Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lustrační zákon byl a je nesmysl od samého začátku. Ani Adenauerův Berufsverboten,který byl to samé netrval 25 let. Jen malý příklad: Můsjstrýc byl členem Lidových milicí, takže se na něj vztahuje tento paskvil. Je už dlouho mrtev, ale zákon platí. Jak se dostal k LM? Byl i horlivým nimrodem a po jednom větším honu udělal pro partu nimrodů bramborové knedlíky. Ty byly takové, že ho pro svoji chuť a kvalitu díky jeho kolegům tito přesvědčili, aby s nimi jel na několik cvičení jen proto, aby měli bramborové knedlíky. Samopal snad ani neměl. Možná, že ho podle tohoto někteří jeho přátelé poznají pokud už nejsou také po smrti
    • Tvůj strejda měl místo v milicích působit v Červeném kříži. Milice nebyly žádná nevinná partička soudruhů a soudružek které se jednou za čas oblékli do maskáčů. Ozbrojenou složku ve straně měla snad jenom hitlerovská NSDAP.
  • Každý byl proti legalizaci zlodějin a tunelů,přesto jste amnestii podepsal,tak držte .....
  • Tečka byl agent STB a udával lidi, jednou mu to spočítají!
  • Tuneldědek by měl zalést a držet ústa. Pod záštitou lustraci nechal rozkrást celou naši zem
  • Nebýt mého známého,tak jsem dodnes nevěděl že mé jméno je taktéž ve svazcích Stb jako spící agent.A při tom jsem žádného agenta nikdy nepotkal a jen občas mně vyslýchali za menší politické delikty takže mi z toho vyplývá že v těch jejich seznamech může být kdokoliv a Cibulka je magor když ty seznamy zveřejnil a nadělal slušným lidem nemalé problémy ale pan Cibulka je vůbec jednodušší člověk což jej omlouvá.Z mého pohledu už jsou po 25 letech k ničemu a navíc jsou nevěrohodné.Tím nechci nikoho omlouvat,jen vám píši svůj případ.
    • Cibulka je především fanatikem a ti jsou vždy nejhorší a nadělají nejvíce zla a svinstva a to za jakéhokoliv režimu a za jakékoliv situace.
  • Jsem překvapen, já jsem pro zachování lustrací
  • Ať brání kdo chce co chce na to má plné právo,jen prosím a Klaus jako jediný drží tu svou drzou,ulhanou a nevymáchanou hubu,ten už nás potěšil za ta léta až až,\např.amnestie,aobolice,atd\.A nehorší na tom je,že bude až do smrti stát daňové poplatníky spoustu peněz,je to hajzll,omlouvám se všem slušným lidem za ten výraz.
  • Všichni nejexponovanější STBci si materiály skartovali ještě v r. 89, a pokud to Babiš neudělal, tak nebyl tím nejexponovanějším. A za čtvrt století nás tu všechny skvěle prolustrované vlády rozkradly se svými kamarády v čele s právě tímto donem Corleonem Kalausem, který jim navíc ještě jejich rozkradené majetky posvětil zákony k tomo přímo na míru vytvořené a amnestií zajištěné. Z Babiše právě radostí neskáču, ale zatím jsme nedokázali vygenerovat a zvolit OSOBOST, která by s tím mafiánským Palermem pohnula, tak musíme nechat Babiše otestovat a doufejme se, že se to alespoň částečně pohne k lepšímu a Klausovi přeji pobyt ve vězení do konce života s celou jeho rodinou i kamarylou.
  • .... shoda, přesně takové myšlenky - slovo od slova mi jdou dnes na jazyk ***
  • Komedie nebo zázrak ? STbáci a premianti komunistů brání lustrační zákon?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit