Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poláci jsou na tom jako amíci. Taky mají ve vládě prezidenta herce jako amíci. Taky nenáviděj Rusáky, jako amíci. Protože jich už více jak 1/3 se přestěhovala k amíkům. A ty vazby dělají své...pokažé jak přijede pšonk z ameriky do chalupy na Kašuby, tak se zdá, že jsou to milionáři.....a to každý polok by chtěl bejt.
  • ... tři překlepy v krátké době v nadpisech článků, už ten celý kabaret zrušte, tiscaláci :)))
  • jen na okraj: co takový placený hňup nadělá na netu---děs a hrůza! Amíci když už nemohou, tak děfku podstrčí.........
    • ... pro primitiva jako ty je děs a hrůza i existence měsíce, ale díky za kompliment, čau :)))
      • Ty jsi tady zase pitomečku? Máš moc hezké příspěvky, ty by jsi mohl jít i do televize.
        Do takové co nic nevysílá.
        • ... díky za kompliment, na rozdíl od tebe dovedu žít bez televize, užívej si její ubohost :)))
      • ... hlasy nevzdělaných ožralů zde mě fakticky nezajímají, jak mě nezajímá politika :)))
  • Poláci byli vždy podivní, ale je třeba říci, že po masivním výplachu mozků v kostelích a vzhledem k počtu obyvatel - účast nic moc
  • Jestli ono to nebude tím, že "ultrakonzrvativcům" dávají žrát pouze "konzrvy" !!!

    Váš František Kalenda!!!
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/arbejderen-sileny-pochod-na-rusko/
    • ... bliješ, bliješ, bliješ, ale IQ přes 12 nedostaneš, nedostaneš, nedostaneš, vypatlanče :)))
      • to že to nechápeš ten článek nemusíš dávat tolik najevo *1* *1* *1* *1*
        • ... jsi dokonale primitivní, nikdy ti nedojde, že nečtu články, ale tvé trapné výblitky :)))
          • Běž už spát ráno vstáváš do školy šup šup prde *1*
            • ... jsem zvyklý, že nevíš, která bije, prostě se nečapeš a nikdy nebudeš, céčko :)))
            • Přečti si to po sobě milé dítě a pak se vrať do školy. *3*
            • ... slabé, takové ubohosti nepíši ani tobě a vystačím bez trapných smailíků, čéče :)))
  • V Polsku jsem neviděl nikoho vystupovat proti Německu, snad jen proti horlivé Angele a její imigrační politice. Ale Rusák je nepřítel číslo 1.Byl, je a bude, na tom se už nic nezmění.
    • jaSně, Rusko jim vybojovalo celá západní území, zajistilo hranici na Odře a Nise, zachránilo je před genocidou, za to musí rozhodně Rusko pykat. Tomu se říká pro dobrotu na žebrotu.
      • ted nevím... to se snažíte znemožnit pusinku? ... Takhle stupidní propagandu nemůže realizovat ani TASS.
      • V roce 1939 SSSR po dohodě s hitlerem bez vyhlášení války Polsko napadl a část země okupoval. Postřílel bezbranné zajaté polské důstojníky a prováděl tam rudou genocidu.
        po válce v polsko na 40 let opět zavedl komunistický režim s represema a nesvobodou.
        Proto vám rusákům slušní lidé neděkují ale plivou na vás. Plným právem. *12*
    • že pro Poláky je stále Rus nepřítelem číslo 1, ale neplatí to už pro Kaczyńského a patrně ještě další pohlaváry PiSu.
  • Největší legrace je když se tady nějaký proruský kolaborant snaží stůj co stůj rozmělni, znevážit a odvést diskusi od tématu. Jen by bylo zajímavé vědět, jestli je za to placen nebo to dělá z přesvědčení. *15*
    • Za proamerickou kolaboraci se vrať zpět na 1. level.
  • ... svou misi jsem zase jednou splnil, primitiv R neobohacuje, ale dokonale baví, čau :)))
    • jsem rád že tě se.u. *1* *1* *1*
      • ... primitivní představy slabého hráče, nebudu rozvádět :)))
        • Tak proč reaguješ špunte *1* *1*
          • ... bavím se, čéče, dnes krásně, nejsou soupeři, zítra se beze mě budeš nudit, čau :)))
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405836-rusko-a-izrael-se-sblizuji-rozeprim-v-syrii-navzdory.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit