Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zaplať pámbu za paní Vitáskovou, zaplať pámbu za každého "xenofobního nacionalistu", který odolává a odporuje Dienstbierovskému vymýmání mozků....
  • No pokud se chcete v otázce obrany naší vlasti pře čmoudy spoléhat na Vitáskovou, tak jste určitě chlap na svém místě *15* *15* *15* *15*

   zalezte si pod stůl vy připodělanej šašku a nechte jednat chlapi *3*
 • BTW se tradičně stal idiotem dne.
 • I prdlajs se jde bavit teplouš Gayínkovic!!!

  HIHI !!!
  • Jinou větu jsi se zdá se v pomocné škole nenaučil, balíku.
 • Tak si tu hezky plkejte a utrácejte drahocenný čas dědečkové ju. *2* *2* *2* *2*
  Jen jsem nakoukla ale je tu jako vždy nuda - je tu tak pět lidí ( optimistický odhad) a jeden BTW troll se 150 jmény který komolí moje jméno Simona a podvádí s bodováním.
  Píše i sprostá slova která jiným tiscál blokne jako nepovolené takže je jasné že sedí v redakci že.

  Je smutné Tiscali že jsi tu nedalo zprávu o statečné Pákistánské dívce kterou zavraždil její bratr jen proto že volně zveřejňovala příspěvky na facebooku aby změnila hrozné myšlení jejich islámských krajanů. alespoň pár slov by si tato hrdinka zasloužila *8*

  Simča se jde bavit a na vaše nudné tiscali s homosexuálním BTW trollem zvejšky víte co že *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Simon Simonovic von Kretyno a jeho bratr Blijec pitomec jsou dva vymrdanci. Muzu si to dovolit napsat, ptotoze jsem honorace a ne nejaky pitomec Simon.
   • a ty jsi pořád stejný hňup s jednou jedinou větou zlej trolle.
    Simona ti prostě zase nakopala zadel. Tak se s tím smiř a nefňukej tu. *2*
 • Teplá rudá zkurvenina Semjon Gayínek ne a ne pochopit, že k používání famózního nicku BTW musí mít fištrón, njn už jste viděli teplou amrdólskou swini s fištrónem???
  Já NE !!!

  PCHE !!!
  • Já jsem holka a tobě to vadí takže teplouš jsi jedině ty sám ruský buuzerante BTW.
   Já jsem Simona a ty jen komolíš moje jméno a Semjon. na víc nemáš nonstop zde hnijící kriiple.
   S tím bodováním podvádíš moc okatě ty mínus plus 10 ve stejné vteřině šašku.

   Já jsem nudné Tiscali omezila na minimum. Ty tu smrdíš nonstop a ničíš lidem debaty teploušováním a semjonováním. A už to nemáš na koho svést nulo. Jsi tu všem jen pro legraci ruský trolle BTW zlej trolle Rybanne juro bez registrace hrdino Putine Rybanne. *15*
   • To jsi, to vsechno vime a taky to, ze porad smrdis po chcankach, to vime tez. Kdy se konecne ty smradochu Simone vykoupes? Jezdis na te sve kriplkare porad priposranej, hnupe starej.
    • Na kriplkáře bude brzy jezdit tvůj Milošek. Alkoholici jako on na ní po cirhoze jater končí.
     Simono nenech se tím ruským blbem zlým kulihrachem trollem otrávit.
 • Miloš Zeman rok 1990: 9. květen je stalinská fikce. Německo kapitulovalo 8: 1945.

  většina civilizovaných zemí (vyjma Francie) slaví konec války právě 8. května. „Naproti tomu Sovětský svaz a jeho satelité z prestižních důvodů a z důvodů historické falsifikace tento svátek vždy slavily 9. května,“ zdůraznil v projevu, jehož citace se aktuálně objevují na sociálních sítích, Zeman.

  nebýt mocenských čachrů, byla by Praha osvobozená americkou armádou již 6. května a připomněl, že velitelé Pražského povstání byli v 50. letech perzekvováni.

  „Vážené Federální shromáždění, domnívám se, že je naší povinností odstranit fikci stalinské historiografie,“ apeloval na poslance v závěru Zeman.


  Zdroj: http://www.lidovky.cz/milos-zeman-oslavi-9-kveten-ktery-nazval-stalinskou-fikci-pmy-/zpravy-domov.aspx?c=A150325_152344_ln_domov_sm
 • Rudej spermohlt Semjon Gayínek je po týdnu nonstop na Tiscali zřejmě v prdeli, americký prdeli!!!

  WOW !!!
  • Jo smrdíš tu nonstop ruský agente teplouši Semjone BTW zlej trolle...
   Jména měníš ale slovník ne hlupáku. Čapisrálama tečkama a semjonama které jsi tu vytvořil a kterýma zamořuješ debaty se vždy prozradíš.

   Taky se pochlub že podvádíš s bodováním šmejde aneb mínis 18 za vteřinu
   Dal sis 10 plus za vteřinu. jsi s tím podváděním nenápadný jak lejno na střeše ruský buuzerante BTW *15* *15*
 • chtěl bych mít sex s ruským rozvědčíkem *9*
  • zajdi na Hrad *3*
   • Myslíš, že mu Ovčák vyhoví? Nebo snad Mlynář? *2* *2* *2*
 • Američané poslali do zemí válčících s hitlerovským Německem a jeho satelity materiál za desítky miliard dolarů. Západní spojenci také už od roku 1942 masovými nálety bombardovaly Německo, které muselo v protivzdušné obraně soustředit na 1,5 milionů vojáků a většinu svých letadel. Tyto síly jim pak chyběly na východní frontě. I díky tomu byl poměr mezi sovětskými a německými letadly v roce 1944 20 tisíc ku dvěma tisícům ve prospěch Rudé armády.

  Američané se do přímého boje se silami Osy dostali už 8. listopadu 1942, kdy se vylodili v severní Africe v rámci operace Torch. O rok později v květnu pak před nimi, Brity a Francouzi kapitulovalo v Tunisku na 300 tisíc německých a italských vojáků, čili skoro stejný počet jako padl do zajetí u Stalingradu. Západní spojenci pak pokračovali v bojích s nacistickými vojsky v Itálii.
  • sklapni Tečko, lžeš ty havloidní kavárníku.
   Grebeníčka na tebe *11* *12* *11*
  • Dostali jsme 350 000 aut, řekl maršál Žukov

   Asi nejvýznamnějším příspěvkem Američanů k porážce Německa byla jejich pomoc, kterou dostalo i Stalinovo Rusko, tehdy Sovětský svaz. Podívejme se třeba do pamětí maršála Georgije Konstantinoviče Žukova, jeho slova jsou jasná: „Dnes se říká, že nám Spojenci nikdy nepomohli. Ale sotva lze popřít, že nám Američané dodávali obrovské množství materiálu, bez něhož bychom nemohli formovat naše zálohy, ba ani pokračovat ve válce. Dostali jsme 350 000 aut, a jakých aut! Chyběly nám výbušniny, střelný prach, neměli jsme ani čím plnit patrony do pušek. Američané nás opravdu dostali z nouze.“ To jsou jasná slova

   Žukovem zmíněná americká auta studebaker ocenil jako vynikající i německý polní maršál Erich von Manstein, protože na rozdíl od německých a sovětských dokázala jezdit i v těžkém terénu a pomohla tak urychlit postup ruské pěchoty při rozhodujících ofenzivách. Studebakery a džípy tvořily většinu aut používaných za války Rudou armádou. Ta měla ve výzbroji též sedm tisíc obrněných transportérů, které všechny pocházely z USA, protože v Sovětském svazu se jaksi tenkrát nevyráběly.
   Klíčové byly také dodávky potravin

   Američané dodávali Rusům dále potřebné suroviny a materiály, bez kterých by sovětský zbrojní průmysl nebyl schopen produkovat tanky, děla, letadla a další zbraně. Například z 2,3 milionů tun americké oceli vyrobili Sověti 70 tisíc skvělých tanků T-34. Klíčové byly také dodávky potravin, které mimo jiné zachránily před smrtí hladem i obyvatele obleženého Leningradu a také pomohly vojákům Rudé armády zvítězit nad německou armádou. On totiž bojovník s prázdným žaludkem toho moc nesvede. Tato fakta koneckonců potvrzuje také článek z ruské Pravdy. I samotní Rusové tedy vyvracejí tvrzení sovětské komunistické propagandy, která se snažila americkou pomoc zlehčovat.
   • Tak mám dojem, že ti Amerikáni to s pomocí CCCP přehnali. *15*
 • vivat Stalin

  vivat Putin

  vivat Zeman

  vivat Ovčáček *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit