Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvaadvacet roků zde vládnou vlastizrádci,jejich cílem bylo tuto zemi zbídačit a rozkrást.Toto dílo se politickým lumpům úspěšně daří.Jediné řešení je revoluce a všechny politické lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,co nejkrutěji vymlátit.A ne ,že se bude prodávat další státní majetek,aby měli političtí lumpové co krást.při revoluci v Rusku vybili revolucionáří jenom celou carskou rodinu.U nás,pokud lumpové se zlodějnami nepřestanou,tak to bude mnohem horší.
  • Tady jde ve skutečnosti o existenci ČR. Před rokem 1918 to tady patřilo šlechtě,církvím a Němcům. Ty o veškeré majetky příšli definitivně po r.1948. Teď je velká šance, že je dostanou zpět a dělají pro to všechno. Ve finále zde zůstane pouze oblast ve střední evropě, kde se bude mluvit česky. A to ještě nebude úřední jazyk.
    • S Vaším názorem zcela souhlasím - jde o samu existenci ČR. Snahy o federalizaci EU tomu nasvědčují. V případě, že k ní dojde, není vyloučeno, že dojde i ke změně dosavadních státních útvarů. Benešovy Dekrety se prostě zruší. Vznikne Nová Evropa s Euroregiony, které už teď vznikají v předstihu. Je i možné, že Češi se stanou národnostní menšinou v některých z nich. A ČR zmizí z mapy Evropy.
    • ........a žádná ale pražádná škoda to nebude! Češi budou muset zvednout zadek z hospodských židlí a budou muset začít pořádně makat!
    • Teda ta moje reakce se vztahovala na první větu. To ostatní je otázka na všechny, co jako národ sneseme, zda zůstaneme v područí pár šmejdů, kteří nemluví za občany ale hájí svoje zájmy a zájmy všech, ze kterých jim něco kápne. Bohužel, následky za tyto individua a jejich "práci pro tento národ " poneseme všichni......
    • Zase někdo, kdo neví, o čem je řeč. Prostuduj si nejdříve danou problematiku a pak piš. Ale rozumně....
  • Ještě někdo věří, že nějaké volby něco změní ??
    • No s Tvým přístupem určitě ne.
      • Jsi určitě nesvéprávný blb, že jsem se trefil?
        • Bohužel, tvůj tata se trefil.
        • Jako anonym se určitě cítíš dobře, ale to je jen Tvá věc. Moje poznámka platila pro anonyma "as" a týkala se jeho jeho výroku "Ještě někdo věří, že nějaké volby něco změní ??" Takže nevím, kde směřovala Tvá slova, ale asi platí staré pořekadlo "podle sebe soudím tebe" Pokud v tom máš problém, raději moudře mlč.
    • to abychom byli na urovni rakous nebo nemecka to si uz nemysli nikdo. to uz ani nepujde po te privatizaci klausove.jsme smetiste zapadu a tak to zustane i po volbach. levicaci z cssd s tim nic nenadelaji. jedine, ze se jini napakuji.
    • ...spravne pojate ano. Nelze zvolit tak, jak na podruhé volili v Řecku. A zase stavkují. Proč si zvolili pravici?
      • pozor, v Řecku by bývali volili tolikrát, až by výsledek voleb vyhovoval komisi EU
      • i když tu nevládnou politické strany ??
  • Perfekní! Po dlouhé době jsem slyšel rozumné řeči.Hned mám lepší náladu a ne poslouchat různé politiky, kteří to s námi myslej dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit