Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se divim ze toho zlodeje ukazuji porad. jedinou zasluhu ma ze dal majetek ČR CIZÁKŮM.
    • Nikdy jsi nic neměl,tobě nikdo nic nevzal.Mimochodem,10let bez daní dal Zeman právě cizákům(obchody),aby následně skončili Český obchůdky s potravinami *3* *2*
      • ... jsi vzorový primitiv :)))
        • ... sorry, to bylo pro toho prihloupleho "mirotvorce" :)))
          • Kdo by to byl řekl,že se shodneme *1* *1* ,dnešek je vyjímečný *3*
            • ... život je jedno velké překvapení, panáčku :)))
  • pro ten ksicht: :-)) (anonym)
    nesser pánaboha!
    • Ale ale,nějak nervozní soudruh *1* ,sseru leda tebe rudá paviání perdeli a ty pánbůh fakt nejsi *1* *1* *1* *3*
      • Inteligentní, vzdělaný a bohatý pravičák promluvil.
        • proč i bohatý? jsem normální,nezávidím,přeji a starám se,možná to je bohatství,ale o to se musí zasloužit každý sám,
          ne jen natáhnout ruku a JÁ CHCI ! *3*
          • ... ej ty velkej filozofe :)))
        • ... kokta eduard nikdy doopravdy promluvit nedokaze :)))
  • Vsechny komunisty je treba zlikvidovat a pro vystrahu rozveset po kandelabrech.Mezi komunisty plnym pravem pocitam zamestnance komunistickeho vedeckeho pracoviste-cimz je:
    Prognosticky Ustav CSAV *12* *12* *12* *12* *12*
    • ty budeš jeden z prvních, máš máslo na hlavě stejně jako soudruzi z ODS modrý komunisto
    • Pravda pravdoucí,to se mělo udělat v 90 roce,dneska by na to nikdo,mimo pepponeho a peacemakera ani nevzpomněl.Zas ale na druhou stanu,ještě,že se to neudělalo,byli bychom stejní a to chce jen pár chovanců Jedličkova ústavu(tímto se omlouvám 99% chovanců Jedličkova ústavu,máte víc rozumu než ta za branou) *1* *2*
    • Vnuci tě odvezou do kafilerie, jen co natáhneš brka!!
    • dlouho nepozijes.....
  • Víme, co se dělo v zákulisí-? Leda houby,víte prd. *2*
  • To je banda pravičáků!

    chlastamjakoprezident.com (inkognito)

    měli jsme vás rozvěšet hned. Teď to máme zpátky. Tahle rétorika "najslušnější strany" tady už byla. Chybí jenom oprátky.
  • Se mi velice líbí a je to moja řeč!!! :


    Peppone (anonym)
    Pravičáci chtějí znova vládnout a znova krást. To jim nesmíme dovolit. Proti tomu se musí postavit sjednocená levice vedená nejslušnější a v celé naší moderní historie politická strana KSČM !!!! Volte KSČM - volte svojí šťastnou budoucnost ! Pryč s buržoazií, které je zapotřebí zabavit veškerý majetek, postavit před lidové soudy a nahnat do pracovních táborů, aby nahradili vše, co v republice a pracujícímu lidu ukradli !!!!
    • Poslední biva vzplála!Volím jen KSČM a nikdy jinak!Pryč s tyrany a zrádci všemi!
      • Klausi alias Anno, ještě je brzo, ještě není ta správná doba, a mezi námi, ty budeš zpívat jinde
      • To se mi nepovedlo mělo to být bitva!Omlouvám se jsem začínající proletářka *1*
        • *1* *1* *1* tak to joooo,ještě že začínáš *1* *1* *1*
    • Tobě někdo něco ukradl mírotvůrče? Tak to nahlaš na policii!Podle mě máš leda starý auto co nikdo nechce,děláš ve fabrice kde musíš makat a ne se zašívat jako pracující lid před odevzdáním vlády komunisty. Prostě takový netáhlo co závidí sousedovi slepici a užírá se myšlenkami,jak mu ji znárodnit,aby byla lidu *1* *3* -špatná zpráva pro tebe,léčit se to nedá,budeš s tím muset žít do smrti *2*
      • no- moment! jsem osvc , makam jako sroub pro tvou perdel!
        • Osvč? tak co si stěžuješ,když děláš na sebe.Jediné vysvětlení je,že kecáš,což asi bude pravda,nebo že kecáš,a to bude ono *1* *1* *1*
  • Ten Peppone je cvok. On tady agituje pro tu zločineckou komunistickou bandu, která by tady chtěla zavádět komunismus jako už ho maji v severní Korei.
    • sám tvým kecům nevěříš
      • Bacha tečka je cikán, Olažský Rom, aby bylo jasno!! *15* *2* *1*
  • Klaus,Topolanek,Tluchor,Bem,Bobosikova-vyhlaseny povl teto zeme.Jeste ze drzi spolu.Vime kde jsou a co od nich cekat.Na podzim se decka o nich budou ucit ve skole.Byli zili ti nejveci spinavci od druhe svetove valky.Ale kluci dobre delaji.Jsou zde hmatatelni kdykoliv vyfackovatelni.A tak to ma byt!
  • Hej, komouší, vy jste neposlali těch prachbídných pět korun na KLDR! Situace už je taková, že váš milovaný komunistický soudruh Kim musí vraždit a pojídat své soudružky souložnice! Nepište krávoviny a plaťte!!!
    • Zato my, blbci, ji platíme dál. Korejci aspoň ušetřili.
  • Kim z KLDR nechal popravit svoji souložnici; kdo by to byl do něj řekl... Takový raketový lidumil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit