Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se,že si Simon Křenek opět půjčil můj nick a chce zde být aktivní. On je, ale pod spoustou nicků a je tak parano..dní, že není pro něho lepší hračky, než zde tato diskuze na tomto webu. Nemám čas a někdy ani náladu na zdejší blinkání. Pokud mě zaujme téma, tak se vyjádřím - maximálně dvakrát a pak musím dělat něco užitečnějšího. No ale Vy ostatní nemáte možnost zjistit, zda to píše pravý, nebo levý Lery. Tak Vám přeji trpělivost. A dnes již nebudu psát. nechám Křenka, ať se vyblbne.
    • Zase komolíš moje jméno Simona,, Jsi prostě haazjl Lery. Nic jiného.
      Pokud za každým nickem na tiscali vidíš mojí osobu tak se jdi léčit paranoidní magoore
      • Putin je teplý iddiot je Simona?No v tom případě všechny Simony jsou chudáci *1* *1* *1*
    • děkujeme zlej trolle *3*
  • S těmi lumpy co mají komunisté ve vedení se dostanou maximálně na katovskou mučírnu jako zákazníci službu konajících katů.
    • tak, tak, katovské mučírny na komunisty. Jenomže starej Grebeníček už prdí do hlíny, ten by to zvládnul svým elektrizačním přístrojem-
    • da, da brácho
  • komunisté ví co dělají a v dnešní době této straně fandím více,nežli ČSSD od doby,kdy se předsednictví chopil arogátní Sobotka.
    • Bc.JaroslavK-VS
      *12* *11*
  • Sovětští kosmonauti

    Jurij Gagarin, první člověk ve vesmíru
    Sovětští kosmonauti byli členové oddílů a skupin kosmonautů existujících v Sovětském svazu. První skupina kosmonautů byla zformována v březnu 1960 z vojenských pilotů. Pro jejich výcvik vzniklo Centrum přípravy kosmonautů nedaleko Moskvy, kolem centra vyrostlo Hvězdné městečko.

    Záhy po začátku kosmických letů prosazovalo vedení konstrukčních kanceláří a výrobních závodů účast svých zaměstnanců v kosmických letech. V březnu 1967 padlo rozhodnutí vlády o oficiálním založení samostatných oddílů v ministerstvu všeobecného strojírenství, zdravotnictví a Akademii věd. V průběhu doby se každá sovětská instituce výrazněji zúčastněná v kosmickém programu snažila o sestavení vlastního oddílu kosmonautů. Plnohodnotný oddíl pravidelně se účastnící letů do vesmíru sestavila ale pouze společnost CKBEM (později přejmenovaná na NPO Eněrgija).
    • Simone, zase Tě štve,že jsem se tady dvakrát ukázal a zase musíš vystupovat pod mým nickem. Odhalil jsem Tě jako zapšklého důchodce a ty to neumíš strávit. Vím, že máš nízký důchod a že za to mohou Rusáci, ale já s tím nic neudělám. Tak se drž svého nicku. Tady už jsi profláklý a je jedno, pod jakým nickem vystupuješ.
      • Já jsem mladá holka Simona. Celý den jsem tu nebyla takže si tu s tebou prostě vytírá zadek někdo jiný. Takže jsi nic neodhalil ale jako vždy jsi ze sebe udělal jen hlupáka.
        Jsem zaměstnaná jako reklamní návrhářka a finančně jsem zajištěná.
        Narodila jsem se v roce 1990 takže s kecama o důchodu si vyliiž perdel deebile.

        Ruskem nastolený komunistický režim v československu vraždil a zavíral nevinné lidi.
        Včetně statečných bojovníků s nacismem - britských letců. Komouš okradl řadu zdejších lidí o rodinné domy a firmičky při louoeži zvané znárodnění.
        Proto nemám ty tvé prašivé totalitní ruské howadaa ráda
    • co tu zasíráš diskuze ?
      • píchám Cíglera *14*
  • Časová pásma v Rusku pokrývají délkový rozsah 171°21', což odpovídá časovému rozdílu nejvýchodnějšího a nejzápadnějšího cípu území Ruské federace 11,4 hodin. Tento rozdíl je administrativně rozdělen do 11 časových zón.[1] Čas zón neodpovídá časovému pásmu, které by vyplývalo z příslušné zeměpisné délky, a vesměs se oproti němu předbíhá, místy až o dvě hodiny. Sezónní změna času není zavedena.
    • Propaganda = psychologická operace.
      Propaganda patří mezi pilíře informační války s cílem zcela podrobit myšlení lidí (Uděláte si názor jaký my chceme).
      Každá mocenská struktura používá propagandu k udržení a upevnění svých pozic.
  • Teplouš Semjon Gayínek dostal rozum, jak hezky píše o Rusku, potažmo o SSSR!!!
    • Světový festival mládeže a studenstva v Moskvě - za antiimperialistickou solidaritu, mír a přátelství
  • O existenci elitních jednotek rychlého nasazení v armádách Německa, Británie či USA bylo napsáno už mnoho knih – existence útvarů „zvláštního určení“ v sovětských ozbrojených silách však z pochopitelných důvodů natolik zmapovaná nebyla. S jedinečným popisem sovětských elitních jednotek přichází známý autor Viktor Suvorov, který jako příslušník vojenské rozvědky sám prošel výcvikem Specnaz a je tedy obeznámen s tématem knihy nejen zevrubně, ale přímo důvěrně.
    • Ale to nejsem já. Nemám čas tady být pořád. To ten Simon si myslí, že mě odrovná. Ale ty jeho ruské bláboly už každý pozná. Nebo snad ne? Vždyť on si napíše něco pod nějakým nickem a hned pod dalšími jinými třeni si nadává, nebo se chválí. Někdy mám dojem, že je tady téměř sám.
      • Celý den jsem tu nebyla.
        Pokud nechápeš že si s tubeou vytírá zadeek někdo úplně jiný tak jsi hlupák Lery.
        Pokud máš potřebu komolit moje jméno Simona tak jsi nasvíc i haaajzl Lery
    • Cetl jsem vybornej je ceremonial pro novacky
      • souhlas, v Plzeňských gay barech vítáme nováčky lulanem v ruce *14*

        je to super *14*
        • a tam klátím Cíglera *14*
    • nikdo není na ten tvůj román zvědavý *11*
  • Pro Komunisty je jen jediná cesta - přestat propagovat největší svinstvo na světě - komunismus. Omluvit se rodinám lidí zavražděných a umučených v komunistických lágrech. Zaplatit stamiliardové škody, které za dobu své vlády napáchali a následně zmizet v propadlišti dějin. *11*
    • To same pro demokraty od roku 1991
  • Sovětská armáda – nezdolná záštita pokojného budování a strážkyně míru
    • chtěl bych vidět nahého komsomolce *13*
  • Ať žije marxismus-leninismus, nepřemožitelná zbraň pracujících celého světa
    • prcajících
    • smrt amrdólii *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit