Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezávidím nekuřákovi/nekuřačce, když si vedle něho/ní lehne partnerka/partner, co smrdí jako zatuchlá prohulená popelnice. *11*
    ... i když jsou výjimky ... *3*
  • Omyl za tvoje, za moje, za naše
  • A to je velká chyba nechodit k volbám. *9*
  • Kuřák, nekuřák, táhni do hajzlu kryple zas.... A spáchej sebevraždu, ještě koukat na tvou oběšenou mrtvolu na václaváku ty ho va do pojebaný *16* *16* *16* *16*
  • Kouřit ? Nekouřit? Je to demokratické právo volby. Každý dnes ví, že kouření krátí dech i věk.
    Kuřák vlastně každou cigaretou, kterou si zapálí, dává své rodině a dalším lidím, které má třeba rád a kterých si může vážit, neodiskutovatelně najevo, že prchavá slast okamžiku je kuřákovi přednější než vzácné budoucí chvilky se svými bližními.
  • Kouřil jsem v životě jednou a vykouřil jednu a ještě necelou cigaretu. No a bylo mně tak *11* , že za mnou mohli medvědi týden klouzat. Přál bych tohle každému začínajícímu kuřákovi a pak by se mohl jako já stát antikuřákem. ... raději si nechávám ... *2*
  • Proč ten dobytek nenechá dát na polský potraviny nápis pozor konzumace je životu nebezpečná,dodávají nám kvalitu že by to ani pes nežral,ze chcíplejch nemocnejch zvířat a nestačí jim že to solí posypovou solí,jsou to podvodníci a naši činitelé jsou taky pěknej dobytek a na cigaretách by měl bejt nápis že než stačíte vykouřit jednu cigaretu vláda a spol .stačí prošustrovat stokrát víc než si dovedeme představit !
  • Jsem nekuřák, ale takhle blbě útočit proti skupině spoluobčanů - kuřáků? Co alkohol - to je OK? Jak působí na mladé sportovce název naší nejvyšší fotbalové soutěže - Gambrinus liga? Chlast jako sponzor olympijského sportu? A k tomu prachy z hazardu (SAZKA, SYNOT)? Tak proč ne třeba Marlboro liga? Likvidují kuřáci své rodiny jako alkoholici a gambleři? Nemám rád kuřáky, ale co je tohle za zas.anou dlouhodobou kampaň?!!!
  • Kouřit se naučí každé malé ditě, ale přestane jen velmi silná osobnost.
  • Český Mengele, experimentovat se zdravím lidu a bohatnout na smrti. Klasický doklad o fašisaci společnosti, když je tento vrah vůbec na svobodě, nerci-i ve vládě..
  • Teto smějící se zločinec je velmi chytrý a svou kampaní proti cigaretám jen zakrývá další připravovaný zločin TOP09 a to další připravované tzv.nadstandardy:
    ...Představte si že vyslovil názor že připlácet si budeme moci v nadstandardním režimu třeba za lepší náhradu koleního či kyčelního kloubu....je to zločinec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tedy kdo na to nebude mít ten dostane vozík, v případě např.koleního kloubu a vpřípadě kyčelní náhrady dostanete starší technologi která vám vydrží fungovat cca 10 let a pak hurá na další řezání-(((....nové technologie umožnují výměnu kloubních hlavic a lůžka pouze jednoduchým zákrokem ale to bude jen pro zbohatlíky a zloděje kteří nakradli a ne pro poctivé zaměstnance!!!!!...hnus a hyenismus nic jiného......
    Řítíme se do pasti amerického zdravotního systému kde lidé jsou i ponecháváni na ulici bez pomoci......tam až to chcete vy pravičáčtí sociopati dotáhnout???????
    Občané pozor!!!!!!!!!!..běžte k volbám a volte levicové strany jinak skončíte jako otroci na ulici a léčit se můžete sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kdyby nebylo kuřáků a alkoholiků tak republika i s Kalouskem dávno zkrachovala !!! Tak opatrně s tím zvedáním pojistného. To co vyberou na spotřební dani a DPH je daleko víc než kolik vrazí do léčení kuřáku. A to ani nemluvím o pohonných hmotách.
  • Upřesňuji, za kapitalistické peníze do roku 1989 a po roce 1989 opravdu za naše. A těch operací a co to stálo ? A platil to ze svého ?
  • Pana ministra už i jako nekuřák resp. napravený nekuřák v roce 1987 neberu vážně. No a jak to vlasně myslí s těmi pseudocigaretami ? On už je tím vším tak posedlý, že by si zasloužil trafiku v EU parlamentu.
  • Ba,ba,specialitou všech politiků je vždy zástupný problém,ono se něco najde.
    A podstatné jako vždy se neřeší.
  • Kdyby za kapitalistické ,za naše !! A opilec,lhář a vrah nemůže být vzorem !
  • Co je tu kuřáků ,kteří si neváží svého zdraví ani peněz ,stačilo by zvednout jim zdravotní pojištění o 100 procent !
  • Tyto " spasitele " světa bychom měli posílat na nucené práce, aby neměli čas vymýšlet blbosti !
  • Kdyby se pan "ministr" radši staral o to jak se postarat o nemocné a nestaral se stále o to jestli někdo kouří nebo ne, teď nedávné jsem by¨l v německu a tam je každej druhej jak tovární komín, včetně žen, a to se nám tady snaží nemluvit že se tam nesmí kouřit (možná nesmí, ale v tom případě to nikdo nerespektuje), tahle přiblblá kampaň jen zase nase.e lidi!! *16*
  • Morální vzor žijící za kapitalistické peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit