Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • panu knížeti stejně Klaus nerozumněl,a jestli někdo vypadá jako šašek,tak je to on s tím jeho motýlkem na krku.Stále něco žvatla,asi mluví esperantem,protože mu nerozumí nikdo a to chce být presidentem.
  • Klaus má jediný odvahu říci PRAVDU. Ty peníze do záchranných fondů nikdy neuvidíme. Jsou to peníze vylévané do kanálu. Čeští politici jsou prasata, protože kvůli možnému korytu v Bruselu budou vychvalovat EU až do nebes. Přitom každý rozumný člověk vidí, co to způsobilo v jižních zemích - 20 - 28% nezaměstnanost. Tyto země dostávají peníze na život v EU a utratí tyto peníze na sociálních dávkách pro masu nezaměstnaných. Za rok se s tímto počtem lidí nestane vůbec nic a nezaměstnanost pokračuje dál A politici dál budou vybírat ve svých zeních peníze, aby je tam poslali znovu. K ničemu to nevede a výsledek bude jen jeden. Rozpad EU a každá země si bude řídit své hospodářství tak, aby se její lidé uživili a ne dle hlupáků z Bruselu. Je to až komické jak čeští politici v davech souhlasí s EU. Je tu obrovská podobnost s KSČ, kdy všichni souhlasili s touto stranou, aby neměli problémy v životě. Ať žijou ceští politický prasata.
  • Nedej bože,aby byl kníže zvolen.To bychom byli světová rarita,mít presidenta,který neumí ani úřední řeč státu,který zastupuje.Patrně by přišla tragikomedie při novoročním projevu,pokud by hned na začátku neusnul.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jistě jen to má drobnej háček. Pokud je člověk slušný a řídí se heslem kdo na mě kamenem já po něm chlebem a nastav druhou tvář tak je z něj v životě jenom otloukánek se kterým tito gauneři orají. já znám lepší vejrok: Lepší zemřít ve stoje než živořit na kolenou.
  • Německé přísloví praví: Na sebe hleď jako ostříš, nad bližním přimhuř oči. *3*
  • ředitel zeměkoule má kol sebe samé šašky *14* chybí kat co by je dal do klece na pranýři *11*
    a na práci v kamenolomu *12*
  • Už aby šel Klaus šel konečně do toho mauzolea vystavěném panem Romanem ! ! *12*
  • Můžou si gauneři směle podat ruce. Akorát zplundrovaná země kterou tu po sobě nechaj není k smíchu ale spíše k pláči.
  • ..........snad degene, ne ?
  • Dva degere degere zkrátka bllí se do sebe pustili.
  • Chtěl jsem říct páníčku.
  • Kozomrde hledala tě tady koza, už jsi s ní byl?
  • Šašek se pustil do Klause?Hlavně že mu Klaus rozuměl protože já mu nerozumím ani slovo.
  • Já si myslím, že jako šašci vypadáme, už když se někde objeví tento věčně vždy a všude chrápající pán. *2*
  • Ano, vypadáme jako šašci, protože ODS si intrikami a vyhrožováním toho pomatence a vlastizrádce Klause dosadila na hrad. A nedokázala ho sesadit a poslat do blázince když v důsledku své pomatenosti škodil naši zemi. Zvolte si ožralu Zemana bude ostuda ještě větší, až bude na nějakém mezinárodním fóru nazývat přítomné pitomci.
  • Chudáčku.
  • Tak koukám,že Nečas neumí ani skloňovat.Proč "Vypadáme zase jako šašci " když šašci jste.Ale jim je to jedno hlavně,že mají nakapsováno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit