Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamaráde, emancipovaná žena s cigaretou v ústech byla ve dvacátých až třicátých letech.Dnešní žena s cigaretou ve fabrice o pauze v 10 hod je něco jiného.To je závislost,nutnost,droga! Nepleť si nostalgii s urputným hulením vždy a všude! Je jiná doba,kde normální je nekouřit,kapišto?
  • Otevřený dopis pro Imáma Bjoguslava Sobotku který jako pravověrný muslim vede válku proti cigaretám a alkoholu.

    Narodila jsem se v roce 1930 a pouliční šlapkovou živnost provozuji již od roku 1945.
    Podstatnou část příjmů mám stále z kouření. Protože ani vaše vláda nedokázala lidem zvednout jejich směšně nízké mzdy tak si muži na nádražích stále místo drahého sexu raději zaplatí levnější kouření.
    Takže váš protikuřácký zákon ohrožuje živnost nás počestných českých prostitutek.

    Na závěr bych se vás ráda zeptala zda jste tak blbý od narození anebo jste jen léto trávil na sluničku bez čepice? s nepozdravem stálá členka teamu E55
  • Kdy zakážou zdraví škodlivé potraviny a pití ?????????????????????????? *16* *12* *16* *12* *16*
  • Hepnarová začala kouřit v devíti letech a dotáhla to až na šibenici...
  • každé h o v n o kouří
  • A co chlast a tučné maso nebo to, co se tváří jako salám a párek? To se vrestauracích a hospodách nezakáže ?
  • Tu v tej pivnici, niepozvoli še kurici.
    Kto še prichyci,
    temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    A budze po piiči.

    *1* *1* *2* *16*
  • První kuřáky zavírala v 16. století inkvizice do vězení, s odůvodněním že jest to "ďáblův nástroj" *2* *2* *1* *16*
  • K té emancipaci to vidíme,každé druhé manželství rozvedené.To se má chátra čím chlubit.To musel být na hrádečku výkvět.
  • Když se pořád tady leckdo ohání srovnáním s tzv. vyspělou Evropou, proč to není tak i v tomto případě? Protože kromě vazalských zemí jako je ČR v restauracích už dávno nesmí kouřit?
  • Jsem rád,že se nebude kouřit v restauracích ,což je první rozumný počinek nejlepšího ministra zdravotnictví za dobu tohoto bordelu.A mít ženu,která kouří ani náhodou.Opravdu svoboda, byla by nepolíbená.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit