Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

 • ČR cca 10mil.     počet úmrtí na chřipku   asi 2000 za rok.

  Čína  1 405 075 674 počet úmrtí na KORONAV.   asi 1700  za 2-3 měs.

  O JAKÉ PANDEMII JE TU ŘEČ???!!!

 • Panebože to je blábol. Sundejme si klapky z očí. Fajn jsou dole a??? Rusáci nás přijeli kolonizovat tanky a svět? Nic, život jde dál. Nebo přišel někdo na pomoc. NE! Všem to bylo jedno a my dnes zpětně občas zmíníme, že ne všichni spojenci nás přijeli kolonizovat. Ale ne moc nahlas! Číně nikdo nepomůže, musí si pomoci sama. Jestli to vůbec ještě jde. My měli štěstí, že se Rusko zhroutilo. Ale i tak tu zústala obrovská spousta plačících, jak bylo skvělé být v područí velkého bratra.

 • "Pro dobro své ekonomiky nezabránila čínská vláda smrtelnému znečištění jedné z nejdelších řek, známé pro její nedotknutelnost. Voda z ní se nese po proudu do všech světových stran, do každého z našich kohoutků. Až nám žaludek začne propalovat škodlivá kapalina, bude už pozdě."

  .

  Autor by si místo těch srdceryvných stesků měl zjistit, že zmíněná řeka rozhodně neteče do naší země, natož do našich kohoutků.

  A jinak, co se týká znečišťování řek obecně, jaksi zapomněl na kontinent Afriku. A že by už Indie dbala o čistotu svých řek? Nebo psát o nich by nebylo politicky korektní, V Indii a Africe nepracují malé děti?

  Tak hlavně si hlídejte ten svůj kohoutek, aby vám tam Číňan něco nepustil

   

 • Jen si přeji, aby ČLR se vyrovnala s koronavirem s co nejmenšími ztrátami, je to v zájmu pozemské civilizace. 

 • Každému je naprosto jasné, že koronavirus pochází z laboratoří USA.

  • Kdyby to byla pravda, tak by byl směrován na úplně jinou kategorii než jsou 80ti letí muži.

    Kteří tvoří podstatnou část zemřelých.

  • Tvl. - stupidnější HOAX jsem už dlouho nečetl...

   • Evokuje to  dobrý - dokonce velmi dobrý - příklad lhavé povahy bolševiků - už z doby po nehodě jaderné elektrárny v Černobylu roku 1977!

    Hlavní hygienička MUDr Dana Zusková (jinak manželka primátora hl. města Prahy) tehdy dokonce doporučovala rodičům, aby bez obav brali děti do přírody, neboť jim nic nehrozí.... 

    Důvěřujte nám,“ obracela se na veřejnost. O pravdivosti jejích - bolševickou partají předepsaných - tvrzení už tehdy mnozí lidé (dokonce s úspěchem) pochybovali! 

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Kdo si tehdy (např. v Českých Budějovicích) přepnul na rakouskou televizi, tak na vlastní oči viděl, jak divákům ukázali radioaktivní mrak a jeho graficky znázorněný postup přes území Střední Evropy - kdy hlasatelka ORF jasně řekla, že sice není jasné, nakolik je onen mrak nebezpečný, ale že bude lepší, aby děti do šesti let zůstaly doma, aby rozhodně nechodily ven. 

    Aby nejedly čerstvou zeleninu a nepily mléko, které obsah radioaktivních prvků mít mohou. Varovala před konsumací lesních plodů (včetně hub). 

    Takže - aspoň na jihu Čech a Moravy, o Bratislavě nemluvě, začalo být lidem jasné, že žádná "společenská smlouva" mezi bolševickým režimem a konformním davem neexistuje! 

    Dav v naší zemi - si onu "společenskou smlouvu" namlouval, a to až do roku 1989. protože to bylo pro většinu lidí pohodlné - aby omluvil, že je k bolševickému režimu konformní  - jsko je tomu teď v Číně...

    • V roce 1977 teprve dokončili první blok černobylské elektrárny... takže tehdy dětem v přírodě opravdu ještě nic nehrozilo. 😉

     • Sorry - bylo to v roce 1987...

      A to už "hrozilo"...

 • POKUS NA LIDECH NENÍ -  pro čínskou vládu, natož pro generalitu čínské armády - ŽÁDNÝ PROBLÉM!

  To je - doufám - z posledních událostí jasné...

  I když virus 2019-nCoV se smrtností pod 3% (většinou jedinců se zdravotním stavem. již oslabeným jinými nemocemi, či chronickým zdravotním postižením) je zdánlivě "neškodná záležitost" - jak se vyjádřil i expremier České republiky, jistý Bohuslav Sobotka (čímž potvrdil své pohrdání lidmi, což už deklaroval onou "valorisací důchodů" v době svého vládnutí, za přispění jistého ing. Kalouska, coby ministra financí, co "zplodil" největší deficit státního rozpočtu po roce 1989)

  • Ano, Kalousek zatnul do futra státní kasy největší sekeru a přitom neustále omílal fráze o rozpočtové odpovědnosti.

 • To je zase propaganda... Autore vis o tom ze fizlovani jsou i lidi v USA i u nas...vsude...takova je doba...

 • další zaprodanec, který za každou cenu zneužívá jakékoliv příležitosti k pošpinění protivníka, tedy nyní Číny.  Jednak - koronavirus je vpodstatě určitá mutace chřipky a to, co této nemoci přisuzují globalisté ze Západu, to je přímo zločin. Namísto toho, aby třeba ocenili snahu Číny včas a rázně řešit problém, tak toho zneužijí ke lživým zavádějícím kecům o "..poručení větru, dešti.." U nás nebo v USA by podobná opatření nebyli schopni docílit. Dále - dnes nám naše lživá média v čele s Barborou Šámalovou ukazují ulice, kde chodí jenom zahalení lidé, záběry z nemocnice. Pokud byste viděli realitu, pak jde o téměř normální život, lidé občas mají roušky, ale je to opravdu jenom zlomek. Dále - důležité. U nás minulý rok zemřelo přímo nebo nepřímo na následky chřipky kolem 2000lidí. Dnes nám média předkládají počet obětí koronaviru na celém světě okolo 1700. Úmrtnost nakažených koronavirem je asi 2%. To jsou skutečnosti, které dokládají další zákeřnou snahu mnoha "demokratických" médií lhát lidem a vyděsit je, vyvolat konflikt mezi národy. A autor zase útočí na nějakou svobodu. Copak my tady máme svobodu? My nejsme špehováni? Zajímalo by mne, zda by autor něco namítal, kdyby se u nás zavedly kamery na silnicích, které by neustále sledovaly lidi. Tak, jako to chce BISka. A projekt sítí 5G? USA nemůže unést to, že Čína je daleko před Amíkama právě v technologiích mobilů a sítí. Tak jenom špiní konkurenci a dovoluje si přikazovat světu, že nesmí obchodovat s Čínou. Tohoto státu byste si pane redaktore měl konečně všímat. Tedy USA, tam je mnohem více námětů na špinavosti...

 • Karel

  A u nás cenzura není? trochu jsem se rozepsal o Betegeuse(možné nebezpečí po výbuchu od Oortova oblaku) na Oslu a nejenže mě blokli, ale i smazali mé dřívější příspěvky, které varovali obyčejné lidi před tímto nebezpečím, není to sice virus na který zemřel ten Čínský lékař který před ním varoval, ale podobnost je tady čistě náhodná a důsledky po možném dopadu meteoritu z tohoto oblaku na zemi  během 20 až 40 let poté co uvidíme záři mnohem horší....

 • Stručně shrnuto - tzv. "koronavirus" / 2019-nCoV / je nepochybně produkt "vědeckých laboratoří", lokalisovaných právě ve Wu - Chan - ve službách čínské armády a byl vytvořen řízenou mutací virusu beta MERS-CoV - jistě "čirou náhodou" objeveného v roce 2002 právě virologickou laboratoří vojenského výzkumného ústavu - v centru Wu Chan - už tehdy se psalo, že byl"nově objeven" typ virusu, skupiny beta-Coronavirus ...

  - identifikovaný jako původce nemoci SARS (The Severe Acute Respiratory Syndrome), až  roku 2012! Virusy totiž mají schopnost tzv. bodové mutace, která ovšem mění jeho vlastnosti (zde k významné patogenitě)...

  - aby nyní identifikovali - v téže lokalitě - novou formu virusu, známou pod virologickou formulí "2019-nCoV", známou jako původce nemoci nazvané mezinárodní terminologií MERS-CoV (The Middle East Respiratory Syndrome - Corona Virus) - obdobně závažné onemocnění jako SARSJinak - český název "Koronavirus" (Coronavirus) je společné označení pro čtyři rody virusů podčeledi Coronavirinae.

  A jak rychle se objevily v čínské - později i v české - televisi desinformační záběry z trhů, presentující kuřata v klecích, jako "původce nemoci"! 

  Že by jen náhodná shoda? Nebo "vědecky řízený" - čínskou armádou dotovaný - pokus na živočiších (zde lidech)...

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Na okraj - u člověka vyvolávají forma alfa, gamma a delta onoho virusu celkem běžná onemocnění (tzv. nemoci z nachlazení). 

  Ale ta současná, laboratorně cíleně zmutovaná forma beta...

  • To pan Janák: Konečně něco, co se dá brát jako diskuse.

   Nevím přesně, jestli zda, virus je produktem laboratoří v tomto městě, ale příspěvek je věcný a posouvá (především technicky) diskusi směrem, kdy bychom mohli uvažovat, kolik takových laboratoří existuje v Evropě, v USA, v Rusku a jestli není trochu pokrytecké za kultivaci takového viru kritizovat jen Čínu. (Za možný únik jistě).

   To by asi slečna Gréta valila oči, co je horšího, než klimatické změny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit