překrucuješ. Většina diskutujících "pouze" nesouhlasí s falší a hulvátskostí prohlášení jakýchsi "umělců". Pochop to - nesouhlasí s prohlášeními "umělců" a také papolitiků typu Kalouska. Moc jsem nevěřil na pražskou kavárnu, ale projevy těchto umělců povalečů se jasně projevují. V pokrytectví Dusilové se odráží - její jediný pán bůh jsou PRACHY. A jak se kdysi říkalo .. za peníze v Praze dům.
  Tedy z diskuse je zřejmé, že většina diskutujících nesouhlasí a dává najevo, že ti "umělci" je nerepresentují. Podtext Chalupova článku je. Většina národa nemá co mluvit do politiky jen umělci jsou pověřeni "zvěstovat pravdu kohosi" na věřejnosti.
  A to je práce Ministerstva "kultury" a jisté ambasády.
  A stejné je to s naší neobjektivní a štvavou ČT. Prostě a jasně LIDÉ JI ANI JIM NEVĚŘÍ.
 • Stalingrad
  Jedna věc je jistá,VŠICHNI TIHLE "TZV.UMĚLCI",herci,sportovci-a je fuk,že jsou většinou v armádě-zpěváci,poslanci,senátoři,kriminálníci,ci..áni,státní úředníci,policajti,soudci,vojáci a řady a řady dalších povalečů a příživníků by si v prvé řadě měli uvědomit KDO JE VLASTNĚ ŽIVÍ ZE SVÝCH DANÍ !!!!! A měli by držet hubu,zobák či ja se to nazve a děkovat svým chlebodárcům,že na ně dřou a platí daně !!!! A celý ten spolek co si říká vláda by měl také děkovat občanům za jejich peníze o které je pravidelně okradou na nesmyslných pokutách za deb..ilní zákony,na daních a různých platbách !!!!Jediný co tady vlády 26let předvádí je zvyšování daní a vymýšlení jak dělníky okrást !!!! A to má nebureš plnou hubu jak dobře vybírají daně !!!! H..vno umí hospodařit,ale umí jen okrádat jak kapsáři a zloději,jen si to posvědcují tzv.zákony a ještě zadlužují občany !!!! Jak je to dlouho co nejlepší ministr a jedinný nejchytřejší rozesílal složenky před volbama ,ale nějak za svý zapoměl kolik zaťal sekyru zaslat i povolbách !!! Takže,všichni ti měli DRŽET HUBU A BÝT RÁDI A VDĚČNÍ ,že lidé na ně platí daně a to si tahle sorta žije jak vepřový ve rži-zatím co ti,co je živí mají žebrančenky a podpory v zaměstnání !!!!! Církvím a šlechtě stačil desátek-tahle banda zlodějů by chtěla všechno *12* *12* *12* Nač je dělníkům voják někde v musulmánii,nač nějaký zpěvák co mu bere peníze v daních ???!!!Ať si tihle umělci napřed-tak tomu bylo i dříve-předvedou co umí a pak chodí s kloboukem kdo jm co dá za jejich výkony !!!! Myslím,že by hooodně rychle vychcípali vč.sportovců a dalších !!!!!
  • Přesně tak, ale to samé platí o současné bandě na Hradě, chlastají taky za naše daně a nehorázně! Bez prověrky bos, v opilosti narazil si nos. To jsme to zvolili "elitu národa"! Dobře nám tak, umělci, co jste podporovali Zemana!
   • Zeman je daleko nejlepší volba, myslí o krok dopředu před ostatníma a protože to ostatní nechápou tak do něj kopou. Nebo si snad přeje sprostá žena být pracovní otrokyní pro američany v německy mluvícím chalífátu?
 • Lenka Dusilová pomohla Číně propagovat jejich nový telefon Nubia Prague. Oslnila Peking.

  „Lenka Dusilová je v Číně známá jako populární česká zpěvačka, která z hlediska marketingu a oslovení cílových skupin zasahuje zejména mladší aktivní generaci. Zdála se být tedy zřejmě vhodnou volbou pro čínského investora k představení telefonu pojmenovaném po českém hlavním městě“

  Netáhne nás Dusilová na východ?
  • Zde vládnoucí lumpové se snaží poštvat Čechy proti Rusku ,aby až za naše dluhy začnou Němci zabírat Sudety se nás Rusové nezastali a odtržení Sudet šlo Němcům jako po másle.A obyčejný český blb na uvedené pořád kouká jako blb.Měl nebožtík Hitler pravdu když bral Čechy jako méněcennou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř,protože rozumný národ by už zde šestadvacet roků vládnoucí lumpy dávno vykopal od koryt a řádně a co nejkrutěji odporazil na katovských mučírnách.Navíc znárodnil veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Důchodcům,kteří pomáhali lumpům ke korytům a nechali jim Česko rozprodat a rozkrást vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví je třeba aby uvedení zlumpačelí důchodci měli nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Na lumpy to chce pořádně tvrdou ruku mladé generace.
   • částečně máš pravdu ,ale němci chtějí republiku celou nejen Sudety a další at' u voleb házíš hlas komu chceš vždy se ke korytům přihrnou stejný prasata. už dávno nevěřím že volební výsledky odpovídají realitě. Jen ty prezidentský si netroufli ,,upravit" přesto si myslím že to příště udělají a určitě vyhraje kradousek. *1*
 • Ono ani nejde o to,co ten ,nebo onen prohlásí o presidentovi ČR-kladně ,nebo záporně.Demokratické diskuze nelze zakázat,ale o ten věhlas kterýkoliv názorů by média neměla glorifikovat jen v opačném případě.To je totiž ten největší problém našich médií.která si ještě nezvykla na zjevný fakt,že prezident byl většinově zvolen a jeho zpochybňování vytváří atmosféru pomsty ve formě posměchu a pohrdání.Je to proto,že naše demokracie je stále v plénkách a její odpůrci nechtěného,leč zvoleného prezidenta brečí jako malé děti.To se neděje snad v žádném jiném,civilizovaném státě,vyjma těch nedemokratických.Přijdou nové volby a lidé opět zvolí většinově prezidenta.Nedovedu si představit,že by pravicového prezidenta hanobili takto levicově smýšlející lidé.Alespoň ne takovým neobjektivním způsobem,jak to dělají i naše celostátní média.
 • i o prezidentovi, ovšem netýká se takové bezvýznamné šmudly co si Dusilová říká. Souhra prapodivných náhod vyšvihla vyhlášenou feťačku letos na podium.Vycítila možnost prsknou jedovatou slinu.Hned drapla příležitost.Protože TV stanice se o ni právě neperou.A nyní to s neřízenou střelou bude ještě komplikovanější.Svým bezprostředním přičiněním by se jí nikdy nepodařilo v TV štěknou.Odzpívej a mazej. Na hlupaně tvého formátu není nikdo zvědavý.Tady zákeřně dostala mikrofon tak se vyblila, co to jen dalo.
  • ...inteligente vypatlatej..., nevíš ani HOVNO..., kdo je Lenka Dusilová..., a jestli by takoví jako je ona měli vystupovat v "čt " jako Jitky Zelenkové..Helenky Vondráčkové.. Felixové Slováčkové...Michalové Davidové....FUJ...FUJ...FUJ..., hlavně se napakovat a zpívat na plebek...!!! ...díky...!!! *16*
   • Alešlopato ale je to nářez, co? Všechno to z tebe muselo ven! Už se to nedalo vydržet, co? Je pěkné jak tady bezmocně prskáš.Ale zejména s tím nic nemůžeš dělat.Ta šmudla zůstane umouněnou bezvýznamnou šmudlou. A ty jsi takový křikloun.Zakřičet tady tvoji moudrost na náměstí, tak ti přiletí facka.Jen tak.Taková usměrňovací - kamarádská.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit