Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zase rusofilsky-zemanofilně nazvraceno.
    Ach jo - co vy zemanofilní lidičky musíte pro to své ožralé, křivácké, podlé, prolhané guru - jakéhosi NIC.emana s ovarovou tlamou vraženou v řiti nějvětšího gaunera světa - kremelského skřeta putina udělat a vyzvracet.
    • Jasně soudruhu ovčáku - chápu klikostroj jede v rusácké peleši v Korunovační na plné obrátky a vy se určitě také snažíte.
      Během necelých dvou minut - jste prostě borec, vás jen tak nějaký obyčejný ..... nepřekoná.
      • ...lepší bych to nenapsal, Simonko :)))
      • ... teď si mu to nandal, že z toho nebude spát, degene :)))
      • Vida opět jste překonal rekord - tentokrát za cca 15 sec. 7minusů - opravdu - na vás a ty vaše rusácké bestie opravdu nikdo nemá.
        • brejle nic?
    • ... mám radost, že pan Zeman místní degeny tak seere :)))
  • Zeman je ostuda a škůdce této země, kterému svůj hlas mohl dát jedině tupec nebo stejný gauner jako on. Je to "bývalý" komunista, agent StB (krycí jméno Man), sebestředný a alkoholem degenerovaný ješitný ožrala, hulvát, sprosťák toužící po moci a chovající se jako Putinův agent.
    President republiky je podle Ústavy ČR pouhou representativní figurou bez rozhodovací pravomoci. Naši zem však "representuje" tak, že jsme klesli na úroveň nějaké nedůvěryhodné a zaostalé africké Urundi Ukundi.
    • Je mi tě líto, ale asi je to vrozené, takhle zblbnout člověk přirozeně nemůže! Dojdi si k doktorovi, jestli se to dá léčit! Přeji hodně úspěchů v léčbě!
      • Takhle to dělali komunisti: když někdo veřejně zpochybňoval jejich "pravdu", tak ho zavřeli buď do kriminálu nebo do blázince.
    • X pokud tu kulturu dělají sprosťáci tak prezident je proti nim slabej odvar.
    • Proti nám havloidům je Zeman coby škůdce nula. My to tu s požehnáním fašos z USA rozvracíme a šíříme naši lež a nenávist. Milujeme a plně podporujeme marxistické politiky a diktaturu z EU na věčné časy a nikdy jinak! Nikdy nevydýcháme, že se na Hrad dostal inteligentní a studovaný Zeman a ne ten náš zdegenerovaný nedostudovaný lesník se švýcarským pasem. Proto budeme dál hystericky pištět jak podsvinčata.
  • ... se tu po poledni zas vyklubalo trosek :)))
  • zdarec bukvičáci *14*
    • Zdar Shapiro, jak je? *8*
      • čus zlejBTWhrdinoPutinTrolle *3* je mi fajn, co tvůj multinickový ein kassel buntes ??
        • Už jsem takovej teplej bukvan, ale rád si hraju na holku, nejlépe Simonu!!!
  • No nevím jak vy, ale třeba já jakožto umělec jsem z tohoto výroku naprosto zklamán, protože to je prosět přístup naprostého hulváta... To potom člověk ani pomalu nebude mít peníze ani na chléb a ani jiné pečivo jen proto, že máme ve vládě disidenta... Spoustu věcí ještě moc nechápu no...

  • ... degeni tady smrděj pořád, jak howna v septiku :)))
    • totiž v septiku to moc dobře znám.Vyvrhla mně tam moje zparchantělá matka.
      • ... parchant k parchantovi, s matkou si ladíte, pitomče :)))
        • ..... tak kolik vás tady je.Faktem je že jeden větší guma než druhý.Množíte se jak tasemnice.
    • Redakce Tiscali ti uděluje Výroční cenu Degen roku!
      Takového pitomce jsme tu vážně ještě neměli!
      • ... snaž se být alespoň trochu originální, dementee :)))
  • Milosek nesnese jakoukoliv kritiku na svou osob -'a to je u nas pry svoboda slova - a kdyz je pravdiva kope kolem sebe.
    Sam velmi sproste kritizuje sve odpurce...
    • už jste se někdy pustil do diskuze s p. prezidentem??? *3*
  • My friends, očeň chorošó. Ovčák vám jistě dobře platí za mou chválu.
    • ... abys tady nechyběl, pitomče :)))
      • Už tě zase pustili, pračůráku debilní???
        Bohnice mají plno tak neléčitelný imbecily pouštějí!!!
        YEAH !!!
        • ... yeeeah pračůráku, teď si mne dostal, degene :)))
          • Kurwu jako jsi ty rozhodím vždycky, mamrde!!!
            WOW !!!
            • ... slabý, měl bys zabrat, degene :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit