Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus se odrovnal sam.Je to politicka mrtvola.
    • ba ba je to tak a vaše saka vám posere modrej pták
    • Palínku, Palínku. Ty jsi úplně mimo.
  • Klaus, Bobošíková a další, to jsou tak nezajímaví lidé, že mi nestojí vůbec za komentář. Divím se vám ostatním, že se takovými politickými mrtvolami zabýváte. Tady to beztak špatně dopadne, protože celková politická situace a poměry v této zemi jsou neskutečně tristní.
    • Tebe nezajímají, ale mne ano!!
      • Dokazuje to pouze že máš hodně špatný vkus a to nejen na ženy. *1* *1*
        Jak to že mě zase kradeš nick hradní posluho? Tvůj pán už po chlastem
        teda tvrdou prací naplněným dnem chrápe co? *1* *1* *1*
        • Nekraď mi nick zloději!!!! *2*
      • Jedině v tom případě, aby neuprchli před hněvem pracujícího lidu. Kdo je bez viny, ať po nich hodí kamenem - a hned tu bude mohyla.
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!,-, *14* *14*
  • ... je poněkud zábavné zamyslet se nad tím, kdo prozkoumal tuto věc do hloubky :)))
  • Za komunistů se žilo všem občanům nejlépe a bez válek. Jedině s komunisty se bude opět všem lidem žít nejlépe. Myslete na budoucnost - myslete na své děti. Volte KSČM. To je strana přijatelná pro všechen pracující lid a inteligenci. Oni nebyly zločinci, to byl celý svět kolem nás. To se ukazuje v plné nahotě v současnosti. Bída a hlad, zoufalství bezdomovců a žebráků. To dříve nebylo. Každý měl práci, byt, zajištěné zdravotnictví, školství a veškerou ostatní soc. péči. Každý si mohl užívat rekreace a lázní. Kdo tohle nevidí je potrhlý blb. Tohle je výsledek vlády pravičáků. Zadlužená a totálně zničená země, jakou svět nepamatuje.
    A to není vše a pořád to stačí na jejich vyhlazení (pravičáků) nebo co si tak říkají a urážejí pracující lid, který vše dosud platí a nazývají je ještě sockami. Kapitalismus musí být zničen a kapitalisté viset !!! Ať žije pracující lid !!! Rovnost, svornost, svoboda. Život nebo smrt !!! Pracující lid nemá co ztratit, ale jen získat ! Pryč s bestiálním kapitalismem !!!
    • Volím komunisty. Oni to totiž budou, kdo bude sestavovat příští vládu. Kalouska zavřou, Schw. bude velvyslancem v Antarktidě. Korektora si může vzít s sebou.
    • ... tobě by se žilo nejlépe mezi neandertálama :)))
      • Myslíš, jako s tvojí rodinou?, no, nabídka je to pěkná, kde vás blesk vyrazil z hajzlu, abychom vás našli?
  • Volte KSČM - volte svojí šťastnou budoucnost ! Pryč s buržoazií! *14* *14* *14*
    • fuj 20 . století
  • co ten ksicht pravicackej tu dela ještě? za mrize s nim!!!
    • ... proti tvému ksichtu je jeho prde* vysloveně nádherná, pako :)))
      • Tvému názoru se nedivím. Jeho perdel jsi viděl nesčetněkrát zvenku i zevnitř, viď? Vlezperdelko.
  • ty sis návrát pohřbil sám dědku, ale díky za odhalení komunistické svazačky Bobo, tady je názorně vidět, jak to soudružka s touto zemí myslí.
    • Také jsem se v ní spletla. Korytářka každým coulem. Ještě, že se odkopala včas.
      • já se v této východní straně asijskohohujerského typu nespletl. Zkrátka nepřekročila svůj stín.
  • Celý národ děkuje pánům Topolánkovi a Tluchořovi. Zaplať pánbu, že se ten darebák nevrátí do politiky! *3*
    • ale vždyť darebáci jsou v celé ODS, zase ti předhodili kost a ty jako nemyslící drn je ještě uctíváš. Tuneldědek a ODS patří k sobě.
    • ... celý národ na tebe sereee, zoufalče :)))
  • To je křiku proti pravici, ale nezapomeňte, že pravice tu nevládla. To co vládlo je levice v pravicových kabátech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit