Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženy kočovných kmenů statečně kouří i když jsou s "outěžkem". A zkuste jim to vytknout, tak něco zažijete.
    -Šak to otrok z montovne zatiahne!-
  • Lumpe, já když jsem byl na Kubě, tak ty jsi ještě asi nebyl na světě.
    Kubánských doutníků jsem si vezl za komunistů plný kufr za pár drobných.
    Bulharsko mne nezajímá, tam jsem nikdy nebyl ani tam nikdy nepojedu si koupit Bulharské dutinky. Za tototality Bulhaři odcházeli ze země chudoby do Československa.
    Mně levné cigarety nezajímají a pokud bych je kouřil, tak si koupím rozhodně kvalitní zboží.
    Nekouřím jenom doutníky, ale mam i sbírku kvalitních lulek, fajfek atd. Kouřím kvalitní tabák ne nějaké smradlavé listí. Raději se neptej kolik stojí a když jsem na veřejnosti, tak jsem se vždy setkal s pouze odezvou, to krásně voní a to i od nekuřáků.
  • V tom pripade i muz kurak by mel jit na vasektomii...
  • Správně, vyberu si svobodně kurvu hulící, či nehulící!!!



    WOW !!!
  • A pak i ten alkohol.
  • Mně by stačilo jedno - vy nemáte žádné právo na nekuřáckou hospodu, kuřáci nemají žádné právo na kuřáckou hospodu. Tudíž to nechme na podnikatelích, na to, jakou skupinu zákazníků budou chtít oslovit. Chce mít kuřáckou hospodu? No tak ať ji má! Chce mít hospodu bez alkoholu? No tak ať ji má! Chce mít restauraci se 100 jídly? No tak ať ji má! Chce mít hospodu bez jídel? No tak ať ji má! Já chápu, že nějakému okruhu lidí tyto služby vyhovovat nebudou, ale i o tom podnikání je.
    Nejde o moje práva kuřáka. Jde o práva majitele - podnikatele. Ale vy to asi nechápete nebo spíš pochopit nechcete, že?
  • Je tam podstatný rozdíl. Hospoda se nikdy nebrala jako něco pozitivního. Kromě toho do školy, úřadů, nemocnic chodit občas musíš. Do hospody opravdu žádnou povinnost chodit nemáš, podobně jako třeba do bordelu. A když už tam chceš jít, máš si možnost vybrat, zda jedeš do kuřácké nebo nekuřácké hospody a vybrat si i bordel, kde ti ku... vyhovují lépe.
  • ---------tohle by vám asi dopověděli, kdyby si viděli do pusy-----------
    nééééé... zatím jenom pokutka ... nejlépe likvidační... a sedět až zčerná když by na ní neměl. I proti sviním (těm co se chovají jinak) se musí postupovat hummánně :D
  • vážně tydýýýt...
  • Přečti si něco o rizikových pracích a nemocech z povolání.
  • bude havíř žalovat, až bude mikrobiolog žalovat, až bude chodec žalovat, až budou v lomu žalovat .... tydýýýt
  • Až přijdeš na to proč jsou hospody podle tebe výjimečné, tak to to sem napiš!
    *14*
    Až budou zaměstnanci restaurací žalovat své zaměstnavatele za trvalé poškození zdraví,
    (a ta doba příjde) tak se z toho posserou.
    *4*
  • sám si přišel na takovou kravinu, nebo je to diagnóza?
  • je naprosto v pořádku. Cigára nutno zakázat úplně, ale to by tenhle stát chcípl.
  • A kam byste si chtěli ta "svá práva" ještě dotáhnout? Až k podřezávání krků, když vám někdo urazí cigáro od huby?
  • Dnes máme soukromé školy,obchody, nemocnice, vlaky, autobusy, letadla,..všude by si mohli majitelé určovat jestli se tam bude kouřit? *14*
    Všichni poskytují nějaké služby, v čem jsou hospody výjimečné?
    A co zaměstnanci těchto zařízení, podle zákoníku práce mají právo pracovat ve zdravotně nezávadném prostředí. *3*
  • Nesouhlasím.
    Protože mezi kuřáky jsou oni slušní, ale většina neslušných. Takhle je to jednoznačné. Slušným to nevadí a ti druzí budou buďto sekat dobrotu, nebo platit.
  • Ženy, které kouřily, byly v devatenáctém století považovány za padlé nebo za prostitutky....
    To bylo vpořádku. Protože žena, pokud má být matkou, tak dělá podraz na dítěti. A pokud chce "emancipovaně kouřit" tak ať se nechá učinit neplodnou. Bude škodit jen sama sobě a max. svému okolí.
    A pro ono říhání a t.d. - to je projevem normální funkce organismu. Jen jeho projevem či ovládáním se zařazujeme do té či oné skupiny kultivovanosti, páni rádoby "slušňáci"...
  • Křesťane, byls v Bulharsku?
    Nevšiml sis, že píšu o cigaretách a ne o doutnících? *14*
    Pochybuji o tom, že bys někdy kouřil kubánský doutník, jeden stojí 200 Kč - 600 Kč.
    Myslím, že nekouříš vůbec, jinak bys takovou kravinu nemohl napsat. *14*
  • Děkuji za radu, ale se mi zdá, že jsi tak trochu naiva. Podle koho se tančí v EU?? Zda to víš? Pokud ne, tak nekomentuj. EK i EU Parlament tancuje, jak mu dva-tři pískačí pískají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit