Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Drzá demagogie, a co ty miliardy co byly rozkradeny a likvidace prosperujících fabrik za mohutného přispění západních zlodějů kteří rabovali jak smyslů zbavení !
 • Nejvíc tady hrozí, že poctiví pracující budou chtít vrátit rozkradený majetek. A proto ten kvikot a hrůza z toho, že lidi to vezmou do vlastních rukou.Zítra by bylo pozdě.
 • https://www.youtube.com/watch?v=lVpy3Al3vMY&t=692s
 • https://www.youtube.com/watch?v=oCQmED9zn50
 • Václav Klaus kdysi řekl, že se musí narovnat deformované ceny, to se během pár let stalo, ceny máme stejné jako v Německu, ale nějak se "zapomnělo" narovnat ty deformované platy. Před 2 roky jsem dělal u společnosti Amazon Dobrovíz, měli jsme stejné normy, stejnou produktivitu práce jako v Německu a plat 100,-- hrubého na hodinu - tj. cca 75,-- čistého. A v Německu mají ve firmě Amazon 10,5 Eura na hodinu, tj. cca 300,--. Obě země jsou v EU, děláme stejnou práci a plat 3x nižší? Václav Havel kdysi řekl, že ve sjednocené Evropě nebudeme chudý příbuzný, hezká slova ale skutek utek. ................... V roce 1989 jsem měl v účtárně plat 2500,-- Kčs a za družstevní byt 3 + 1 jsem platil, včetně poplatků, 250,-- Kčs. Dnes vydělávám okolo 13000,-- a za družstevní byt 2 + 1 zaplatíme téměř 10 000,--, kdybych zůstal sám, tak po zaplacení poplatků za byt, budu mít akorát na základní potraviny....... A ještě dodatek: Jestli před rokem 1948 byla vládnoucí elita tak sebestředná a ješitná jako je dnes Kalousek, Kocáb, kníže blekota, Topolánek-Dalík, Bursík a Katka Jau Jau, Janička Nagyová-Nečasová, privatizační diletant Klaus či Sobotka a podnikatelé byli tací zloději jako je Bakala, Ritig, Babiš atd., tak se nedivím dělníkům, že udělali v únoru 1948 revoluci a tuto sebranku nacpali do uranových dolů.
  https://www.facebook.com/groups/895621400488924/
  *14*
  • Verbež kapitalistická zaslouží nakopat (_!_) a nejen to ! Už je zapotřebí novej vítěznej únor nebo začne občanská válka, pracující jsou považováni za otroky a přijímání muslimů to jen uspíší !
  • Víš proč se tak stalo,protože je v Německu vykopaly tak Amazon odešel do kolonie ČR.Doufám,že se to bude opakovat,ale nejsou dělníci a hlavně fabriky,proto drze dnes chtějí jmenovaní demonstrovat.Nikdy nebylo hůř než za Masaryka a Beneše,Havla a spol.Výborný pořad na čt2 a čt24jak to bylo doopravdy.Oslavné básně Jana Masaryka na dnes pomlouvaného Gottwalda.V případě vyvolaných předčasných volbách volte Babiše a Okamuru a uvidíme.Dost bylo pomluv na tyto lidi.
 • jane
  typická demagogie stále něco k něčemu prirovnávat a co kdyby jak kdyby a k těm dluhům komunistů? a co takhle připomenout dluhy německa, kdyby je všechny vyrovnalo tak jsou na naši úrovni nehledě, že zkoupili polovinu evropy za, relativně, hubičku , defakto se jim nejen všechny incestice velice brzo vrátily a už májí jenom slušné příjmy z těch států co pak jestě vydírají sankcemi za migranty
 • Jarin
  ono nás všech 15 milionů zdrhalo? Kéž by tenkrát ty hranice otevřeli. Lůza by utekla a zůstali by tu normální lidé. I když spoustu z těch utečenců by nám asi naši západní sousedé rádi rychle vrátili... :-)
  • je vidět, že o tom houno víš *2* lůza tady vládla a neměl by jí kdo živit.
 • ano heslo již zítra se máme lépe než včera je opět aktuální hlavně pro pisálky a novináře
 • ochtl
  ano neustálá masáž jak se máme dobře ,aby si náhodou mladí nemysleli že když už nemají co do huby a kde bydlet, že se mají špatně že?,za zlých komunistů si mladý člověk našel partnera, postavil dům a měl děti,dnes za krásného kapitalismu si mladý člověk jen těžko hledá partnera, sedí doma u rodičů,děti nemá a je na pracáku, dnes stavět dům kdy si nemůžete vzít ani bezůročnou půjčku a taky nemáte jistotu zaměstnání nehrozí,o žebráckých platech ani nemluvě, jó my co pamatujem víme své byla to hrůza,člověk musel jít do školy dostal učebnice sešity zdarma,doktor léky zdarma,jisté zaměstnání osmihodinová prac.doba a dokonce si mohl vzít dovolenou a jet na chatu kterou vlastnil podnik,...tyhle lživé články vypouští právě ti kteří si nejvíc nakradli a proto tento zlodějismus vychvalují do nebe,ale spodních deseti milionů se nikdo neptá jak se mají špatně,ano propaganda je propaganda..
  • Boda159
   To že si mladí těžko hledají partnera není rozhodně věcí systému, ale jejich pohodlností, že místo sportu a aktivity sedí doma u PC, také se posunul věk, kdy mladí dospívají, to za prvé. Co se týká půjček, mladí dostanou půjčku už na studia, existuje spoření s příspěvkem na stavbu a mohou spořit od útlého dětství ... možná je dovbré sledovat možnosti a nepsat jen nějaké breky. Všechno zadarmo jak píšete léky, učebnice atd ... mno tak, která část obyvatelstva dělala zadarmo, když jsme to mohli zadarmo přijímat ? *6*
   • Já jsem např.poslancoval za 230 Kčs na dopravu po Praze a to celých 20 let.Dnes bych to již nedělal a připadám si jako blb,když vidím to svinstvo kolem.Jinak ,kde mladí dostávají půjčky?leda tak v demokratickém Rusku ,tady u nás těžko..To bylo za totalitní demokracie,ne za demokratické totality.Vše bylo zdarma,pomůcky ve škole,např.rýsovací prkno A3,rýsovací souprava,logaritmické pravítko,učebnice atd.zlatí poctivý komunisti ,ne ta verbež z prognosťáku.Jinak bych nemohl studovat.50tá léta bylo svinstvo a pak to bylo dobré.Stejné svinstvo je nyní a přesvědčete mě,že ne a silně pochybuji,že někdy ještě bude.Vrátit se o 100 let zpět to je samomrskačství.
  • Bylo to tak a jpotřeba,aby to bylo znovu tak.Ne jen kecat!
 • Víte, že zeman a mynář už třikrát žádali ministra spravedlnosti, aby Nikulina bezodkladně vydal do moskvy? Myslím, že ti dva by jistě nahradily vládu, parlament a senát a bezesporu i místní úřady. To bychom ušetřili. A o to všem komunistům přece jde. *14* *14* *14*
  • Vím,že jednou žádali ministra nespravedlnosti.Mám stejný názor.Usa ať se séře a angažuje v jižních části kolonie mimo Kuby statečný to ostrov šťastných lidí bez USA.
  • Je vidět, že to jsou féroví chlapíci a nenechají se americkými bestiemi zastrašit. Je to přece úplně logické, Rusa vydat do Ruska, Američana do Ameriky. Ať si to vyříději všechno sami doma, popřípadě ať si to vyřídí mezi sebou a ať nás do toho nezatahujou. Kdo to nepochopí, je úplnej blb. Ty americký krysy o něm věděli moc dobře a dlouho a mohli ho nechat zatknout v Polsku a úslužní lokajští Poláci by Amíkům rádi vyšli vstříc a Nikulina okamžitě zatkli. Ale to Amíci né, oni nás chtějí záměrně dostat do konfliktu s Ruskem. A když se na ně naše orgány vysserou a Nikulina vydají do Ruska, tak budou zuřit a zastrašovat a budou žvanit, že takhle se spojenci nechovají. Jak jsem řekl, měli ho sebrat v Polsku, když ho tak nutně potřebovali, a byl klid. Jenže Nikulin je nejspíš figurka a záminka k nátlaku na náš stát, který přece musí být svému americkému pánovi otrocky oddán. Ať jdou Amíci do hajzzlu.
  • Tak vidíš,že by to fungovalo a těch ušetřených peněz na důležité věci a vrácení okradených důchodů apod.Kvalitních zákonů atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit