Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeštěte si schválně pravicové " argumenty" u většiny jejich příspěvků.Jde o nadávání, ponižování, urážky apod. Argument žádný.
  • Kdybys nebyl pravičák,nebyl bys takový hulvát.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem! P.S. Co nám vzkazuje tvůj guru Grebeníček?
  • Takže milí spoluobčané.Papež nám vzkazuje přes české biskupy.Co bylo ukradeno,má být vráceno.Svatá pravda milí biskupové,co jste za staletí nakradli a zbídačili,tak vraťte pohrobkům.
    A teprve co zůstane tak se vrátí církvím.Řekl to váš guru.
  • On píše homeopatické knížky. Mluví o ničem, rozpuštěném ve vzduchu, prostě komunista *6* *6* *6* *6* .
  • Kde komunista ve větru se houpá, tam mír a dobrá nálada jest!
  • Tenhle "myslící" absolvent rudé školy třídních vrahů ?? No nazdar ! To je skutečný politologicko prognostický teatrolog KSČ.
  • ... tj. úhoz na hlavičku!
    Máte můj bod.
  • Hlavně že pan Keller ví že na Ústecku je moc lidí bez práce a že školy produkují blbce co se nikde neuplatní. Byla by na to medicína o které Keller raději nemluví, Ať dají KAŽDÉMU nějaký titul (to se v Čechách nosí,na schopnostech nezáleží) a hned budou mít lidi místa. Sice by nevzdělanci zůstali nevzdělanci ale na papíře by ten problém zmizel. A pan Keller by o tomto fenoménu mohl napsat sociologickou knížku.
  • Chtěl jsem se vyjádřit k úvaze pana Kellera(mimochodem věcně správné) a po dočtení posledního příspěvku v diskuzi už se mi nechce ani číst ani psát,jen mě napadá co jsme to za národ? *16*
  • Petr Kellner ??? Ten multimiliardář, co koupil o2 ??? S tím jsi chodil do VUMLU ??? No ne !!!
  • Mnohé příspěvky jen dokazují, že komunisti moc vtipné kaše nepojedli. Nezmůžou se na víc než na ubohou 150 let starou demagogii.
  • Velice ubohé a hodné mozečku vymytého komunistickými bláboly ve VUMLu nebo na PŠM. Jen dokazuješ, že vy komunisti se kromě přiblblé demagogie k ohlupování lidí na víc nezmužete.
  • S tím souhlasím. Když jsem po škole nastoupil do fabriky, tak jsem nejdřív začal v provoze u té nejjednodušší práce a teprve postupně jsem šel výš. Díky škole jsem tu možnost měl a nepotřeboval jsem rudou knížku. Nestačilo ovšem spokojit se s tím, co jsem se naučil ve škole, ale musel jsem se učit další nové věci. Dnes je to o to nutnější, protože pokrok je velmi rychlý.
    Dnešní mladí často vyjdou ze školy a čekají, že hned jim dá zaměstnavatel jednoduchou nenáročnou práci, na kterou bez praxe a bez námahy stačí, služební mobil a služební auto a hlavně nadprůměrný plat. Uvážlivý podnikatel si samozřejmě drží zkušeného pracovníka v důchodovém věku, pokud mu odvede dobrou práci. A přitom si perspektivně připravuje mladší náhradu, protože ten starý to věčně dělat nebude.
  • Primitive, vytáhni svojí hlavu ze svý (_!_) a začni přemýšlet, tobě slouží spíš jako špunt na houna.
  • Ono je především třea přestat si hrát na "pravici" a "levici", jednak ty pojmy už dávno ztratily původní obsah, který měly před více jak 200 lety ve francouzském konventu a jednak svět není tak jednoduchý a dvoubarevný, jak ho někteří stále chtějí vidět. KSČ(m) je zločinecké uskupení hlásící se k frudému fašismu (=komunismu) a existující v rozporu se zákonem. v civilizovaném právním státě nemůže být tolerován fašismus ani jeho rudá odrůda komunismus.
  • Keller je jedinej sociolog v ČR, který se nebojí říkat pravdu. Pokud bude v Evropě potřeba kvalifikované práce a nebude se předávat na východ, bude se nezaměstnanost snižovat, Co je na tom nelogického? Chce to ale naučit se nejdřív číst a taky trochu myslet.
  • Bože, ty jsi ale typický pravicový volič! A jak asi budeme sbárat informace o realitě? Cucat z prstu? Buď rád, že se alespoň někdo snaží myslet za tebe.
  • ano..pravice na to sere, problémy přehlíží a nemajetní je nazajímají, dále píše že Levice řešení okládá - zde by jsme si to měli konkretizovat...ČSSD tvářící jako levice, ale většinou vládne a bratříčkuje se s pravicí problémy opravdu neřeší , a odkládá. Jediná konkrétní Levice která by mohla i chtěla problémy řešit je KSČM , jenže nikdo ji tam nechce pustit...nezbývá než aby dosáhla nasranost a deziluze lidí takových rozměrů aby i přes mediální dezinformace a všeobecný antikomunismus KSČM drtivě - tj. více než pedasátiprocentně zvítězila v každých následujících volbách
  • Pořad mi nikdo nebyl schopen napsat co zprivatizoval a co ukradl. Jediné čím se tady stále oháníte je stíhání v kauze cs fondů, nebyl nikdy odsouzen. O někom něco tvrdit a něco mu přesně a nevyvratitelně dokázat, je propastný rozdíl. Já v novinách nevěřím ničemu, jediné co vím z příbuzenstva je, že lidem platí včas a vždy a to i 13 platy a o tom si já můžu nechat zdát.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit