Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co máte proti ilustrovaným knížkám,vždyť tady 24 let je komix na denním pořádku *1*
  • ať ty jeho srance chodí povídat do zoo hadům.......hrdina,který přežil plastový atentát *1*
  • Lustrační zákon v dnešní době je v podstatě blbost. Zachovaly se pouze spisy pěšáků,spisy těch ostatních ¨byly skartovány, případně dobře uloženy k pozdějšímu využítí. Jenom ti, co je mají, se s tím moc nechlubí, nechtějí dopadnout jako Mrázek. Ono stačí si vzpomenout, kolik škody nadělali ti s t.zv. čistým osvědčením. Mám na mysli tu nepovedenou amnestii pana bývalého prezidenta. Nebo povedenou? Asi jak pro koho!!!
  • Klaus ma pravdu,je treba ponechat lustracni zakon,aby byl poradek a nenalezli ke korytum pochybni lide...Zeman uz vadi tem,co si chteji u koryt dle sebe rozhodovat a nectit zakony,i prezidenta by nejradsi ridili,co ma delat...Vsude je sama korupce,intriky a dohadovani o posty,aby si pani nahrabali na konta a zen ,lid je stale ve vetsi bide,v krachu,nic kladneho se zde nedela,jen lid ma stale vic nizsi ziv.uroven a pani si delaji pro sebe nehorazne vyhody...duchodcum daji drobne pro stesti a o hodne vse zdrazi....Ve svete jsme pro smich,pohrdani,chudaci vsude...Venku je levneji co zde,nejsou tam zkrmovani jak prasata ochucovadli a okradani,klamani,staci se podivat na letaky,jak maji levneji,jiny zivot dustojnejsi,mentalita lidi je na vyssi urovni,jelikoz se tam stat o lidi stara.Zde lide hloupnou a ztraceji dustojne podminky k zivotu.Nekteri ziji jak zvirata,spi v oblecich po znamich,ztratili soudrznost s rodinami,odbyvaji hygienu,jidlo,ml.nemaji vzor nikde,jak zit zdrave...a bude se to vse zhorsovat...Otupi si city,nebudou umet delat,udrzovat poradek,zodpovednost mit,nebot nejsou vychovavani moralne,jsou napospas....Rodice deti nestaci uzivit a ml.konci v social.domech,ci na ulici apod...,bude to mit strasne nasledky casem...Zlata doba driv,kdy vse fungovalo a bylo lidem vic lip,nyni bude vetsi bida...
  • Hnůj všech hnojů prská.A to je jedině dobře.Protože co se nelíbí tady tomu šmejdovi vždycky bylo ve prospěch nás všech.A nyní je pouze na čase aby vylezl z nory.Jsou desítky ba stovky lidí kteří by mu chtěli poděkovat.Nejlépe rozevřenou dlaní na obličej.Jistě se najdou i tací co ji sevřou v pěst.Ale všichni právem.Tak už se jen čeká až tchoř vyleze z díry.Tuhle v říjnu už málem při kladení věnců chytnul.
  • sám si svůj spis skartoval hned v listopadu 1989 ( jako většina polistopadových papalášů) a teď machruje
  • Já jsem komunista a nevadí mi lustrační zákon.
  • Dvacet čtyři let tady vládly lustrovaný a jak to dopadlo? Jeden větší prevít než druhý. *12* *12*
  • Normální člověk může jen kroutit hlavou že tenhle nemocnej kriminálník, co přivedl zem a lidi v ní do tohoto stavu, se vyjadřuje ke všemu (a někteří mu to stále baští) a neleze kanálama. Od takto poznamenaného člověka se asi nedá nějaká sebekritika a objektivnost čekat. Dnes obhajuje hrdině lustrační zákon protože si uvědomuje že může být hochům z StB vděčnej že je tam kde dnes je. Už je ale nepotřebuje.
  • Pan prezident vesmíru Václav Neomylný ba měl už konečně držet ústa. Už by si měl uvědomit, že není prezidentem, ale jen ukecaným občanem. Kdyby namísto lustračního zákoa platil zákon, že spolupachatelé rozprodání a rozkradení republiky byli zavřeni dostal by tak jako jsou tresty v Americe nejméně 3x 100 let. Líto by mi ho nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit