Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus a Mečiar byli klasičtí představitelé nastupujících politiků dnešní doby. Arogantní vypočítaví samozvanci, kteří nerespektovali demokracii a nepřipustili referendum. Potlačili přehlížením práva a svobody Moravanů a Slezanů, a také práva a svobody Čechů a Slováků, že jim nedali na výběr v jakém státě chtěli žít. Založili ekonomický model korupce a zlodějny, který se dnes po čtvrtstoletí ukazuje jako zničující. S těmito tragickokomickými figurkami začal úpadek svobody demokracie a ekonomiky i když to v prvních popřevratových letech v euforii ze změn drtivé většině lidí nedošlo jaký zničující kurs tito zoufalci nastavili. Dnes si musíme s následky sníst ten jejich tehdy uvařený dort "pejska a kočičky".
    • Mečiar nebyl potrestán za "nepořádek" jím ovlivněný a podporovaný.
      Arogantní Klaus se projevil jako absolutistický monarcha ,zvlášť na konci své prezidentské kariéry.Podepsal generální pardon, milionářským a miliardářským zlodějům.V tomto punktu Mečiara daleko překonal.
    • Další ukázka toho,že Klaus měl být odsouzen za vlastizrádu.
    • Také to tak vidím.
  • A teprve nedávno se ukázalo že Mečiar byl Sovětským agentem - tedy vlastizrádcem-
    Prasklo to však až tehdy když jeho politická kariéra skončila.

    Takže tradiční komedie. Ten svazek tu byl ale někdo ho tutlal. Až když už je Vlado
    neužitečný tak se na něj ukáže.

    Řekl bych že Kreml má svazky na mnoho zdejších vlastizrádců kteří si tu nyní
    hrají na demokraty.
    • Souhlas a doplňuji.Havel byl jako podobná figurka Jelcin.O to asi šlo.Byl to jednoznačně převrat části komunistů a výsledek dnes všichni vidíme.Po vyjádření presidenta z Lán jsem rád,že jsem ho volil,protože dnešní mládež je zmanipulovatelná různými žvatlajícími kreaturami,ale tady promluvila životní zkušenost.Úpadek západní kultury je jednoznačný a bylo by načase poslat na torza našich hranic do řapíku,aby se využily k účelu ,ke kterému byly určeny a bez kompromisu.Již není čas!!
  • Pan Klaus už měl být dávno ve vyšetřovací vazbě i s tou svojí klakou- pár tisíc členů zločinné organisace točilo s miliony občanů. Pan Klaus vysmátý, manželka v pohodě, synek ve vatě...
    • ale ale - kdopak je volil?
      • Klause ještě tehdy volili poslanci
        • a poslance?
  • mun.go
    "Centralizovanou federaci jsme si ale nedovedli představit, pokřivila by vztahy mezi Čechy a Slováky..." - pochopitelně, protože centralizovaná federace je pokřivená federace.
    Zato vzniklo centralizované takzvané "Česko", ve kterém zanikla Morava. A to se Čechům líbí.
    • Účelem bylo utužit českou centralizaci(tak silná nebyla ani za komoušů).Proto byly vymyšleny kraje,které nectí zemské hranice.Např. Vysočina a zvlášť Pardubický,který je z poloviny na Moravě. Českobudějovický taky zasahuje do Moravy.Účelem asi bylo ,aby se Morava vytratila ze slovníků,encyklopedií a vůbec z povrchu zemského.
      V TV ,nebo rozhlase se dozvíme ,že ČESKÁ automobilka Hyundai........Průměrně vzdělaný člověk ví,že Nošovice jsou ve Slezsku.
      V podobných nesprávnostech a nespravedlnostech by se dalo pokračovat dlouho.Cajzli jsou holt cajzli.
    • O tom bych pomlčel.Moravanů a Slezanů je v Praze na centrálních úřadech tolik,že Čecha tam pomalu nenajdeš.O vládě a parlamentu ani raději nemluvit.V Ostravě je tolik Slováků např.Skylink ,že mám pocit,že k žádnému rozdělení nedošlo.Je to celé jakoby nebo fraška.
  • Samozvaný narcisek a ostuda této země?Zalíbilo se mu vydržován ODSákama ovládat tuto zemi.Zalíbilo se mu nadělovat amnestie které nás stály miliony.K všeobecnému veselí je starý tchoř zalezený v díře.V permanentním opovržení.A to je dobře.Protože nelze zapomenout jak se tohle naparovalo s proslovem v OSN.A to tak že tam v jednacím sále zůstal sám s personálem.Všichni delagáti na výraz úcty - opustili do jednoho sál.
    • opravdoví duševní mrňousové musejí plivat do nebe - já Klause rozhodně nemusím, ale dosáhl, čeho dosáhnout chtěl, volili ho mraky lidí, dosáhl i mezinárodní publicity.... takže rozhodně to není nevýznamná osobnost naší historie- a o kde jste byl, když dělili stát? kterých protestů jste se účastnil?
      • Pusinko váš názor je typický pohled cajzla.
        • nevím, který názor máte přesně na mysli, ale ať tak či tak vás zklamu, jsem na Moravě žijící člověk z moravských rodin z obou stran,....
      • Také jsem tomu fandil než jsem záhy pochopil o co tu šlo.Jsem rád ,že to bylo brzo ,někteří nechápou ani po 26 letech.
        • top já jsem tomu nefandila nikdy, nevím, jak na tak prostoduchou manipulaci kdo mohl tehdy nalítnout, dnes je to jiné, lidé přesycení blbostmi už slupnou cokoliv. Zdravý rozum spí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit