Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • normáoní smrtelník s tím nehne ani u voleb jak je nám všem známo.proč myslíte že jsem snad jedinej stát kde trvají volnby dva dny -přes noc?hádejte, můžete všichni třikrát.ovčanéééééé
  • tak se zdá že tohle vyřeší až islám...ten s nimi zamotanej není a peníze nevezme
  • Otoky mozku skvěle řešil vězeňský lékař soudruh Dr. Mengele.
    Pokud by bolely zuby je k mání Dr. Zeel.
  • všechno tady zmínusuji, mám vás dost Kalouskovci
  • Docela dobrej článek.. *6* .. Na toho dalíka.sem zvědavej taky... *3*
  • prosím Vás mám otázku : je okusování kaštanů s ruských zadnic odbojovou činností ?
  • Tady su taky NONSTOP! *5*

    jupí
    • zlej trolle, díky z informci *3*
      • Ano jsi tu nonstop, podvádíš s hlasováním a kradeš Simoně jméno.
        To už všichni na tiscali vědí zlej BTW trolle. Jako ruský agent jsi odepsaný *15*
  • Tomáš Chalupa opět trochu perlí už samotným titulkem článku. Ne, že bych se zastával Janouška, jeho čin posoudil soud a byl zřejmě spravedlivý. Že jej opět tentýž soud "uvolnil" z vězení, jistě měl dobrý důvod. Zřejmě zdravotní problémy. Podle Tomáše Chaloupky by všichni odsouzení boháči měli ve vězení skapat, když nemají právo se postarat o své zdraví. Autor článku o případu píše, jakoby soud Janouška osvobodil a odpustil mu trest. Nepochybuji, že je dost lidi, kteří Janouškovi pomohou opět dostat se do vězení a odpykat si zasloužený trest. Tento příklad, kterým chtěl zřejmě Tomáš Chaloupka posoudit naše soudnictví jako asi nespravedlivé, korupční, se mu nevyvedl.
    • ty jsi dobre naivni tydyt fakt si myslis, ze je opravdu nemocny???
    • To ožralé *12* řídilo auto a to co udělalo byl pokus o vraždu. Zato by to *12* mělo skapat v kriminále. Jó, udělat to nějakej Franta, kerej nemá ani prachy ani známosti... *16*
  • bezregistrace
    nu což musí dávat bacha aby až pudu z hospody navalenej ze smutku nad stavem státu jsem nepoblil někomu volební tablo to bych mohl skejsnout v lochu taky na doživotí to je jako do konce života ....
  • Co ta kreatura bude slavit. Další blábol redakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit