Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Vražda je pouze slovo. Každý režim si vykládá slovo "vražda" po svém, tak jak se mu to zrovna hodí. Příklad. V Bělorusku rozhání nepovolenou demonstraci obušky a slzným plynem. Západní Evropou je to prezentováno jako masakr a porušování lidských práv. Naopak v USA jsou nepovolené demonstrace rozháněny gumovými projektily, obušky, plynem, je už několik mrtvích zastřelením nebo brutálním policejním zákrokem ale tzv. "demokratickými" státy  EU je to prezentováno jako demokratické potlačení nepovolené demonstrace.

    Proto mě slovo "vražda" z úst  představitelů tzv. "demokratických" stran nechává chladným a těmto "demokratům" se pouze směji a přehlížím je jako něco bezvýznamného.

    • no ale kdyby tady ti demokraté nebyli tak by nebyly ani tvoje komentáře a velebení komančů 



      to je ten obrovský rozdíl který všechny ty obdivovatele totalit usvědčuje okamžitě ze lži!!!!!



      no a že tě občas někdo škrtne ,no co ,ale pokud vim tak se tak stává nikoliv pro názor.To už jsem si tady několikrát těch sedm vyfás , no a co.

      • josef.chmela

        Kdyby ti "demokraté" tady nebyli, neměl bych příčinu to vše psát.

        • ano protože kompjutr ze slušovic by to neuměl a soudruzi by nedali prostor co kdyby někdo zapochyboval🙂🙂🙂

          • josef.chmela

            Tobě už by neponohlo ani si zopakovat základní školu. Jsi marný a škoda času s tebou.

            • dík , tak ho nemarni ty komunistickej živnostníku budovateli ,z čehos sis našetřil když si neučtoval nadhodnotu - dle vědeckého marx-leninismu základní kámen proradnosti kapitalismu , to je jako Janák jakmile je člověk boháč tak už nesmrdí ani když je komunista -eštébák ,teoreticky když papaláši třeba v komunistické Číně shromaždují prašule tak jsou vlastě velmi schopní 🙂šíza jako bejk

  • Misot

    proč ?.. protože sametovku (stejně jako všechny "revoluce" ve východním bloku s výjimkou NDR, kde to převzala NSR) režírovaly Státní bezpečnosti, aby nám mohli dál vládnout jako převlečení "demokratičtí" majitelé firem, médií a polit. stran.... tak přece nebudou pronásledovat sami sebe..

    • lži lži ty měli strach že byli připraveni podřezávat kandelábry ,je strašilo Madarsko a tak dva roky kloněli palice a sotva viděli že se nic neděje tak se do toho pustili zase s vervou a pokud by někteří viděli do budoucnosti tak po vítězném únoru nasledoval revanšistický březen ,nojo ale to by nemohli tak rychle znárodnit a udělat měnovou reformu ,pak že bolševíci nekradli cha cha ,a díky měkosti režimu kradou dodnes vid Andreji Burešojc - to je ten co nevěděl že normální lidi za komančů nemohli za ty dráty .

    • Velmi dobrá poznámka. Pan Jégl by se také mohl věnovat rozkrádačům státního majetku, počínaje "slavnou" velkou privatizací.

  • Je potěšující, že se Němci tak rázně dokázali vypořádat s komunistickou minulostí. O to víc překvapuje, že totéž nedokázali v případě své nacistické minulosti. Podle toho, co jsem o zmíněné problematice dosud četl a dokonce viděl pár let zpět jeden film, kde po válce přeživši politický vězeň coby soudce fungoval mezi svými kolegy soudci bývalými nacisty a všichni žili šťastně a spokojeně až do smrti, jak praví pohádky. A zazvonil zvonec a stíhání byl konec. Benevolenci například Američanů, kteří k sobě natahali stovky nebo spíš tisíce nacistů v rámci operace paperclip, snad ani nemá cenu zmiňovat. Aniž bych se chtěl komunistů zastávat, osobně se domnívám, že nacisté páchali neporovnatelně větší zvěrstva. Pravdou ovšem je, že kdyby se stejně přísně jako s komunistickou minulostí vyrovnávali Němci s nacistickou minulostí, asi by mnoho Němců na světě nezbylo, že..... 😉

    • To jsi cetl kde ty jezisku ? 

      • ve zcela dostupných dokumentech a to ještě někteří co vedli operaci Paperclip nevěděli že až v r.1989 se provalí že o poznatky japonské jednotky 731 bude sadistickým japonským zrůdám vypláceny odměny a po nějakém trestu ani slechu.

        Shiro Ishii si užíval jak důchodu v Japonsku tak prémií z USA a pokud by se nevykopali ostatky spojeneckých vojáků zohavených že i Mengele byl lidumil tak možná dostal i nějaký ten metál.

        Ono ani v té demokracii není stejný metr jako metr . ale je snad méně pokřivený.

        • Mimochodem nenapadá Vás jedna souvislost s tím slavením Němců, jak se umí vyrovnávat s minulostí?

          Jak je možné, že se tento národ v průběhu 50 let musel 2x vyrovnávat se zločiny vládnoucí skupiny? Je tedy v tom opěvovaném Německu všechno tak růžové?

          To frau Merkel nečeká nic pěkného. 

          • jenomže dnes je dnes a moje zkušenost je že kulturou života jak v práci tak doma (jsou samozřejmě bohatší)jsme jim blíž než třeba ke Slovákům i přes rozdílný jazyk , potom co člověk už něco zažil profesně i neoficiálně ač nerad musím přiznat že region okolo střední Evropy(jen tak mimo svět dělí Evropu na Západní a Východní) skutečně končí řekou Moravou.Ted se rozhodně nebavíme  o tom co se děje v souvislosti s nově příchozím obyvatelstvem.Frau Merkel nemusíš mít rád ale pro  ČR je v rámci EU velmi přátelská (snad ten NDR původ jí naučil určitému citu s národy v područí Sovětského bloku neb sama zažila)

            Já bych to shrnul s některými komunisty v Německu byla vůle nějak zatočit ,ale s nacisty ta vůle nebyla a kdyby K.H.Franka Američané nevydali ČSR tak se dožil hezkého věku s tučným důchodem ve státní správě tehdejší NSR a my bychom se jen dívali přes zadrátované hranice na strůjce počínající genocidy českého obyvatelstva (nevím o tom že by komunisté po válce udělali ekvivalentní zločin ,Lidice,Ležáky a pod.někde v Evropě)

            • Asi by to bylo na dlouhou řeč. V něčem souhlasím, zvláště se závěrem.

              Faktem a skutečností ale je, že tento beze sporu kulturní národ, mnohými u nás zbožňovaný přinesl jen v minulém století Evropě pramálo dobrého. Sobě asi ano. 

              A nejde o to, jestli je mám rád nebo ne. Historická fakta jsou daná.

              Co přinesou v tomto století? Zamoří Evropu ekonomickými nepřizpůsobivými, agresivními a negramotnými migranty? Zaprodají evropskou civilizaci islámu? Kdo ví? 

              • Reakce na příspěvek:

                no oni prostě tak nedržkujou ,já osobně jsem byl docela paf když mi znamá z Mnichova řekla že někteří mají strach když se ozvou proti migraci .Jako nedělám si bžundu ale po zkušenostech s komunisty před r.89 ,teda ne že by tě hejčkali když jste do nich držkoval ale už nikoho v té době nepopravili ale jen znepříjemnovali život jsem docela valil kukadla.To je jako s těma LGBT a BLM hnutím dneska , když se vzdělaný člověk ozve že to není uplně ok či normální tak prostě skončil ,nebo další příklad Uršula v EU otevřeně přiznává že jí fyzika nic neříká když se jí snaží vysvětlit že v rámci emisí prostě auto není perpetum mobile a trvá na svém že to tak bude ,jo to je těžký.Bohužel jakmile se někde zalesknou zlatky tak hodně lidí na svoje postoje zapomene , nu což poslušnost je prý důležitá složka profesního života ,tak praví odborníci na "lidské zdroje".Tak kdybys to nevěděl tak si lidský zdroj nikoliv osoba či personál ,uředník,dělník,nebo nedej buh požaduješ že seš normální člověk to by taky mohl následovat přelet přes kukaččí hnízdo v lehčí podobě.

                • Reakce na příspěvek:

                  V Německu jsem vlastně vyrostl, žil a studoval.

                  Pokrytectví (tedy doma jinak a za dveřmi jinak) je pro současnost v této zemi typické. Hlavně se nedostat do problémů. Oni nedržkují, na to nejsou zvyklí, ale žijí v jistém rozporu mezi tím, co si myslí a co můžou říkat.

                  Mám tam část blízké rodiny, kamarády, spolužáky a tak docela vím, o čem mluvím. Dozor moderních kádrováků (liberálních neomarxistů) je tam všudypřítomný. To u nás si ještě můžeme vyskakovat i za dveřmi.

                  Říct něco proti migrantům!!! Vyjádřit svůj názor na komunitu lesbiček a homosexuálů - nemyslitelné!!! Především, pokud jste státní zaměstnanec nebo učitel. 

                  Šponuje se to a zatím to nakonec vždycky nějak prasklo.

                  • Reakce na příspěvek:

                    souhlas ale oni vzhledem k té minulosti jsou někdy až příliš aktivní zase opačným směrem a hodně Němců v dnešních firmách přizná že se k východoEvropanům chovají někdy hůř než k těm "blízkovýchodním" migrantům či chovali ale nahlas to nikde neřeknou.

                    • Reakce na příspěvek:

                      V bývalém NSR říkají lidem z NDR ostmani a to není nic lichotivého. Myslí se tím někdo nevychovaný, primitivní, zanedbaný. Rakušané by řekli Seppl. 😛

                      • Reakce na příspěvek:

                        no to už je hodně dlouho kdy se v práci wessis chovali jak čunata k jednomu z ossis a po otázce že je to taky Němec a my jsme taky  z vychodního bloku zazněla velmi cinkavá odpověd "ale na Vas nedoplácíme"

                        To je jako když my někdo řekne že tady máme komunistický bordel a v Německu by se to stát nemohlo na to existuje jediná odpověd a DDR bylo co ?

  • Komunisty chrání senilita. 😀😂😛

    • Patrně všechny - na věku nezáleží...🙂

  • Jak se nám utěšeně rozproudila diskuse komunistobijců. Třicet let po válce, to je pane každý partyzán!! 😄😄

    • No vidíš ty bolševická trumpeto , třicet let po revoluci a nikdo si o tebe ani hoovno z boty neutře ty partyzáne. Ještě, že máte Tiscali a Novinky 😀

      • Takhle laskavě a rozumně mluvíte ke mě? Já jsem bolševická trumpeta? Hmmm....možná někdy budu, ale zatím o tom nic nevím.

    • Ano, před třiceti lety skončila válka, kterou vedli strůjci a vyznavači organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné proti slušným občanům. Ti strůjci a vyznavači se jenom "překabátili", "naprivatizovali" si cizí majetek, díky ovcím, kterým slíbili "že bude líp" nalezli na rozhodující místa a jede se dál.

    • Třicet let po válce...?

  • Nějak se tady "ztrácejí" příspěvky. Že bych se mýlil? 😯

  • Obhájci zločinů na hranicích (i ti v diskusi níže), ale i  onen soudní úředník, co vynesl osvobozující rozsudek v procesu proti Jakešovi, Štrougalovi a spol., nějak zapomněl na skutečnost, že  pro tehdejší představitele státu byl v období po 23.3.1979 právně závazný 

    MEZINÁRODNÍ PAKT O OBČANSKÝCH A POLITICKÝCH PRÁVECH - 9. 12. 1966 přijatý OSN!

    Pro tento pakt tito papaláši hlasovali, tento pakt spolupodepsali a v jimi ovládaném Československu 23. 3. 1976 vešel v platnost zveřejněním ve Sbírce zákonů ČSSR 

    Pakt zaručoval (mimo jiné) každému člověku ve smyslu znění čl.12  též právo svobodně opustit kteroukoliv zemi včetně své vlasti.

    Že střelbě na hranicích do lidí nebylo zabráněno, bylo kvůli nečinnosti (nejen) těchto tří bolševických bafuňářů v článku jmenovaných! 

    A tak od  23. března 1976 do konce roku 1989 se stalo - díky nečinnosti obžalovaných - že mohlo být v hraničním pásmu

    - 9 (slovy devět) lidí, snažících se překročit hranice ČSSR,  zastřeleno či roztrháno psy 

    - 7 (slovy sedm) lidí střelbou, či útokem psů pohraničníků, zraněno.

    • Opravdu zajimava schyzofrenie tenhle janak ctrl c / v. 

      V jednom svem pismu obhajuje pana Ing Babise , celkem slusne proflakleho konfidenta STB , tedy firmy ktera tohle nejak tak na tech tehdejsich CS/ D hranicich provozovala a ted zase ctrl c /v presny opak. 

      Co na to dalsi zdejsi odbornik , ten nejaky chmela ? Ten to ma taky celkem snadno rozskatulkovane. Bud jsi nas  , nebo jsi proti , tak jsi lempl. ( Karel Kryl , volny popis ) .  Pochod lidovych milici , abych citoval cely zdroj. 


      • josef.chmela

        Na rozdíl od tebe mám jisté životní zkušenosti, něco jsem dokázal a vybudoval. Ty jsi se zatím nedopracoval ani ke zvládnutí pravopisu.

        Ty  mně nestojíš ani za ironické pousmání.

        • Ještě to hlavní pepiku. Moc dobře , že jsi se nezapomněl pochválit . To za tebe fakt nikdo neudělá . A byla by to škoda kdyby to dějiny nezaznamenaly . 

        • A sakra . To budou přehrady , železnice , celá města , možná i lány konopí cos vybudoval viď ? Stydím se za svoji malost pepiku. Budoval jsi to pod praporem socializmu ? Jen škoda že se ti nějak nepovedlo udržet naživu chmelnice , když už máš tak poetické jméno . 

      • Schizofrenie se píše s měkkým "i" po "ch" - navíc, nejde o osobu 

        - ale o diagnosu, česky zvanou "rozštěp mysli". Spíše se hodí na

        Vás - když čtu Vaše elaboráty, jsoucí - tak říkajíc - ode zdi ke zdi...

        O pravopisu ve zkratce "StB"  je s Vámi darmo mluvit - ani nevíte,

        o čem je řeč (nejspíš)...

        Ale - já už neříkám ani tak, ani tak - i když na moje slova dojde! 

        • Na moje ctrl c / v dojde . Kdyz nejsou argumenty taha se nejaka gumova gramatika . Jasne janaku. nic novyho. 

          Koblihu uz jsi sezral , 5000 rupii od konfidenta prijde , nahubky uz mas taky v kasliku ... Je krasne byt seniorem v Cechach pod slovenskou kuratelou vid tondo ? 

          • Tvl - to je síla...

            Dlouho už jsem nečetl větší hlouposti...

            Ani Pepa Gobbelsů by to líp nesesumíroval...

            • A to si toniku představ že ten jak ho jmenuješ ještě neznal kopírování a vkládání textů. Určitě by jsi si s ním rozuměl. Když není on , musí ti stačil pan Ing Bureš , tvůj idol. 

    • si pleteš pojmy   to je myšleno přes vyznačené přechody legální cestou a né jak zloději,  skus to udělat na Americko Mexické hranici přelézt ten plot tě taky sestřelí

      • Kdy jste se na hranici mezi Mexikem a USA naposledy pohyboval?

        Nebo citujete ony proslulé "Haló noviny"?

        • Přesně tak. Tonik janak píše tuto esej přímo z jámy lvove. On je totiž na tech hranicích jako doma. Byl tam pozván aby jim poradil jak to tam mají vylepšit . Nevěděli si bez něj rady . Tak to tam zkopíruje vloží odešle a hned se to pohne dopředu. Kampak my všichni ostatní na něj !! A když se dá dohromady s budovatelem chmelou a jeho úspěchy ... Tak už přes tu hranici neproklouzne ani virus . 

        • mun.go

          Deaths by Border Patrol Since 2010

          Border Patrol’s lack of accountability and oversight paired with its culture of violence has resulted in the loss of lives of both migrants and American citizens.Since January 2010, at least 111 people have died as the result of an encounter with U.S. border agents. Many more have been brutalized, in some cases causing life-altering injuries.SBCC has tracked these deaths based on media coverage and/or press releases from Customs and Border Protection at the time of these incidents.
  • Zákony té doby

    • Přesně tak, Adolf Hitler také jednal podle zákonů "té" doby, takže vraždění bylo legitimní.

      • A představte si že jo.

  • Nestalo se to proto, že nám nadále vládnou komunistický zločinci, počínaje agentem KGB Klausem, přes Zemana , agenta FSB+GRU, až dodnes, kdy nám vládne bolševickej estébák!!

    To vše díky nevzdělaným, ubohým a bolševickým virem nakaženým čecháčkům!!!

    ( těm cca 48% slušným lidem se neomlouvám, oni sami vědí, že do té bolševické svoloči nepatří)


  • je to tak, Němci se vyrovnali nejen z komunistickou minulostí "štázy", ale i s tou nacistickou. Současné Německo by mělo být vzorem pro celý svět v mnoha ohledech. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit