Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplouš Semjon Gayínek dostal rozum, jak hezky píše o Rusku, potažmo o SSSR!!!
    • Světový festival mládeže a studenstva v Moskvě - za antiimperialistickou solidaritu, mír a přátelství
  • Koalice KSČM a ANO se blíží, blíží se czexit!
  • A proto jsem odjel do Číny kde jsem se pokorně od mistrů učil jak stabilizovat společnost, jak šoupnou mamku do koncentráku, jak taťku poslat ke zdi a s dětí udělat rudou gardu která by chránil čest hradního vládce.

    vivat Mao Ce Tung - náš vzor
  • nebyt ruska tak nema simona o cem psat
    • Tohle a ženská? To jistě, starej zapšklej bolšan to je.:))
    • Plastikový model sovětského tanku z období 2. světové války v měřítku 1:35 se dvěmi figurkami sovětských vojáků. Lepidlo a barvy nejsou součástí balení, můžete si je objednat v našem e-shopu.
      • model?
  • ten Tečka nechodí do práce ? *15*
    • stoprocentně ne, jinak by tu nesmrděl non stop
      • bingo, za mě palec nahoru
  • Obama nás příští týden navštíví v gayclubu, bude hůstá černá kuřba
    • přál bych si minimálně 20 červených *15*
    • blahopřeji zlej trolle, opět ty gay kluby, ještě vytáhni Tečku a tvá mentální retardace dosáhne vrcholu
      • Ale no tak Simonku, neplakej zrůdičko
        • nevztekej se zlej trolle, ty můj Krasoni *3*
          • Utři slzičky
  • Zase si to psychicky a argumentačně nevydržel a tapetuješ dobytku?
    • nevšímej si ho zlej trolle, celá ČR ví že čekáme dítě *14*
  • Putin je teplý iddiot:a jak je možné že po zrušení čssr nebyl žádný dluh co?A včil mudruj!


    https://www.youtube.com/watch?v=bdoBlfER41A
  • Nebudu se vyjadřovat. Diskuze jen dokazuje, kolik hlupáčků, kteří se považují za všeználky v této společnosti je. V tomto suverénně vede "Pražská kavárna". Měli bychom se vrátit k tomu, používat svůj vlastní rozum a nechovat se jako stádo, kde se musí říkat to, co se žádá...., či co se považuje za in. I když si myslím, že i ve stádu jsou rozumní lidé, kteří jenom nemají odvahu vyjádřit svůj vlastní názor. Je to podobně jako za "komančů", jen trochu v jiném kabátě.
    • ... jenom primitiv se nevyjadřuje jako ty, chudáku, nikomu neraď, jsi ubohá trapná nula :)))
    • Čátečně máš pravdu, ale za komančů pokud by si řekl svůj názor, tak by si šel bručet na Pankrác. Jinak komanči pomalu vymírají a není kdo by je nahradil. Je tady jeden komunistický prominent a to Babiš. Už vidím jak komunisté Babišovi znárodňují majetek to by byla sranda, komunisti znárodňují majetek komunistům.
      • To bylo i v r.1948 vím to ze zkušeností ve vlastní rodině.Bohužel vždy se najdou tzv.hrdinové.Když se jedná o peníze tak je jedno pod jakou nálepkou.Proto chceš můj hlas tak za kravinu ti ho nedám ani za koblihu.
        • ... tvá rodina z r. 1948 by se hodně styděla za tvůj ubohý pravopis a směšné žvásty :)))
          • To nepochopíš,protože absolvent pomocné školy jako ty se dnes vzteká,že by chtěl mezi zdravé děti.Je hrůza číst tady tvé výplody,když jsi již po večerce u PC .Koukám,že už i v Bohnicích jsou lidská práva pro choré mozky.To je tragické v této společnosti.Na začátku věty se píše velké písmeno a o konci nemá cenu psát.
            • ... je to můj imidž, ale to zoufalému hlupákovi jako ty nikdy nedojde, tupá trosko :)))
            • ... nečtu tě, chudáčku, tvé zdegenerované blitky si lze představit :)))
  • poručíme větru dešti *14*
    • Oni mu skutečně poručili,ale vítr a déšt se zachovali každý jao veliký neposlucha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit