Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k počtu aktivních členů KSČ v ČSSR, by bylo zajímavé , kdyby mnozí "elitní" poslanci, ale i kdokoliv jiný nad cca 45 let... si třeba jen doma ve své rodině, příbuzenstvu i u starých známých.. si zjistil a poptal, jak i díky čemu se třeba "úplně normálně" dostal na VŠ k bytu, dobrému místu, funkci..atd... a co i kdo musel z rodičů, příbuzných , známých a sousedů udělat a podepsat, aby si dnes mohli mnozí "elitní politici" otvírat svoji pokryteckou hubu ve smyslu, kdo. kde, kdy byl a u čeho. Možná by se i mnozí zdejší diskutéři sakra divili co jim doma ještě neřekli i "zapomněli" sdělit a raději se o tom v rodině i příbuzenstvu moc nemluví a nechlubí..Těch skutečně čistých lidí v tomto státě by se našlo setsakra málé procento. Zkrátka po tak dlouhé době je to s křížkem po funusu a pokrytectví napříč celým spektrem. Babiš pokud byl u zahr. obchodu, tak musel být evidován i kdyby nechtěl, protože to tak prostě bylo běžné a basta..Naopak je to důkaz, že kromě cizího jazyka musel něco hodně i umět, protože komanči zas nebyli tak padlí na hlavu, aby v zahraničí nechali pracovat kdejakou trubku či obyčejného fízla a udavače v Žigulíku co měl v kapse průkazku stb. V tom je velký rozdíl. Kdo si myslí, že dnes žádná fízlovská organizace v tomto státě neexistuje, tak je blázen a naivka.
  • Už vím kde jsem tu jelitní tlamu viděl,byl v pořadu na čt1 seděl mezi čtyřmi,mimo jiné i Okamura a jim předváděli svoje vynálezy,zlepšováky a tzn,byznysplán účinkující s tím,že musejí někoho z dotyčných přesvědčit o investici do 1 miliónu za určité %ta z výnosu,akorát jsem už zapoměl ten název,takže nechápu jakej poslanec,když tam vystupoval jako byznysmen,natož jakej elitní?? *1* *1*
  • Ať jde jelitní posranec třeba D O P R D E L E ,jsi fakt hrdina,postavíme ti za to sochu a dáme státní vyznamenání *7*
  • Mohl by mi prosím místní novinářský blbeček vysvětlit pojem "elitní poslanec"? *5*
  • Minulý parlament dbal na negativní lustrace a všem nám zvýšil DPH,obdaroval církve, štědře se staral o nepřizpůsobivé,zavedl poplatky ve zdravotnictví,pracujícím důchodcům sebral odečitatelnou částku a napařil daně,schválil školné, schválil zákony které jsou velmi nedokonalé,nechal působit umělou LIDEM,zvýšil ceny elektřiny, placení fotovoltaikum, nekontroloval užití peněz od EU, poslal vojáky do "legie", jen koukal na vyvádění daní do ciziny, zavedl "škrty" místo investic, trpěl zlovolné exekuce, paralyzoval české lázně, nechal europoslance lenošit a oslabvat pověst státu,paralyzovat sociální péči , "uzdravit " polovinu invalidních důchodců a t.d.
    STB se připravilo a dovolilo "sametovou"revoluci a je to dvacetdva let,mnoho jejich příslušníků je tablovanými podnikateli, a nejsou škůdci ,tedy mají lustrace tak velký význam nebo jsou politickým argumentem ?
    *9*
  • Jestliže se prokáže,že Babiš lhal,měl by odstoupit sám,stejně je to nějaké ANO nějakou podivnou stranou a divím se těm kteží něco takového volili.
    • A odkud by měl odstoupit ty troubo?
    • No asi zase slavní herci MádlIssová přemlouvali báby....
  • Pokud byl u STB, odstěhuji se do Rakous.
    • Jestli byl nebo nebyl agent, to je šumafuk. Proč se voliči nezajímají o to, jak jedná se zaměstnanci? To je to, co by jim mělo vadit. Jeho zaměstnanci jsou na tom hůř než otroci. Ti, kteří si mysleli, jak mu půjde o zlepšení života ve státě, tak si měli především uvědomit, že takovým jako je on, půjde jedině o ještě větší zbohatnutí zbohatlických gaunerů a o ještě větší zubožení velké většiny lidí.
    • Tak už si bal kufry!! *2*
  • Můžete mi říct, jaký je rozdíl mezi poslancem a elitním poslancem? Co nám to tu zase podstrkujete za nesmysly. Možná jsem do nedávna měli sněmovnu plnou emeritních poslanců, ale naštěstí se to alespoň z větší části pročistilo.
    • Já nevím, ale myslím si, že elitní poslanec je ještě větší pitomec, než ti ostatní...
    • Pročistilo a už se opět začne špinit Stbáka
  • Tenhle vykrik je neco podobneho, jako kdyz "celebrity" hlasaly, ze pokud vyhraje volby Zeman, tak emigruji. Skoda, ze tu vsichni zustali...
    • a co kdyby vyhral volby kníže,tak to by byl opravdu děs,
      • Kdyby vyhrál volby Kchárl byl by to konec republiky!! *15* *2* *1*
  • Hušák píše knihu o tom jak rozkradl SAZKU možná i Babiš napíše jak estébáci rozkradli PZO a KB jim nato půjčovala....
    • ... z tebe ani ňújork inteligenta neudělá, primitivní povaleči :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit