Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisté dostali šanci po roce 1989 tím, že přežili. Nebyli zakázáni ani zrušeni a to i přes velmi silnou a aktivní činnost pravice. Komunisté přežili a spokojili se s místy v parlamentu. Vedení komunistů se odtrhlo od členské základny. Grebeníčkové,Filipové a ostatní se uvelebili u koryt a nechtěli poslouchat názory "zespoda". Ačkoliv věděli, že členská základna "vymírá", neudělali nic k tomu, aby se KSČM snažila o obnovu členské základny. V žádném programovém prohlášení nebyla nastíněna cesta k oslovení pracujících či mládeže. Vedení KSČM neustále apelovalo na tvrdý antikomunismus, na manipulace s historií apod. 23 roků pouze mluvili o tom, že se nemohou dostat do médií, že jim je upřen prostor k oslovení veřejnosti apod. Jenom řeči !! Měli za sebou silnou členskou základnu, ale nikdy nebyl vypracován schopný projekt, co se stranou v budoucnosti. To byla jejich prohra. Příkladem jim mohlo být hnutí ANO, které svými prohlášeními oslovilo veřejnost a ta se k nim přiklonila. Proč takovou aktivitou nehýřilo vedení ÚV KSČM. Proč jejich strana nepodala trestní oznámení na rozkradení republiky, proč o tom musel hovořit Babiš v parlamentu a ne někdo z vedení KSČM. Lidé slyší na to, že více jak polovina národa "šlape vodu". Ač by to mělo příslušet této straně, udělal to místo komunistů - miliardář.
    • KSČM je nyní jedna z nejčistějších stran od roku 1989.Nejvíce zla,podvodů a krádeží od té doby natropilo ODS spolu s TOP 09.ČSSD se změnila po zvolení předsedou této strany Sobotky,který je arogdně rádh M,byl byKse v koalici s a spojiloantní a myslí si,že jak on bude pískat,celý národ bude podle něj tančit.Kdyby volby vyhralo ANO a vstoupilo do koalice s KSČM ,podpořil bych to
    • ... no vidíš, a že sem chodí jenom póvl jako třeba kritik, bravo :)))
      • ... nedám vám pokoj.Moje zparchantělá maminka mi pořád říká nedej se synáčku.My tady všichni pod mostem jsme velcí bojovníci.
      • ... to ale byl fofr, zdegenerovanče, jen tak dál, tvé tupé hlasování je vše, co dovedeš :)))
        • to se vám debilním cikánům stává často.
          • ... nemáš na to, píšeš o sobě, mám před tebou nedostižný intelektuální náskok :)))
            • inteligenci cikánské řiti, ty debiliinteligente
  • ...mám dneska noční v redakci Tiscali, tak vám ukážu vy tupani. Ještě za dvacet let se budete propocení budit se spaní, když se vám bude zdát, jak jste ode mě vysokoškoláka dostávali, vy tupani. Nevíte s kým máte tu čest. Já jsem tady na Tiscali velký pán a myslitel, to víte, kdo hodně čte ten hodně zná :))) há a mám vás, dostal jsem vás
    • ... chachacha, jsi bezvadný debí*ek, jen tak dál, něco tak primitivního neznám, pako :)))
      • ... chacha tak se nám všichni smějí, když jde naše zparchantěĺá rodina nakoupit do Kauflandu.Ale moje maminka říká, že to nevadí.Taky smrdí - jak já.
  • Podporuji a obdivuji činnost a skutky konané Komunistickou stranou dnes i v minulosti. Zvláště jak se vypořádali s kulaky, kolaboranty a s kapitalistickými vykořisťovateli.
    • Řekni mi co špatného nějaký kulak udělal. Kolaborant, napiš jak si představuješ kolaboranta, ty nemáš pojem co toto slovo znamená. Ty jsi u mne totální negramot. Opět komunistický negramot by měl vládnout tomuto státu jako ty? Bože co jsi to poslal na tuto zem za idiota.
      • Souhlas,kulak nic špatného neudělal a musel tvrdě ze začátku makat a kolaborant tj.člověk uvedu příklad:ze zkušeností z rodiny jeden člen byl jako rozvědčík u partyzánu a nasazoval krk,když zajišťoval potraviny a zprávy německého rozhlasu,protože uměl dobře německy.Do r.1945 neustálá obava o zradu spolubojovníků a trest ,který by byl nejvyšší.Po roce 1945 bylo tolik hrdinů,že se divím proč vůbec vstoupila jakákoliv armáda na naše území,ale ti kolaboranti s německou branou mocí při odsunu i slušných němců byly nejhorší asi z komplexů .Je dobré si o tom něco přečíst.Bylo jedno zda to byl komunista,socialní demokrat nebo farář.Je to o lidech a jejich pevném charakteru.Co je to třetí odboj?Neměl by být již i čtvrtý?Když není dosud pro některé skutečné hrdiny měřeno stejně za druhý?Jen pro toho,kdo umí dobře řvát a nebo se vecpat do výhodných funkcí.
        • ... nejprimitivnější sloh dne, blahopřeji, deme*te :)))
  • Vrána k vráně sedá...
  • Ksč, Ne a socani již nejsou volitelnými stranami. Zradili voliče a zbytek občanů zdejšího Absurdistánu! Volby vyhrají jiné strany a nemyslím tím další grázly z ods,top, kdu a další podlézači vládní garnitury! Hezký den. *3*
  • Naše plány nezhatí ani vepři boubelatí!
    • Americký prasata nám již nikdy nic nezhatí, již ne.
  • Časová pásma v Rusku pokrývají délkový rozsah 171°21', což odpovídá časovému rozdílu nejvýchodnějšího a nejzápadnějšího cípu území Ruské federace 11,4 hodin. Tento rozdíl je administrativně rozdělen do 11 časových zón.[1] Čas zón neodpovídá časovému pásmu, které by vyplývalo z příslušné zeměpisné délky, a vesměs se oproti němu předbíhá, místy až o dvě hodiny. Sezónní změna času není zavedena.
    • Propaganda = psychologická operace.
      Propaganda patří mezi pilíře informační války s cílem zcela podrobit myšlení lidí (Uděláte si názor jaký my chceme).
      Každá mocenská struktura používá propagandu k udržení a upevnění svých pozic.
  • WOW !!!
    Zase jsem tu teplou swini Semjona Gayínka rozbrečel!!!
    WOW !!!
  • Dnes je naprosto jasné, že kdyby nebylo KSČM, tak už nepatří většině našich lidí ani střecha nad hlavou. Přes všechny nedostatky do roku 1990 to v novodobé historii byla prakticky klidná doba. Od té doby se strhla řada válek , konfliktů s potoky lidské krve. Bakala okradl ostravské horníky na úkor Havlových rozmařilostí, před čímž dnes kavárna strká hlavu do písku, ale rozbory o KSČM budeme poslouchat každý den.
    Dnešní demokracie přinesla pouze hnus což je vidět i na úrovni diskuse na tomto webu a krutosti dnešních vztahů mezi lidmi.
    Z diskuse a vztahů mezi lidmi se stal pouze bulvár plný pomluv, polopravd a záště.
    Je nejdříve nutné si zamést před vlastním prahem a pak dělat rozbory o tom druhém.
    • nemůžu nesouhlasit, sice už je Havel mrtvý ale ty prachy utáhnul za poslední 3 roky s Bakalou, Havel může za to že Zemanova ČSSD ho Bakalovi pradala, to dá ruzum

      vivat Zeman, vivat Stalin
  • "Zákon o protiprávnosti komunistického režimu a odporu proti němu ", č 198/93, o kterém pane mluvíte, je hora, která porodila myš. Myš, která řvala, řve a bude řvát dokud bude okázalý antikomunizmus pro někoho výnosná živnost. A že jich ještě je.
    - Post bellum, Mene Tekel, teď třeba Výlet pana Hermanna s posvěcením obojetnka Sobotky a vím já co ještě- samá voda, samá voda!
    - Že na tom sjezdu mluvili otevřeně i lidé pod třicet či čtyřicet, to Vám neukážou. Tak si pohovte v té své zatuchlině.
    • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
      bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET.
      • Tak tedy podle reakcí zírámn na vztah k našim zákonům...!
      • S tím si můžeš, víš co... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit