Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máme zde dnes novodobé komunisty typu ANO v čele se soudruhem.
    Stačí se podívat a zamyslet. A ČSSD ? S předklonem jen drží moc ?
    Jak říkal Marx : každému bohatství předchází krádež.
    Z politiky paušálně mi je zle.
    Madam Merkel se raději drží zpět, protože CDU je totálně out. Chybí politici typu Konrád Adenauer, Ludwig Erhard, Kurt Georg Kiesinger a Helmut Kohl.
    A doplním ještě jména z SPD a to Willy Brandt a Helmut Schmidt. Před těmito politiky smekám.
    Madam nadělila Evropě ISLÁM a totální chaos. EU je jen hříčka přemrštěně placených najatých a neschopných politiků, kteří žijí v izolovaném světě odtrženém od reality.
    • hochu kolaborat.Ty jsi zakomplexované mačo.Které se bojí mluvit venku nahlas.Tak tady mastí kraviny zpoza pařezu.PĚKNÉ je že s tím nic nemůžeš dělat.Jsi nic.Jsi obyčejný prd.
      • když mu tohle říká imbecil, který neumí ani psát
  • dobře že pan Babiš zavedl ty pokladny, alespoň budou moct všichni pracující rómové odvádět daně

    ekonomika je zachráněna, děkujeme André
    • souhlas, Babiš společně s KSČM konečně dostane republiku tak kam patří, do sovětského blahobytu
      • Pořád lepší z vědeckého hlediska, než do blahobytu a kriminality USA, viz.Detroit.
        • před rokem 89 téměř celá republika vypadala jako "český Detroit" šedá města, domy a památky v katastrofálním stavu, vzduch prosycený smogem, lesy na severu bez zelených stromů, děti s rozervanými plícemi, paráda, bydlím na severu a z českého Detroitu se stala rozkvetlá zahrada tak nemel hovadiny bolševiku
          • ...nezalkni se u toho rozjímání, blbe. Jste tam samej cikán a ta tvoje rozkvetlá zahrada podle toho vypadá, hňupe kapitalistickej :)))
            • ano máme tu cigoše, ale pracovití lidé s nima v paneláku na periferiích bydlet nemusí, ale netáhlům jako jsi ty bohužel nic jiného nezbývá a to že jsi byl nejdál u vás za vsí není můj problém
        • Detroit je město negrů,proč na to poukazuješ? my máme Chánov, oni mají Detroit, v čem je rozdíle deemente ?
          • ...v tom, že si blbec, hnido :)))
            • ... jsem zapálený havloid tak jako ty. Je to poznat z těch pitomostí co zde bliju :)))
            • ano bijče, mohu se zeptat ? ty jsi mluvčím místní rudé party retardovaných soudruhů ?
      • jako že ten babiš vratí všechen majek co nakradol čobolákom a i ten čo teď kradně u čehunou pán babiš je dobrý rom
  • Ať žije marxismus-leninismus, nepřemožitelná zbraň pracujících celého světa
    • prcajících
    • smrt amrdólii *10*
  • Je dobře že ty komunisty máme, havloidi alespoň mají na koho plivat a nadávat, vybijí se pěkně na netu a nevraždí pak v ulicích *3*
    • absolutně nejlepší příspěvek dne, je super že máme komunisty a nebýt toho největšího hradní soudruha Zemana tak by na světě nebyl mír

      vivat Novorusko
    • přééésně, stalinismus je jediné řešení, vivat Putin
  • Sovětská armáda – nezdolná záštita pokojného budování a strážkyně míru
    • chtěl bych vidět nahého komsomolce *13*
  • Omlouvám se,že si Simon Křenek opět půjčil můj nick a chce zde být aktivní. On je, ale pod spoustou nicků a je tak parano..dní, že není pro něho lepší hračky, než zde tato diskuze na tomto webu. Nemám čas a někdy ani náladu na zdejší blinkání. Pokud mě zaujme téma, tak se vyjádřím - maximálně dvakrát a pak musím dělat něco užitečnějšího. No ale Vy ostatní nemáte možnost zjistit, zda to píše pravý, nebo levý Lery. Tak Vám přeji trpělivost. A dnes již nebudu psát. nechám Křenka, ať se vyblbne.
    • Zase komolíš moje jméno Simona,, Jsi prostě haazjl Lery. Nic jiného.
      Pokud za každým nickem na tiscali vidíš mojí osobu tak se jdi léčit paranoidní magoore
      • Putin je teplý iddiot je Simona?No v tom případě všechny Simony jsou chudáci *1* *1* *1*
    • děkujeme zlej trolle *3*
  • komunisté ví co dělají a v dnešní době této straně fandím více,nežli ČSSD od doby,kdy se předsednictví chopil arogátní Sobotka.
    • Bc.JaroslavK-VS
      *12* *11*
  • Je dobře že se pan prezident ing. Miloš Zeman sblížil panem prezidentem Ci, česká a čínská armáda společně porazí banderovskou EU
  • on by to byl - kdyby strýc Ander nenazýval věci pravými jmény. Ovšem jak se začnou rozplétat letité lumpárny a penězovody tak sranda skončila.Výhoda miliardáře je, že se nemusí nikomu podřizovat a nikomu být zavázan.To třeba hnoji z ODS se mohou zbláznit, když byli odehnáni od koryta a nic nenasvědčuje návratu.A pokud dosáhl volebního úspěchu vlastními investovanými penězi není co řešit.Pak lze odpustit i Hnízdo čapí.Protože nebýt jej, tak Mirda Kalousek by byl Nejchytřejší nafurt, Hloupý Karel by plantal nadále nesrozumitelné kraviny, ale nebyl by odvolatelný ...
    • ... odumírání tvých posledních pár šedých mozkových napředuje rapidně, balíku :)))
      • josef.servit.9
        Autor nenávidí vlastní rodinu ?Bicane ty jsi b i c a n ?
      • ... jsem to ale kvalitní prasič tady na stránkách, co? Ale když se mi všichni posmívají kopou do mně a mojí zparchantělé matky tak já prostě musím ...
        • ... nemusíš o sobě psát věci, které jsou všem jasné, zdegenerovaná hromado sraček :)))
  • Tělesně i duševně postižený teplouš Semjon Gayínek reje držkou v zemi, páč mu došly argumenty, teda jen blbý kecy, on argumenty nikdy neměl!!!
    Nyní nastává jeho věhlasný pochod amrdólských žebráků!!!

    YEAH !!!
    • mám stejné informace *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit