Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, ale ta Holušová mi připadá jako můj 5ti letý vnuk. Také uplyne nějaký čas než bude na úrovni dospělého člověka.Zatím jen pohádky.
    • Hodně naivní představa, že Rusko-nejbohatší zem na světě jen tak někdo či něco přemůže. Asi chyběla na hodinách dějepisu. *1*
      • Já nevím, ale napsal jsem to dobře, že?
        • Ty ubožáku piš si pod svou značkou. Já se nepotřebuji chválit, Ale tvoje značka asi nebude nic moc. (Myslým kvalitu přízpěvků).
        • Jo, skoro jak tvůj 5ti letý vnuk. *1*
  • nicolles
    Jenom pozor, aby nebyl zrzavý diktátor prcek Putin nesmrtelný, jak ten nesmrtelný zrzavý prcek Voloďa.
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5531-neuzitecna-minska-dohoda-kterou-vsichni-chteli-dulezite-shrnuti
  • Hneť jak objehnu opchody ze slevama a nakópím předražené kapitalystycké jídlo tak tady budu obhajovat našeho všeckýma mylovaného Vůdca nadsoudruha degeneralisisma Putina aš do rostrhání těla. Protože enom on nás dokáže naučit jak se zprávně dójí kozél protože to budeme v komunyzmu velice potřebovat. Čest!
  • Búďet chljéba tovóryšč Půtin?
    • Slevnil jsem ti vodku! Tak drž hubu, nebo skončíš (v lepším případě) v gulagu!
  • Článek mě provokuje,že asi Česku.Tiskem proběhla zpráva,že nám Rusové snížili dodávku plynu.Kam asi šel?S velkým humbukem se psalo o poklesu cen nafty a benzinu o pár haléřů a dnes již zase skokové navýšení jak jsem si kontroloval na pumpách.Zjišťuji,že mě již nebaví reagovat na hloupé komentáře.
  • Oni si ti Rusové nakonec toho fašistu pověsí sami, jak Taliáni Mussoliniho, a bude klid.
    • já myslím, že pověšení Porošenka a Jaceňuka nechají na Ukrajincích samotných *2* *2*
  • Opět se píšou různé cancy tohoto typu,proto vám napíšu dva postřehy ze včerejšího dne a dnešního rána.Vzal jsem si globus a podíval se na prdítko,kterému se říká česko,již ten výraz neúcty.Jsem rád,že jsem žil život v Československu,protože to tam byl vidět.Začnu ránem .Dočetl jsem se na Tiscali,že vyhrála naše jediná pracovitá rychlobruslařka Martina Sáblíková před,kterou hluboce smekáme a jejím trenérem.Okamžitě jsem poblahopřál ,protože nemám jinou možnost této dívce než prostřednictvím Tiscali a co myslíte?Poděkování nikde.Dost mých slušných kamarádů mi říká,tam nepiš,to je žumpa ,již dávno tam nepíšu,protože pokud to není psaní jak chce redakce tak to tam hned smáznou.Škoda času.Ze včerejška opět jsem jel pouze jednu stanici s kartou Opencard v busu v pozdně odpoledních hodinách tak silně zapáchajícím ,že jsem musel s manželkou vystoupit a se mnou většina lidí a tehdy jsem si uvědomil,co nám tady pořád někteří tlučou do hlavy o tom ,jak se máme apod.Já bohužel pozoruji,že čím dál hůř a to jsem optimistický člověk ne zapšklý i když bych mohl,ale jsem realista,protože nejsem sám,kdo má stejný názor přes veškerou masáž.Včera jsem napsal,že pravdu neumlčíš,je to jen otázka času.Proč se již tento srandovní pupek světa nestará o své občany a pokud tady bude dobře nebudou tady podobné exese.Mám toho hodně na srdci,ale nebudu se dál namáhat,protože mě smázne nějaká velmi důležitá redaktorka a popadne mě vztek bezmocnosti se situací,do které nás dostal šmejd před 25 lety.
  • Jako žádný strom neroste do nebe.Ovšem jestli Padne Putin tak to bych netvrdil.Je sice jasné,že o peníze jde vždycky až v první řadě! Taky Jidášů kteří za pár stříbrných zradí a prodají i svého otce je taky dost.Když se podíváme trochu do historie tak i Kenedy když šáchnul
    na právo tisknout dolary tak šel.Stále tvrdím,že Rusko je trochu "jiný".Že to Putin nemá jednoduché je jasné ale rozhodně bych ho neodepisoval!
    https://www.youtube.com/watch?v=BaIPr-wrtRc
  • Ta autorka má ale živé sny- nebo si tenhle blábol- přání otcem myšlenky- vycucala přímo z prstu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit