Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... jako pokaždé jsem si dokonale vychutnal bezkonkurenční trosku, aniž jsem si přečetl jediný její exkrement, tak to bude pořád, protože se strašně bojí nechat si rozmlátit dementní xicht :)))
    • omlouváme se jménem našeho ústavu. Máme ochranku, vrátnici ..... přes to nám tady pisatel proklouzl.
  • Správně, chceme zase zadrátovat hranice ostnatým drátem a 10000V do toho. Republiku si Bruselem rozvracet nedáme. Japonec s konvičkou to zařídí!
    • To je zase druhý extrém. Část EU a USA nezajímají naše problémy. Potřebují, aby jsme spláceli to co vrazili do převratu 1989 a na Ukrajině.
    • Pokud nebude jiný způsob, než zadrátování hranic, aby sem nelegálně nepřicházeli teroristé, kteří budou ohrožovat naše občany, tak bude zadrátování v pořádku.

      Že ty troubo, když odejdeš z bytu (domu), tak ho zamykáš? Proč to děláš? Jsi xenofobní!!!
    • Velice výstižné a nedivím se reakci nicku "bijec pitomečků". On je totiž jakožto ruský kolaborant placený ruskou ambasádou. A rozvrátit EU, budoucí USE, je snem rádoby cara Putlera. Rozdrobené Evropě by mohl poskytnout "bratrskou pomoc".
      • .... si dement, piš si s dementy, pitomečku :)))
        • Když jsi tak vysoce "inteligentní", tak proč reaguješ na můj příspěvek určený podle tebe pro dementy? *2*
        • áááá hnůj nám tady dělá chytrého.Táhni za svojí zparchantělou matkou do chlíva.Ohřála ti kastrol Hooven.Špíno.
          • ... nečtu tě, chudáku, pouze mě těší nervíky zdeptaného primitiva :)))
            • cha cha cha zdepná jsi tady především ty žumpo.Už se chtělo odejít, co? Ale nedá ti to.Pamatuj si, o tom kdy ty chátra odejdeš - rozhodnu já.Pokud do tebe budu kopat nehneš se!
    • ... ty nikdy nic kromě blití zde, vidláku :)))
      • to se povedlo.Promluvil zparchantělý výblitek vlastní matky,Sám hnůj všech hnojů ....
        • ... kdy a kde, kryple?
          • BINGO! Opět nám lopata vzplanula hněvem.Pamatuj si: můj pes by si musel vypláchnout v hubě, kdyby tě chtěl zahryznout.Vážně si myslíš že pro nějakého páchnoucího vyvrhela, zparchantělého výblitku své vlastní páchnoucí matky by se někdo scházel?Ti už úplně hrabe v té tvojí žumpovní hlavě.
            • ... nečtu póvl, nikdy neusneš ve své noře s pocitem, žes mi to natřel, nečapeš se :)))
  • Trošku mi vadí, že když se bavíme o "hrdinství", všichni jste anonymové. Ale to je věc názoru.
    • To je částečně pozůstatek po předchozích. Nyní nevěříme jednomu pilíři který popisuje EUUSA jako svobodu projevu. Ale vězte, že již nyní jsme někteří na seznamu tajných a započítává se nám to. Spoléhají se na to, ..und commt der Tag.
    • Já nejsem žádnej anonym.
    • zdar anonyme
  • Pan Vojtěch Ondráček je další z řad chytráčků, známkujících a označujících druhé , svým rozumem uvažující občany. Jak označit jeho?
    Xenofobního komunistického internacionalistického pracovníka Kominterny, kterým jsme naslouchali 50 roků o krásách budoucnosti, tato budoucnost zkrachovala a dnes jejich následovníci nás povedou k další krásné budoucnosti pod jejich staronovým vedením?
    Nutně potřebuje projevit svůj názor, poplivat druhé a hlavně nedopustit, aby lidé užívali
    vlastní rozum.
    Děkuji mu za jeho rady, ať si tyto a podobné pomluvy používá doma.
    • Další demagogie Práglkavclu.V článku jsem nenašel nic z kominterny? nic komunistického. Pak tedy za všechem b.rdel po 1989 můžou komouši? I když i tam byli grázli a právě ti si nasadili novou "masku svobody a demokracie" a loupí, kradou a vyžírají stát. Filosofie nynějších pohlavárů je jediný bůh- naše koruneška kulatoučká. Tak to co nazýváš vlastním rozumem jsou theze Šapira a Práglkavclu. Stylem... dvě mraveniště se nepohodly a samořejmě za mohou komunistí. Za blbost našich současných žáků a studentů taky můžou komouši???
      Za přesun nefachčenků z jihu můžou taky komouši. Za podporu USA, Turecka atd. muslimských teroristů roněž? Závěrem - pliváš pouze ty.
    • Vida, jak se projevuješ.
    • ... tebe označit je naprostá maličkost: opuštěný zdegenerovaný alkoholik bez intelektu :)))
      • páchnoucí špinavec parchant po svojí zparchantělé matce tady blije svoji večerní dávku.Je to jak magnet lopato,co?
        • ... až do vlákna lezou pouze nejprimitivnější zakomplexované bezmocné trosky :)))
        • ... přesně, 20 slov slovní zásoby bezmocné primitivní trosky je něco neuvěřitelného :)))
          • pamatuj si: na tebe obecního vyvrhela a špínu to bohatě stačí.
            • ... meleš z posledního, primitiv jako ty bude vždy sloužit pobavení vzdělaných lidí :)))
      • Ahoj
        • ... nashle
        • ... fantazie zbabělce mě nezajímají, kde a kdy, trosko?
  • když nemocný vojta ondráček tady bleje na alenu vitáskovou,tak to bude mít vitásková pravdu
  • Pane redaktore podle článku máte titul z východu ale i ze západu . Kam asi budete kráčet dále?
  • Vážený pane redaktore,
    je mi líto, ale musím Vás zařadit mezi ty, kteří se považují za všeználky, ale přitom píší takové to bláboly. Opravdu je mi trapně, že komentáři jsou "šmudlové", kteří píší to, za co dostanou zaplaceno. Protože, pokud by používali mozek, nemohli by odsuzovat lidi, kteří mají tu odvahu vyjádřit svůj názor, který, dovoluji si tvrdit, má většina obyčejných lidí, ale nehodí se politikům, kteří toho v praktickém životě mnoho nedokázali. Přitom se chovají jako "nadlidi". Pokud jste soudný, naleznete jich mezi současnými politiky hodně. Takže, dělejte něco užitečného, než přispívat k vymývání mozků občanů České republiky!!!
    • přesně tak.... pan redaktor, se svým přiblým článkem, snažil zajisté nasoukat, nějakému neomarxistickému hňupovi do análního otvoru...
      příštědejte vědět, jestli se vám to alespoň podařilo.... Čest hńupe.
      • ... vždy je kouzelné, když se ozve blbeček, který sám sotva zvládne zakoupení lahváče :)))
        • vyvrhel se kterým by venku nikdo ani slova neztratil se tady snaží vnutit.Ale tady to není pro tebe, dobytek z chlíva.
          • ... nečtu chudáka, je zajímavé, jak tupý póvl s noblesou pokaždé zvládnu pár slovy :)))
            • ty žumpa s noblesou? Musím si vychutnat prznění tebe i tvé zparchantělé matky. A nic s tím neuděláš.Nikdo se s tebou nesejde nikdo tě nerespektuje.Jsi tady za odpad.Hadr do kterého se každý dle libosti utře a každý si kopne.Krásný pocit vyvrhela po svojí matce páchnoucího, že?
          • ... kdy a kde?
            • chacha hi hi.Tak lopata je zas v tranzu! Přeci s chátrou od popelnic sprostou lůzou se tady nikdo nebude zahazovat.TY jsi tady ta onuce do které se bude kopat.A nikdy to nebude jinak.Vzkaž i páchnoucí matce, žumpo!
        • A co ty,zvládneš svoje poluce?
          • ... za čárkou ti jako vždy schází mezírka, tu máš v mozku, tupane, na póvl už se*u :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit