Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má zase dovolený počítač? V tom ústavu mají nějakou volnost...
    • ... neskutečně primitivní sebevyznání mouly, blahopřeji, jsi pokaždé bezmocný trouba :)))
      • ještě nespíš? Zase tě ošetřovatel pustil z klecového lůžka?
        • ... chápu, že znáš klecové lůžko, makaku, já né :)))
          • takže tě drží jen ve svěrací kazajce? To máš lepší, no.....
        • ... nemáš na víc, chápu tě, je krásné, že umíš psát, degene :)))
          • jen se vyzvracej. V ústavu se s tebou nebaví ani klika od dveří, kdo by taky chtěl poslouchat hloupé kydy nějakého d..menta s IQ plesnivé konzervy. Na netu jsi "king" *3*
            • už jsi vyšel zvláštní školu nebo ji ještě stále pro velký úspěch opakuješ?
            • ... nečtu tvé blitky, mám velkou radost z pěny u tvých nevzdělaných pysků, tupče :)))
  • Navrhuji všem jednotlivcům kdo mají problém s někým ať jdou do nějakých arén se poprat a třeba i pozabíjet když po tom tak lační... Ostatní ať nechají na pokoji...Jedná se zpravidla o menšiny a pro jejich zaručené"pravdy" a ambice ega psychopatických jedinců...Ostatní lidé to musí snášet. S psychopaty se není možné domluvit...
  • Takto vypadá politicky řízená "demokracie" v praxi, když se některý vazalský stát rozhodne svobodně pro vlastní cestu. To je křiku že? Pak lidé "ulice" a všechny neziskovky musí napnout všechny síly, aby projevili "vůli lidu". Jak dojemné a věrohodné ... a kdo to řídí???
    • josef.servit.9
      Pravda-pravdoucí! Není co dodat! Mandelinky mohou zavřít Výzkum mořské vody-nezizkovka s hloupým krytím.Junker alias Brežžněvv dostane vyrážku !Makrela je na odpis a mandelinky
      chtějí jezdit a strašit transportéry. Hoolandd také končí !! Turci jen vyhrožují a Makrela jim přitaká-co na ni mají ??
  • A já hlupák myslel, že se dějiny upravovaly jen za totáče…teď je to horší…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Plzni-to-znovu-vre-Na-vystave-fotografii-z-bombardovani-mesta-zmizelo-slovo-spojenci-Zjistili-jsme-vice-438820/diskuse

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/PL-v-doupeti-Nocnich-vlku-V-Evrope-se-prepisuje-historie-Pred-fasismem-ji-pry-zachranili-Americane-Ruda-armada-byli-okupanti-Debilni-propaganda-438629
    • ... ano, je to horší, byl vypuštěn z láhve džin R, mongolský kočovník :)))
  • ...bijec pitomečků je asi polák jinak se to nedá vysvětlit *1*
    • ... primitivůlm jako ty nebudu donekonečna vysvětlovat, že ani nevím, o čem je diskuze :)))
    • ... nebudu psát, co jsi asi ty, nic chytrého mi při sebevětší snaze nenapadá, balíku :)))
  • https://www.youtube.com/watch?v=FjiQvo0JFf4
  • Pět normálních příspěvků, zbytek čapisralovo blitky. *15*
    • ... z těch pěti nepochybně ani jeden nebyl od tebe, chudáku :)))
  • Nač takový článek plný chvalospěvů?
    s
  • poloci byli vždycky činkčoři, kšeftaři, židi, překupníci---jim je jedno kdo jim vládne---nemají názor na politiku.
    jde jim jen o to (jako každým židům) aby se měli dobře po celý svůj život, aby měli peněz jako židovští amíci na západě.
    jsou schopni za dolary prodat své rodiče......................a celé Polsko...
    • ... za tebe by nic nedostali, chudáku :)))
    • vanhorne
      Sralbotko,ted tady popis jeste Cechy at je ten obrazek uplny.☺
    • nás taky okradli když nás začali zabírat němci
      • ... kdyby byli všichni Češi primitivní jako ty, nikdo by Česko nikdy nezabíral, ubožáčku :)))
        • na to že kakýnko slibovalo že mě má u zadele jsem ho asi naštval když pořád reaguje *1* *1* *1*
          • ... jsi neprimitivnější úlet kupulace ožralů, fajn se bavím tvou tupou bezmocí, pako :)))
          • ... ty a naštval, tvá omezenost nezná mezí, moulo :)))
  • Ať uz v Polsku nebo u nás stále hledáme nějakého vnitřního nebo vnějšího nepřítele - Rusko, Německo, USA, komunisty apod.. Médiální masáže hrají klícovou roli a je postrádáný racionální úsudek jedince založený na zdravém rozumu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit