Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to jako vždy. Proruskofašističtí kolaboranti z KSČ neunesli pravdu, že válečný štváč fašista Putin brzy skončí, neb si ho doma pověsí samotní Rusáci.
    • a copak nám ještě povíš? o čem vás školili? tak povídej, nestyď se, aspoň se zasmějeme *15* *15*
    • Koukám Pusinko, dneska makáš za pět lidí.
      • Starej se o sebe a nebudeš muset za 40 000 rublů pochlebovat fašistovi z Kremlu, soudruhu kolaborante.
        • Jo to jste vy komouši říkali vždycky. Jakmile má někdo jinej názor, je to cizinou placenej ideodiverzní agent. No nic Pusino, já mám i jiný starosti než dvacet hodin denně bojovat proti čtvrt století padlejm komunistům, tak se tu měj a můžeš tu nadále diskutovat sama se sebou.
          • nehul, zase jsi přebral, ruská komisařka pusinka má dneska volno rudý šášulo.
  • Soudruhu Já.

    Ano Ukrajina se odtrhla z Ruské náruče která ji přinesla jen bídu a utrpení.
    Chtěla jít do EU a orientovat se na Západ. Proto ji Rusko sprostě napadlo a zneužilo
    k tomu po Hitlerovsku svoji menšinu.
    Cl je jasný: škodit Ukrajině ekonomicky a potrestat ji za to že už není lokaj Moskvy.

    Rusko už neovládá své malé sousedy. Nechce to chápat a tak bude muset dostat tvrdou lekci.
    • no je skvělý postřeh, Ukrajina se má báječně, plno zboží, pohoda a klid, ještě že se vydal do té EU nepomátl jste se? a je to USA, které už, chválabohu, neovládá své sousedy a nějak se zdá, že to špatně nese *15* *15* *15*
    • Jo Pusinko,máš naprostou pravdu. Od tý doby co se Ukrajina odtrhla od Ruska, neví kam ty pečený holuby strkat , jak se jim daří. Zato s Ruskem od tý doby co se uchlastal demokrad Jelzin to jde od deseti k pěti. Vy popírači reality jste fakt kouzelný.
      • Změnili jste kolaboranti strategii? Měli jste nové školení z vymývání mozků?
  • Autor může psát co si myslí. Jestli však některému světovému lídrovi zvoní hrana, tak je to Obama v USA, viz výsledky voleb.
  • já jsem člověk vzdělany na vysoký škole a ne nějaky tupec z fabriky!
  • Je tomu rok, co se slavni ukrajinšti synci na kyjevskem Majdanu semkli a hrdinně vystupili proti zlemu oligarchovi, za lepši ekonomiku, za volny přistup do EU. A po roce su v hajzlu. Maju jineho oligarchu, ekonomika se zhroutila, lidi nemaji na žradlo a jedinym statem, kde fčil maju volny bezvizovy vstup bez omezeni, je Rusko, kaj zdrhaju desetitisice mladych synku před mobilizaci. Kdyby nezdrhli, museli by střilat jine mlade synky.

    http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/448190/Ukrajina-Zeme-urcena-k-likvidaci.html
    • jestli někam utíkají, tak na západ, ale do Ruska , to jsi vtipálku poněkud přestřelil. S Rublem si můžou tak vytapetovat kadibudku.
  • možná někomu hrana zvoní, ale pan prezident Putin to nebude *15* *15* *15* *15* *15*
    • Máš pravdu Putin už dlouho prezidentem nebude. *2* *2*
  • Zase Holušová? To si radši přečtu blog toho hňupa Polaneckého na iHeute.
  • Takovýmto titulkům může věřit snad jen duševně chorý jedinec. To paní Alina nemá o čem psát, tak si vymýšlí kr.viny! Raději si čti pohádky!
  • Putin připravuje díky sankcím rudé mafiany o velké peníze.

    Putin byl k moci Kremelským klanem dosazen. Jeho popularita byla stvořena uměle díky
    načasované válce s Čečenskem. Jistě mají i pojistku pro případ že by přestal sloužit
    - nějakou tu nahrávku která ho stejně rychle může zdiskreditovat.

    Jinak soudruzi vám se tu prý špatně žije. Já od půlnoci do 4 vydělala 21 tisíc.
    Pak sladký spánek a zase je tu krásný den v demokratickém Česku.
    • Putina dosadil zrádce Gorbačov,který je dnes odepsán na Východě i Západě jak bylo vidno v Berlíně a hrozně se tomu diví,kdyby tam byl Brežněv tak jsou ruské tanky na hranicích Slovenska a je klid.Starejte se o problémy u nás a ne do čeho vám nic není.Aby vám ukrajinec neklepal na dveře,že chce chleba,který sám třeba nemáte.Jinak kam chodíš v té zimě?Nebo v Perlovce dávají zimní příplatky?
      • stalinista se ozval, v 89 měl staženou prd@l a Gorbačov mu byl dobrý a najednou je to zrádce a Brežněva oprašovat, to je síla, hlavně v těchto končinách. Vsadim se, že dáváš Brežněvovi na fotu hubany, když jdeš spát.
  • Ježiši to je zase propaganda.
    • Ale zmanipulovat se podařilo dost ovcí *1* *1* *1* *2*
      • Já si myslím,že celou redakci tiscali.
      • mýslím, že jen ty nejblbější *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit