Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může člověk s tak vážně podlomeným zdravím řídit auto a dokonce nějakou firmu. Otýká mu mozek, ale ten mu otýká s toho chlastu když boural.
    Je mi ho líto, ten se dlouhého života nedožije.
    • ... to ty budeš doufám s tím svým postiženým mozkem žít hodně dlouho, troubo :)))
      • Přidej se ke mně, budeme žít spolu do sta let. Dva pitomci na jednom smetišti, už se na tebe těším.
  • přijde janoušek k doktorovi, podá mu obálku a řekne : hele franto, napiš mi že mám otok na mozku a že brzo umřu jestli mě nepustí z vězení.
    pak přijde s obálkou na komisi a řekne : taky napište že vězenský lékař mě nedokáže v mém chatrném zdraví léčit
    • ... máš fakt IQ 12 :)))
  • ... pokud to troska Janeček všechno myslí vážně, rád mu zajdu ještě letos na funus :)))
  • Netroufnu si soudit. Na mě působí, že je fakt na tom zdravotně špatně.
    • ... ty zdravotně špatně nepůsobíš, jsi naprosto jasná, dě*ko :)))
    • Ano ano na mě taky působí jako hodný starostlivý strýček který za nic vlastně nemůže. Promiňte ale uvědomujete si proč šel za mříže? Řídil auto i když podle jeho stavu neměl za volantem co dělat. Byl totálně na šrot (i když tvrdí že za jeho stav mohl úraz hlavy) a málem zabil člověka. Kdyby srazil děcko a zabil ho taky by jste ho litovala? Já teda ne.
      • ... neponižuj se, pitomečku, už nemáš kam klesnout, holt vzdělání je nezastupitelné :)))
    • ... nebylo by od věci, kdyby zhebnul :)))
    • Vy máte medicínské vzdělání?Že na vás něco nějak působí neznamená že tomu tak je.Je to všechno podvod a někdo tahá za nitky.Holt naše česko,jsme země která nikdy nezklame.Tady u nás se dá předvídat jako z křištálové koule.Více snad ani není co dodat.Zákon je zákon a ten bohužel chrání darebáky ale jen ty bohaté,chudák by se z basy nedostal ani náhodou.
      • ... ty ani náznakem nemáš na posuzování Česka, balíku, už nepij a sem nejlépe nepiš :)))
  • ... zdá se mi to jen, že se zbabělí zakomplexovaní zdejší pitomečkové bojí psát proti RM?
  • ... v Afghánistánu by byla taková zrůda dávno ušuká*a spoluvězni :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit